Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי! את/ה שם!
    אנחנו מבינים אותך, אתר חדש, מתביישים, לא נעים... 

א-ב-ל, כדאי מאוד להירשם ולהצטרף למשפחה. 

לא רק שתוכלו לפתוח שרשורים ולהשתתף בדיונים, ככה גם תהיו חלק מקהילת הרכב הכי משפחתית, מגניבה ושרוטה בכל האינטרנטים!

אז קדימה! למה אתם מחכים? הירשמו לפורום והצטרפו למשפחה.

• המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
me5000

איך לשמור על הדאשבורד בקיץ?

Recommended Posts

הדרך הכי טובה לשמור על הדאשבורד בקיץ מפני חום ושמש?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מגן שמש לחלון הקדמי בכל עצירה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תמרח אותו פעם בשבועיים - שלושה בתכשיר הגנה מבוסס מים (למנוע שמנוניות על השמשה) - אני משתמש בG6 של CG

וכשאתה חונה תמיד תמיד - מגן שמשה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל לחנות בצל.

אין הרבה מה לעשות, ואם אין צל אז חומרים לא מבוססים שמן! ולכסות עם מגן שמשה כמו שכתבו אין הרבה פתרונות

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן יש פתרון, רק שאני לא מחבב אותו מבחינה אסתטית. שטיח/כיסוי תואם על הדשבורד.

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%99_%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

11412378_753204574799412_750348365653697499_n.jpg

הורדה.jpg

הורדה.jpgהורדה (1).jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
דווקא כן יש פתרון, רק שאני לא מחבב אותו מבחינה אסתטית. שטיח/כיסוי תואם על הדשבורד.

http://www.topcar-ltd.com/hebrew-----%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99%D7%99_%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D.html

[ATTACH=CONFIG]520714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]520713[/ATTACH]

לגיל 70 ומעלה, רצוי עם קורולה או סיוויק.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ראיתי נהגים צעירים/בוגרים מניחים את זה מעל הדשבורד. ולא, זה לא היה מעל קורולה.

אבל סטיגמות כנראה לא ניתן לשנות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הלצה, לא צריך לקחת ברצינות תהומית כל דבר שנאמר בפורום. אבל נו, קארספורום.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם כריות האויר כשמשתמשים בכיסוי הזה?

[ATTACH=CONFIG]520714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]520712[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]520713[/ATTACH]

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כפי הידוע לי טופ -קאר מתאימה את הכיסוי לפי סוג הרכב, כלומר בהתחשבות בכריות אוויר.

שוב אני אישית לא אוהב את הדבר הזה על הדשבורד, אבל זה יכול להיות פתרון לחלק מהאנשים.

אגב, בעבר הרחוק הייתי מכסה כל יום את ההגה וחלק גדול מהדשבורד עם מגבת ענקית

כי הרכב היה מחנה שעות בשמש. בסה"כ היה לוקח כמה שניות לכסות, ולהסיר.

היום אני כבר לא עושה את זה, אלא שם מגן שמש שלא תמיד מכסה את כל החלק הקדמי.

אבל זה יכול להיות פתרון נוח וזמין למי שבאמת חונה בשמש שעות על גבי שעות. (מעבר לחומרי הגנה שלא תמיד יכולים לעזור מפיצוצי פלסטיק מהחום)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק כזה כיסוי (שטיחון שחור) על הדשבורד של טויוטה ורסו, ומסיבה לגמרי אחרת מאשר השמירה על הפלסטיק הזה או היופי (לא רואה בו שום יופי).

משום מה, ברכב הזה הדשבורד מתחמם בשמש בזמן הנסיעה ופולט חום חזק על הנהג והעל הנוסע מקדימה.

המזגן לא עוזר - בזמן שהנוסעים מאחורה מתלוננים על הקיפאון, לנהג עדיין חם מאוד.

המצב השתפר פלאים מהרגע שהנחתי את השטיחון הזה. כל שבוע שואב אבק חובה עליו!

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כיסויי הדשבורד האלה, נאמר לחבר מפורשות במוסך מורשה של מזדה שהכיסוי הזה גורם לנזק בדשבורד עקב אפקט התחממות.

לא יודע אם זה גיבוב של שטויות או לא, אבל הם המליצו בחום לא לשים את הכיסוי הזה יותר לעולם אחרי שהחליפו לו את כל הדשבורד לחדש במזדה 6 שנת 2012 או 2013 לאחר שהתנמס מהחום. לא רואה איזה אינטרס היה להם לשקר.

בלי שום קשר, כנראה שהחומר ממנו עשוי הדשבורד הזה לא מתאים כ"כ לאקלים המקומי. למיטב ידיעתי זאת מחלה שכיחה במאזדות מהשנים האלה. אולי הכיסוי הזה מזרז את התופעה. מי יודע.

עריכה אחרונה על ידי ramik33

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לכיסוי,יש כשל בדשבורד של מזדה, תופעה ידועה ומוכרת. הכי פשוט לחברה להאשים את הכיסוי ולא את היצרן.

יש לי רכב עוד מעט בן 17 עומד שנים בשמש הקופחת, ללא שום כיסוי (כלומר רק חתיכת כיסוי שמש פשוטה) ללא שום נזקים לדשבורד.

לאחרונה ראיתי כיסוי שמשה קדמית עם הלבשה חיצונית. נראה גם פתרון טוב, אבל לא נראה לי "שישרוד" על הרכב הרבה זמן.

הורדה (3).jpgהורדה (2).jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
...

היום אני כבר לא עושה את זה, אלא שם מגן שמש שלא תמיד מכסה את כל החלק הקדמי.

...

תשתמש במגן שמש סטייל "לייזר\יהלום" או איך שלא קוראים לו. האיכותי מהסוג הזה:

8535de33.jpg

והכי חשוב זה לקנות במידה גדולה (מאד): XL ולמעלה. אצלי בשני רכבים זה מכסה את השמשה כולה, שכמובן תורם לכמה שפחות שמש בתוך הרכב.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...