Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים מהנים לנהיגה בארץ...

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ על טיול בבירנית אלקוש המפורסם והמשך נסיעה לכיוון הר מירון והירידה של צפת, יש נופים מדהימים, הכבישים עצמם מצוינים לנהיגה ויש המון מסעדות בדרך בכפרים מסביב (כולם אינם עויינים אז אין מה לדאוג)

המסלול הקבוע שלנו (חברה מכרמיאל) הוא:

2ZlS80W+.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בבירנית אלקוש כמות המשטרות מגוחכת. אורבים בכל נקודה אפשרית, מגיעים "לביקורת" כאשר עומדים סטטית ועוד. לא ממליץ אלא אם בשעות הלילה. עברו כבר את נס הרים לטעמי. (לפחות בפעם האחרונה שהייתי שם, זוועה).

פותח השרשור, תגדיר כבישים מהנים לנהיגה? אם אתה מחפש נופים וכו' יש לך המון אופציות בצפון. אם אתם חסרי ניסיון לא הייתי ממליץ "להתגרזן" בנס הרים או בירנית אלקוש או וואטאבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירנית אלקוש כביש מדהים, אבל המשטרה לאחרונה תגברה את נוכחותה שם בצורה מוגזמת ,מומלץ בשעות הבוקר הסופר מוקדמות.

באזור המרכז זה נס הרים ולוזית,כנל יש להגיע ממש סמוך לזריחה למניעת התקלות עם משטרות או דריסת רוכבי אופניים שמשחקים רולטה רוסית.

http://www.driving-roads.com/

תעזר באתר הזה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש הכי כיף שקיים לדעתי בארץ זה מבוא חמה. אבל שם דרושה טכניקה. כביש שמורכב 99 % מפניות ללא ישורות כמעט. שם אין משטרות. אבל שוב, זה כביש של טכניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי במבוא חמה,אבל גם לוזית כמעט וללא ישורות וחייב טכניקה, חוץ מזה שהכביש קצר לדעתי זה הכביש שאפשר להתאמן בו הכי הרבה ולראות שיפור בין סיבוב לסיבוב

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוזית נחמד, כן. אבל קצר ובעל פנייה עיוורת שלטעמי הורסת (זו עם הגבעה הקטנה) שבה אני תמיד מאט וזה מה שהורס.

מה גם, חלק גדול ממי שבאים ללוזית "מקצרים" דרך מעבר לנתיב הנגדי ובעצם חותכים את הקווים. שזה מעפן.

במבוא חמה כמעט ואין אפשרות לעשות את כל זה.

מה גם שבלוזית יש רוכבי אופניים בכמויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 31 לכיוון ים המלח שנקרא סדום ערד. נס הרים שנמצא ליד ירושלים, אשתואל וכל המסביב..

ולאחרונה היה מפגש סטטי של מועדון old school שבו נסעו לנהר הירדן, מקום מהמם. קראתי על נופים מסביב עוצרי נשימה.. בדוק מקרוב איפה זה.

בבירנית אלקוש כמות המשטרות מגוחכת. אורבים בכל נקודה אפשרית, מגיעים "לביקורת" כאשר עומדים סטטית ועוד. לא ממליץ אלא אם בשעות הלילה. עברו כבר את נס הרים לטעמי. (לפחות בפעם האחרונה שהייתי שם, זוועה).

פותח השרשור, תגדיר כבישים מהנים לנהיגה? אם אתה מחפש נופים וכו' יש לך המון אופציות בצפון. אם אתם חסרי ניסיון לא הייתי ממליץ "להתגרזן" בנס הרים או בירנית אלקוש או וואטאבר.

בירנית אלקוש כביש מדהים, אבל המשטרה לאחרונה תגברה את נוכחותה שם בצורה מוגזמת ,מומלץ בשעות הבוקר הסופר מוקדמות.

באזור המרכז זה נס הרים ולוזית,כנל יש להגיע ממש סמוך לזריחה למניעת התקלות עם משטרות או דריסת רוכבי אופניים שמשחקים רולטה רוסית.

http://www.driving-roads.com/

תעזר באתר הזה

הכביש הכי כיף שקיים לדעתי בארץ זה מבוא חמה. אבל שם דרושה טכניקה. כביש שמורכב 99 % מפניות ללא ישורות כמעט. שם אין משטרות. אבל שוב, זה כביש של טכניקה.

לא הייתי במבוא חמה,אבל גם לוזית כמעט וללא ישורות וחייב טכניקה, חוץ מזה שהכביש קצר לדעתי זה הכביש שאפשר להתאמן בו הכי הרבה ולראות שיפור בין סיבוב לסיבוב

לוזית נחמד, כן. אבל קצר ובעל פנייה עיוורת שלטעמי הורסת (זו עם הגבעה הקטנה) שבה אני תמיד מאט וזה מה שהורס.

