Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחליפים מכסה ניקל של קופסת ביקורת באמבטיה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מאבקים חוזרים ונשנים עם מכסה הניקל (או דמוי הניקל) שמפעם לפעם מסרב להיפתח בצורה עיקשת יותר ויותר (המצב היום הוא שהוא לא זז בכלל עם הכלי לפתיחה שמחובר למנוף באורך מטר ואחרי ריסוסים חוזרים ונשנים של WD40 - הפינים של כלי הפתיחה התחילו להתעקם אבל המכסה לא זז בכלל) החלטתי להחליף את המכסה (והריבוע הסובב אותו) בדגם חדש שבו המכסה נראה אותו דבר אבל הוא מונח וללא הברגה (מקווה שזה יפתור את הבעיה אחת ולתמיד).

השאלה היא, איך מפרקים את המכסה הקיים בלי לגרום לנזק ? ואיך מחברים / אוטמים את המכסה החדש ?

מצ״ב תמונת המכסה ותמונה המיקום הבעייתי שלו (מתחת לארון תלוי)

bbb.jpeg

aaa.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שקיפודים עושים את זה (בזהירות...) :-P

אם יש לך יד יציבה (ואם הדיסק בכלל נכנס) עם הדיסק, אז חריצים מסביב, עד הכי עמוק שאתה יכול בלי לעבור את הפינה.

ואז, תפתח את המכסה (בפעם האחרונה...) ותן מכות קטנות עם מברג מהצד.

מבחוץ, אם אתה מנסה להרים עם מברג, שים קרש רחב כמשען, כדי לא לדפוק את שפת האריחים.

זה דווקא "פרויקט" קלאסי לDIY, כי רק לבעה"ב תהיה הסבלנות הנדרשת לעשות את זה בלי נזק.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי דיסק לא יכנס לשם... והמכסה לא נפתח ולא זז למרות כח פיזית (לא) מתון שניסיתי להפעיל עליו

כולל שוק טרמי של לקבור אותו בקרח / מים רותחים, wd40, דפיקות וכו.. והוא פשוט לא זז

איך ניתן להסיר את הרובה שעוטפת את המכסה בלי לפגוע באריחים וללא שימוש בדיסק (שׁלא יכנס למקום) ?

והאם עדיף למרוח רובה למכסה ? או שסופר 7 יעשה את העבודה לא פחות טוב ? (המקום נסתר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להשרות אותו בחומר מסיר אבנית (אנטי-קאלק ודומיו). עבד לי כשהייתי בסיטואציה זהה לשלך.

WD40 והרבה כוח לא עשו כלום. 10 דקות השרייה באנטי-קאלק והופ, נפתח בקלות יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הרעיון של מסיר אבנית, הוא רעיון טוב.

בנוסף, שווה לתת מכות עם פטיש בכדי "לשבור" את האבנית שנתפסה (כל מי שעבד בפרוק דודי חשמל ישנים, יודע על מה אני מדבר).

המלצתי היא:

1. לשים מסיר אבנית (אנטי קאלק או חומץ)

2. גורם א' יכניס את המכשיר וינסה לסובב

3. גורם ב' יתן מכות פטיש תוך כדי ניסיון הסיבוב.

במידה ואתה מצליח לפתוח, מומלץ למרוח גריז מונע הדבקות על ההברגה לפני הסגירה חזרה

בהצלחה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתדרתי בחמש דקות עבודה

חרצתי את הרובה עם סכין יפנית

דפקתי מברג לתוך הרובה והפעלתי מנוף באמצעות חתיכת עץ

והמכסה הסורר היה בחוץ

לא יאמן כמה אבנית הייתה בפנים, לא פלא שלא הצלחתי לפתוח את המכסה בצורה הסיבובית הרגילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה מכסה מרושע. יש לי שניים כאלה שאני נדרש לפתוח אחת לכמה חודשים עקב סתימות עקב שיער עקב בת זוג.

מברג שטוח ומכות מדודות לתוך אחד החורים (אבל מחזיק אותו שטוח ככל הניתן) וזה איכשהו זז.

מצד שני, הם די נהרסו ככה.

הפסקתי להבריג אותו עד הסוף וזה די עוזר, פחות שטח חיכוך, אני מניח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרושע זה לא מילה

החדש שקניתי נראה בדיוק אותו הדבר כמו המתברג עם שני החורים אבל (וזה אבל גדול) הוא לא מתברג אלא פשוט מונח עליו.

אני מקווה שהמכסה החדש יהיה נוח יותר לפתיחה (ימים יגידו)

לגבי המכסים שלך, אם הם נהרסו תוכל להחליף אותם בפתיחה הבאה - כל הכיסוי עולה בטמבוריה כ 25 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לא מייצרים מכסה עם חור בצורת אלן באמצע. ככה היה אפשר לפתוח אותו עם ראצט בלי בעיה. נשמע שכולם נאבקים במכסים האלה בשלב זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכסה מרושע. יש לי שניים כאלה שאני נדרש לפתוח אחת לכמה חודשים עקב סתימות עקב שיער עקב בת זוג.

מברג שטוח ומכות מדודות לתוך אחד החורים (אבל מחזיק אותו שטוח ככל הניתן) וזה איכשהו זז.

מצד שני, הם די נהרסו ככה.

הפסקתי להבריג אותו עד הסוף וזה די עוזר, פחות שטח חיכוך, אני מניח.

פתרון יעיל ומוכח ויותר מכל, קל לביצוע וזול:

-------------------------5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון יעיל ומוכח ויותר מכל, קל לביצוע וזול:

[ATTACH=CONFIG]520476[/ATTACH]

פתרון טוב לאנשים חכמים

לא לכאלה שיש להם פס ניקוז

https://www.plassondesign.co.il/product/תעלת-ניקוז-כיסוי-בעיצוב-פסים-750/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...