Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיכן מגיעות הכנסות פנגו וסלופארק ומי קובע את תעריף החניה? (הכותרת נערכה)

ארז אבן דרך הגוף
שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני סקרן לדעת כיצד מרוויחות סלופארק ופנגו. האם התשלום שעובר לעיריות עבור החניה עובר כולו לעירייה או שמתחלק עם פנגו?

כי כעת דיברתי עם המוקד של החברות והן טוענות שהתעריף הגבוה נקבע על ידי העירייה.

מעניין.

מישהו שבקיא בעניין?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה ההסכמים בין החברות לבין העיריות או מרכז השלטון המקומי. אני מניח, אבל לא יודע, שהן מקבלות תשלום תמורת שירותיהן, בדומה לחברות האשראי שגוזרות אחוזים מכל עסקה.

בנוסף לכך החברות מוכרות "שירותי ערך מוסף" בתשלומים חודשיים, ומרבית הדיון בשרשור זה הוא על שירותים אלה ושיטות השיווק שלהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוויחות 50 אג' לכל הפעלה, בלי קשר למשך החניה, או לתעריף החניה שקובעת הרשות המקומית.

זה מופיע באפליקציה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכחול לבן - בחניה כזו נגבים דמי החניה לפי תעריף העיריה, בלי תוספת (בחניונים יש עמלה)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוויחות 50 אג' לכל הפעלה, בלי קשר למשך החניה, או לתעריף החניה שקובעת הרשות המקומית.

זה מופיע באפליקציה.

לא נכון

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיריות מחליטות מכוח חוק עזר עירוני את המיקום, והעלות של החנייה. פנגו (או כמו שני האחים הקטנים- סלופארק ואיזי פארק) כמו כל ספק שירות בכל העולם, מעבירים את סכום התשלום לעירייה תמורת עמלה, כמו חברות האשראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...