Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו גרנדה אקו vs פנדה כרכב שני

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אחרי שהתאכזבתי שהפונטו שרציתי נמכרה, הלכתי לראות את הפנדה מתחילת השרשור והתאכזבתי שנית.

הרכב אמנם יד 00, 67kkm אבל מוזנח מאוד, לא מעט שפשופי חניה, טיפולים לא סדירים כלל- סה"כ 3 טיפולים בכל השנים כאשר בינהם הוחלף טרמוסטט משום מה, לא בוצע טיימינג, הוחלפו פעמיים בלמים, טיפול אחרון מלפני שנתיים, יש צורך בהחלפת צמיגים.

והשד יודע מה עוד לא בסדר ברכב.

המחיר המבוקש לאחר הורדה הוא 11.5k.

מה לדעתכם המחיר שווה לרכב הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש רכב עם נתוני פתיחה טובים יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שהתאכזבתי שהפונטו שרציתי נמכרה

למרות שכולם אומרים ששוק יד שניה חלש, קשה למכור וכו', מכוניות עם נתונים טובים (יד ראשונה פרטי ק"מ נמוך) בסדר גודל מחיר כזה לא מתעקבות בלוח יותר מכמה ימים. לפעמים אפילו נמכרות באותו יום.

55 אלף ק"מ זה בגדול אוטו חדש. וזה נחמד לקנות אוטו כמעט חדש ב 18 אלף שקל. הוא יעשה את העבודה לא פחות טוב (יותר טוב כנראה) מרכב אחר מודל 2015 שקונים אחרי 3 שנות ליסינג או השכרה עם ק"מ כפול ובמחיר כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט פנדות למכירה ביד 2 אז לא הייתי ממהר להתפשר על אחת לא שמורה. כפי שכבר ציינו פה, הפנדה מאוד נוחה ביחס לרכב מיני וגם הדור הקודם ממש לא ספרטני (וגם קל יותר לכן זריז יותר). ב 2013/ 2012 מכרו את החדשה והקודמת במקביל, והישנה קיבלה שינויים קוסמטיים מעטים להוזלת הייצור (גריל לא צבוע למשל) וגם אין לה תא כפפות מסורתי. מבחיל יחידת הנעה, הן זהות לחלוטין (ב 2011 כבר עברו לתקן יורו 5 ונוספו 9 כ”ס). הגיעו מעט מהדור החדש עם מנוע 0.9 טווין אייר אבל הדגם לא צלח פה והשיווק הופסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גירסת 1.2 הרגילה של הפנדה החדשה לא צלחה בארץ, היא מכרה משמעותית פחות יחידות מכל מכונת מיני ידנית אחרת למרות שהיא עדיפה על חלק מהן.

לא ידוע אם זה היה המחיר הגבוה או סיבה אחרת אבל לא רואים בארץ את הפנדה החדשה, רוב הציבור לא יודע בכלל שהדגם הזה קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהיא מכרה משמעותית פחות מכל מיני ידנית אבל אני חושב שהיא בוודאות יותר טובה מכל מיני ידנית שנמכרה בארץ. באירופה הפנדה היא רבת מכר של ממש..יש לי נטייה לרכוש מכוניות שלא כל כך נמכרות וליהנות מהן מאד... אחרי 4 שנים עם הפנדה, רכשתי קקטוס...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא מוצא ביד 2 פונטו או פנדה שנראית שווה לבדיקה וחשבתי שאם אני כבר פוזל לכיוון איטלקית, למה לא לחפש צרפתיה?

אם כך, מה דעתכם על קליאו 2012 מנוע 1.1 ידנית?

האם אמינה? איך האחזקה שלה ומה העלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לקרוא סיכום שנה שניה שלי עם קליאו דור 3:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3221/סקירת-גולשים/מסכמים---שנתיים-עם-רנו-קליאו-2012

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא מוצא ביד 2 פונטו או פנדה שנראית שווה לבדיקה וחשבתי שאם אני כבר פוזל לכיוון איטלקית, למה לא לחפש צרפתיה?

אם כך, מה דעתכם על קליאו 2012 מנוע 1.1 ידנית?

האם אמינה? איך האחזקה שלה ומה העלויות?

בנוסף לקליאו פוזל גם לכיוון הפונטו איבו מנוע 1.4 ידני. כך שאשמח לחו"ד עליו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו איוו זה לא דגם נפרד, זו מתיחת פנים של פונטו גרנדה. חיצונית ההבדלים קטנים, בפנים יותר, יש יותר כריות אוויר, יותר איבזור.

בגדול אותו דגם בגרסה מאובזרת יותר עם מנוע יותר חזק. מניח שמבקשים עליהם מחירים יותר גבוהים מאשר על גרנדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מנוע 1.4 נפוץ ואמין כמו מנועי ה1.2?

כרגע נמצא בלבטים בין הפונטו איבו לבין הרנו קליאו, אשמח לעזרה במה אתם הייתם בוחרים ולמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע בפונטו (1.4) אמין מאוד.

אם אתה קונה קנה ידנית כמו שתיכננת (יש גם רובוטיות).

לגבי הקליאו לא מכיר מספיק כדי לחוות את דעתי.

הפונטו נוחה ונראית משמעותית טוב יותר לדעתי. מאמין שגם הקליאו נוחה. כנראה שעניין הטעם פה ישחק תפקיד יותר משמעותי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...