מה גם, חלק גדול ממי שבאים ללוזית "מקצרים" דרך מעבר לנתיב הנגדי ובעצם חותכים את הקווים. שזה מעפן.

במבוא חמה כמעט ואין אפשרות לעשות את כל זה.

מה גם שבלוזית יש רוכבי אופניים בכמויות.

קודם כל אני רוצה להודות לכולם על התגובות, חידשתם המון

עכשיו קבלו שינוי קטן. אני מחפש מסלול בדרום.

אנחנו רוצים להגיע למקום הזה בסופו של דבר:

https://www.google.co.il/maps/place/%D7%9E%D7%A8%D7%97%D7%91+%D7%A2%D7%9D%E2%80%AD/@30.8874223,34.8293748,18z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x1502182f6a72af9d:0x7cc81689b7a2c767

נקרא למקום הזה X

כן זה חור. אבל אנחנו צריכים לסיים שם, התכנון הוא להגיע בשישי אחר צהריים ולהעביר את השבת.

אנחנו מהמרכז, מגיעים מאיזור רעננה פחות או יותר, כל אחד קצת שונה.

בקיצור, בעזרת האתר שכתבת, Or05320, מצאתי את המסלול הבא:

http://www.driving-roads.com/%D7%9E%D7%A2%D7%9C%D7%94-%D7%A2%D7%A7%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%9D/

הנה תצוגה במפה: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?hl=iw&msa=0&z=12&ie=UTF8&mid=1YxLZNLYALSLNrKyUZabXJ4Q5bm0

Smiro , כן, כתבתי כבישים מהנים לנהיגה, התכוונתי כבישים טיפה מאתגרים עם קצת פניות, לא משהו משעמם ושגרתי כמו נסיעות ביום יום. לא מסלול מירוצים, אבל מה שיש. כבישים ריקים וארוכים, גם ישורות, ונוף יפה.

אז כמו שאמרתי, צריכים לסיים בX.

זה אומר או לצאת בשישי בבוקר מוקדם, או אולי להרחיב את הטיול, לצאת בחמישי ולהעביר את הלילה.

אז אני אשמח שתעזרו לי לתכנן את המסלול... כי אם רוצים לסיים בX זה אומר לעשות את מעלה עקרבים בדרך ההפוכה, מB לA. זה אפשרי? (A,B מהמפה הנ"ל)

אולי להגיע לB מבאר שבע, לעבור בדימונה דרך כביש 25, לעבור לכביש 90?

לא יודע אני מסתבך. יש רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש חביב עם נוף מדהים זה הכביש הישן לאילת(227) במעלה עקרבים שאני מאוד אוהב,

מירוחם אתה לוקח את כביש 225 משתלב ל206 ומשמה ל227, בהתחלה יש בשבתות קצת באלגן של תיירים אבל כשאתה עובר את כל החלק המתויייר יש כביש מדהים למטה לכיוון כביש 90 ועין חצבה.

זה לא כביש מהיר בכלל(דיי צר אבל שופץ לאחרונה והאספלט במצב הרבה יותר טוב מלפני שנה) ופשוט דרך יפה ומלאת פיתולים(התמונת פרופיל שלי משמה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש חביב עם נוף מדהים זה הכביש הישן לאילת(227) במעלה עקרבים שאני מאוד אוהב,

מירוחם אתה לוקח את כביש 225 משתלב ל206 ומשמה ל227, בהתחלה יש בשבתות קצת באלגן של תיירים אבל כשאתה עובר את כל החלק המתויייר יש כביש מדהים למטה לכיוון כביש 90 ועין חצבה.

זה לא כביש מהיר בכלל(דיי צר אבל שופץ לאחרונה והאספלט במצב הרבה יותר טוב מלפני שנה) ופשוט דרך יפה ומלאת פיתולים(התמונת פרופיל שלי משמה).

זהו זה המסלול שנדלקתי עליו, תראה בהודעה מעליך אבל שכתבתי שאנחנו צריכים לסיים כאן:

https://www.google.co.il/maps/place/%D7%9E%D7%A8%D7%97%D7%91+%D7%A2%D7%9D%E2%80%AD/@30.8874223,34.8293748,18z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x1502182f6a72af9d:0x7cc81689b7a2c767

המסלול שאתה מתאר זה להתחיל בירוחם ולסיים בעין חצבה.

כלומר, ממערב למזרח. זה יוצא שאנחנו נוסעים לכיוון ההפוך ממה שאנחנו צריכים לסיים בו.

מה אתה ממליץ לעשות?

לעשות את המסלול שתיארת בדרך ההפוכה? לעשות אותו פעמיים הלוך חזור? להגיע לסיום דרך כביש 90 ומשם להתחיל?

