Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון נהיגה בינלאומי ניתן להוציא בסניפיי הדואר?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המסמך הזה יכול להיות מופק אוטומטית בכל סניף דואר או בכל אוטומט של משרד הרישוי בסופרפארם, או מופק אוטומטית ע"פ בקשה באינטרנט ונשלח בדואר. אני מתקשה להבין מה הערך המוסף של ה"זכיין".

נניח שאתה מעדכן דרגת רשיון. שילמת אגרה, עברת טסט. באמת צריך לשבת כמעט שעתיים במשרד הרישוי כדי לקבל נייר במקום הפלסטיק שיגיע כעבור שבוע בדואר (רק אחרי שתמתין בתור)?

שום רשיומט לא תומך בפעולה הפשוטה הזאת.

אתה מבקש רשיון וצריך להחתים פטור מתאוריה?

נכון, עוד שעתיים בתור. כנראה שיש בתי ספר לנהיגה שמציעים את השירות הזה במרוכז.

רוצה לומר: שיתחילו עם פישוט הפעולות הפשוטות שמתבצעות רק בקבלת קהל.

וכן, הייתי שמח לקבל רשיון בינלאומי תקף ל-3 שנים בעמדות רשיומט/סופרפארם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבחינו בין פעולות דמצרעכות מעורבות אנושית כמו אישור דרגת רשיון, לבין פעולה מיכונית כמו הדפסת כפל.

לגבי הרשיון הבינלאומי, אני מניח שמדובר בשילוב של אינטרסים ושל טכנולוגיה, הפורמט מצריך מדפסת ומחיר שונים מאלה של כפל רשיון, מה שהופך את המדפסות מורכבות ויקרות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני לא מבין. טסט מצריך מעורבות אנושית, ומשלמים על כך אגרה בהתאם.

עדכון הדרגה ברשיון: אני לא מבין למה מצריך מעורבות אנושית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? על אתה רוצה להסמיך מכונה לעדכן רשיונות? כל אחד יוציא רשיון לאמבולנס ויתחיל לעשות וואווא.

צריך להיות גורם אנושי שיזין את העדכון, אחרי זה אין בעיה שמכונה תפיק את הטופס באופן אוטומטי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבחינו בין פעולות דמצרעכות מעורבות אנושית כמו אישור דרגת רשיון, לבין פעולה מיכונית כמו הדפסת כפל.לגבי הרשיון הבינלאומי, אני מניח שמדובר בשילוב של אינטרסים ושל טכנולוגיה, הפורמט מצריך מדפסת ומחיר שונים מאלה של כפל רשיון, מה שהופך את המדפסות מורכבות ויקרות.
אני לא יודע היכן שאבת את הנתון הזה שצריך מדפסת מיוחדת.כאשר הפקתי רשיון בינלאומי לפני מספר שבועות , באופטיקה משהו ברחובות , היתה לו מדפסת לייזר רגילה (נדמה לי צבעונית , אבל לא בטוח ) הוא הכניס נייר מותאם מראש , הקליד את מספר רשיון הנהיגה במחשב, והתעודה היתה מודפסת.לא צריך שום דבר מיוחד. אפשר באותה קלות להדפיס את זה בכל עמדת רישומט. פשוט לשים טפסים שונים בכל מגירה של המדפסת והתוכנה תבחר את המגירה המתאימה. התאמה של עוד 2 דקות להדפיס טופס שלישי (כבר כיום יש שני טפסים שם , רשיון רכב ורישיון נהיגה )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את עמדות הרישוימ - אבל בדוק כפי שציינת: זה מצריך הגדרת מגירה לצורך העניין. השאלה היא האם יש מגירות פנויות לצורך זה, וכמובן, האם מישהו רוצה להתעסק עם זה או שמעדיפים להוציא למיקור חוץ.

שלא לדבר על כך שכחיפאי ממסי הרבה יותר נגיש משלושת מכשירי הרישוימט בסביבה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הדבר המוזר הזה - כבר שנים שאני מקבל את הקרטון עם הדפסה של התמונה שברשיון הפלסטיק. ומודפס עליו תאריך תפוגה. אצלך התמונה מחוברת בסיכות? מתאים לשנות ה-80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? על אתה רוצה להסמיך מכונה לעדכן רשיונות? כל אחד יוציא רשיון לאמבולנס ויתחיל לעשות וואווא.

צריך להיות גורם אנושי שיזין את העדכון, אחרי זה אין בעיה שמכונה תפיק את הטופס באופן אוטומטי.

שיזין גורם אנושי, אבל למה צריך נוכחות הנהג. בטסט כמובן מזהים אותך על ידי תעודה מזהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...