Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת דאצ'יה דאסטר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה שהוא קסם בג׳יפון הזה. למעשה, בעיניי לפחות וחרף הקומפרומיסים, מדובר בסהכ ברכב סבבה לגמריי.

הדבר היחידי שמטריד אותי, אף שטופל במעט, הוא ציון הבטיחות. אני לא מדבר על העדר מערכות אקטיביות שהיו מסייעות לו (ובפרקטיקה). אני מדבר על העובדה שבבחינת הציון הפסיבי להגנה על נוסעים הוא לא מספק.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ הכל יחסי

בהגנה על מבוגרים, הדאסטר קיבל ציון דומה ל פיאט 500, DS3, אלפא ג'ולייטה, טויוטה אייגו ופורד מוסטאנג.

רק 8% פחות מקיה פיקנטו, הרכב הכי נמכר בארץ אי פעם.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום (נכון כבר להגיד אתמול) אחותי קיבלה את אחד הדאסטרים הראשונים אם לא הראשון שעלה על כבישי ישראל. מדובר בגרסת 2x4 טורבו דיזל אוטומט ברמת הגימור הבסיסית. יצא לי היום לשבת ברכב ולעשות סיבוב קצר, השיפור והקפיצה באיכות החומרים בתא הנוסעים לא פחות ממרשימה.

זה פתאום נראה ממש כמו רכב מודרני מבפנים ולא נותן תחושה של קבינה של משאית.

כמו שנאמר גם בידוד הרעשים שופר משמעותית.

מחר אצא לנסיעה ארוכה יותר ואראה אם אני מוצא דברים נוספים שאני מרגיש בהם שינוי.

חייב לציין ששילוב המנוע והגיר יושב מצויין על הרכב וכי המנוע אולי קצת רועש אבל הרעידות כמעט ולא מורגשות ואופי המנוע מתיישב מצויין עם אופי הרכב ומזיז אותו בצורה מספקת לחלוטין להתנהלות היום יום.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאצ'יה? הטבות? לזכותם יאמר שהם מאד עיקביים במדיניות אי מתן ההטבות שלהם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. חבר רכש אתמול.

קנה את הדגם האוטומטי המאובזר - אין רכבים במלאי, היו רק בודדים מהגרסה הבסיסית למסירה מיידית.

אין שום הנחות או הטבות, לטענת אנשי המכירות, זאת השיטה שלהם ואכן הם עקביים בזה.

לעומת ההתחלה - כן מוצעת אופציה של טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומר שדאצ'יה מאוד נכנסו חזק בשוק המוניות וכבר היום אפשר לראות כמות מכובדת של מוניות לוגאן סטיישן ודאסטר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדאצ'יה קיימת אפשרות לרכוש אחריות לשנים הרביעית והחמישית בתוספת תשלום של בין 1548 ל-2268 ש"ח בהתאם לקילומטראז'.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהחוסר שקיפות של קרסו בנוגע למערכות הבטיחות פשוט מרגיז - בזמן ששאר היבואנים כן רושמים שמערכות הבטיחות הן בהתקנה מקומית קרסו מוצאת לנכון להסתיר את המידע הזה מהלקוחות(ורושמת שהמערכת פשוט קיימת), גם בדאצ׳יה וגם ברנו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קפצתי לראות את הדסטר בסוכנות הראשית בפתח תקווה.

כל רמות הגימור קיימות שם ושלושה רכבי הדגמה זמינים בחוץ.

השיפור באיכות החומרים מורגש בהחלט, הפלסטיקה מרגישה קשיחה וחזקה יותר מהדגם הקודם ,

וגם בדגם הפשוט הדסטר איננו מרגיש רכב זול ושנעשו יותר מדיי פשרות בתכנונו.

מבחינת מרווח פנימי, לנוסעים מקדימה לא חסר מקום וכיוונון המושב הנורמלי מתקבל בברכה.

מאחור המרווח קצת פחות טוב, בעיקר לרגליים שנגעו בקצה המושב הקדמי.

מהלך ידית ההילוכים בדגם הידני עדיף במקצת על זו של הדגם היוצא.

P80511-110636.jpgP80511-111008.jpgP80511-110225.jpg

ידני - לוריאט, אוטומט - פרסטיז'.

מבחינת התקנות מקומיות, עד כמה שראיתי זה המובון ואולי המולטימדיה שלא בדקתי עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים כאלה קיימים כמעט לכל רכבי הסטיישן/שטח במדינות בהן יש הטבות מס לתצורות הללו.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...