אני אשמח לעזרה בתכנון מלא של הכל. כמה שניתן כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בך,

לי לא מפריע לנהוג עוד, שוב, קח בחשבון שזה כביש של 30-40 קמ"ש ולא יותר הוא מאוד צר צפוף ודו סיטרי - דורש נהיגה רגועה.

אישית? אוהב לעשות מלמעלה למטה כי הנוף מולי לרוב המסלול,אם יש לך זמן וסבלנות ממליץ אם לא זה דרך דיי ארוכה ואיטית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הצלחתי להבין כל כך לצערי אבל אם אתה באזור של מעלה עקרבים תעשו גם את סדום ערד, חובה...

את מעלה עקרבים עולים בבוקר ויורדים אחר הצהרים, כדי שהשמש תהיה בגב ולא בפנים.

תלוי בך,

לי לא מפריע לנהוג עוד, שוב, קח בחשבון שזה כביש של 30-40 קמ"ש ולא יותר הוא מאוד צר צפוף ודו סיטרי - דורש נהיגה רגועה.

אישית? אוהב לעשות מלמעלה למטה כי הנוף מולי לרוב המסלול,אם יש לך זמן וסבלנות ממליץ אם לא זה דרך דיי ארוכה ואיטית.

אוי ואבוי מה עשו לי לשרשור? איפה תקעו אותו

בכל מקרה... תודה לכם!!!!!!!!! הרעיון של סדום וערד נשמע לי מצוין!!

אני חושב שנעשה משהו כזה:

https://drive.google.com/open?id=1uelYo3D_VgBhHkWG8_rcjQLzni4&usp=sharing

יוצאים מצומת רעננה. כביש 40 עד כמעט ב"ש, ממשיכים למסלול ערד סדום:

http://www.driving-roads.com/%D7%A2%D7%A8%D7%93-%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%97-%D7%A6%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%96%D7%95%D7%94%D7%A8-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-31/

בסיומו יורדים בכביש 90 ועושים את מעלה עקרבים בדרך ההפוכה.

אולי אפשר לעצור מתישהו בכביש 90 לים המלח?

מסיימים בירוחם ומשם ממשיכים למקום שבו אנחנו צריכים לסיים.

דעות? יש לכם המלצות לשיפור? משהו לא טוב?

עריכה אחרונה על ידי WouldYouHelpMe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא במקום ראשון משותף יחד עם 7212. כבישי טכניקה נטו, לא גירזון. במבוא חמה צריך מאד להיזהר ממעברי הטנקים בהתחלה כדי לא לגרום נזק לרכב בקפיצות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש העלו את השרשור שלי מהמתים (הקפצה של 10+ שנים, מכובד).

לגבי מעלה עקרבים - לדעתי (הצנועה) הכביש הוא ההפך הגמור מכביש "נהיגה". נכון שיש נופים יפים, הרבה פניות, עקומות ומה לא, אבל זה כביש מאוד צר (יש חלקים שבהם רכב אחד צריך לרדת לשוליים, שהם לא סלולים), עם חלקים רבים ללא שדה ראייה כלל ואיכות סלילה בינונית מינוס. כל זה בשילוב נהגים לא מנוסים (במיוחד בסופי שבוע/חגים בהם יש מטיילים רבים באזור) יוצר תנאים שאינם מתאימים לנהיגה ספורטיבית. כנ"ל לגבי כביש 225 (הכביש שמוביל לירוחם ממעלה עקרבים). אפשר להנות מהכבישים הללו, רק צריך לנסוע בהתאם לתנאי הדרך, שזה אומר 30-40 קמ"ש לכל היותר.

לגבי כבישים אחרים באזור:

כביש ערד - ים המלח הוא כביש מצוין ומומלץ. חוץ ממנו יש גם את הכביש מערד למצדה (שאם נוסעים בו אז צריך לחזור חזרה לערד כי זה כביש ללא מוצא), שהוא אומנם יותר צר ועם קטעים ללא שדה ראייה (לא כמו נחל עקרבים לדעתי), אך מהנה לנהיגה בסך הכל.

כשאתם נוסעים לערד מבאר שבע תנהגו בזהירות. הבדואים הם לא הנהגים הכי זהירים/מצייתים לחוקי התנועה.

בנוסף, יש את הכביש מירוחם לשדה בוקר שהוא יחסית ריק, עם אספלט טוב ומהנה לנהיגה. אתם יכולים גם להמשיך עד מצפה רמון. מדובר בנסיעה של כשעה, ויש נופים יפים בדרך (וגם הכביש לא רע בכלל). אפשר לחתוך בדרך לכל מיני כבישים צדדיים ולהנות מעוד כבישים ונופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...