Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור טורבו בשברולט אורלנדו

asco222
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי שברולט אורלנדו ,בעשתה 85 אלף קמ ,נקנתה ב2014 חדשה מליסנג מימוני ,

לאחר שהוחלף לפני שנה במסגרת אחריות מ=צינור טורבו שנקרע ,עברו 15000 קמ ,ושוב נקרע צינור טורבו -יש להם כנראה פאק ביצור של הצינורות שאומרים לעמוד בלחץ של כמה בארים ,

פניתי אליהם במכתב,לקבל זיכוי על החלק,עברו שלוש שנים וחודשים,כלומר חודשים מאחריות ,

חברת UMI מתנערת מאחריות על חלק פגום ,וטוענת שהלחפתי לפני 29000 קמ וזה בלאי הגיוני,

לי אין דרך להוכיח , אני מקפיד על טיפול במוסך מורשה שלהם ,

איך רכב כזה ככבר מחליף פעמים צינור טורבו ,לא אמור להחזיק מעמד זמן רב יותר ???

מה אני יכול לעשות עוד בנושא?

מצורף המכתב שלי אליהם :

אני פונה אליכם ,מאחר ויש תקלה שחוזרת על עצמה ,

בעיה היא בצינור טורבו של האוטו, הצינור הוחלף לפני שנה במסגרת אחריות ,ולא עבר 15000 קמ מפעם שעברה שהוחלף ,ושוב נפגע צינור הטורבו ,

לא יכול להיות שצינור שאמור לעמוד בלחצים יקרע ולא יחזיק מעמד לפחות כמה עשרות אלפי קמ של נהיגה , זה לא מתקבל על הדעת שכל טיפול וכל 10 אלף קמ אצטרך להחליף צינור טורבו ,

כמו כן עלות הצינור היא 1650 שח לפני מע"מ (אני אדם פרטי לא בעל עסק)

ללא עבודה וטיפול ,כאשר הבלאי בצינור נובע מבעיה יצור שלכם , אם צינור כזה לא מחזיק בנסיעה ,יש מקום להשתמש בחומרים יותר טובים ,אולי ניתן להחליף רק את החלק הקרוע ולא את כל הצינור ובכך להקטין עליות ,לדאוג שיהיה מחומר יותר חזק!!!

תודה לעונים

20171002_081754.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי לנסות לקחת את כל הצינור איך שהוא לחנות חלפים ולראות אם יכולים להתאים צינור מתאים שיכול לעמוד בלחצים המדוברים. אל תהיה מופתע מחוסר לקיחת האחריות שלהם זה לא חדש ואץה גם לא האחרון. את הקופון עליך הם יודעים לגזור יופי יופי. תבדוק טוב מה שאמרתי וגם תחפש את החלק המדובר באיביי אני בטוח שתמצא ב פי 3 פחות במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי קישור לכזה באייבי?

תודה

לא מזמן הופיע אשכול עם אותה בעיה. עלות הצינור בקניה מחו"ל כ 65 אירו. תראה כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?639569-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A6%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9E%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%95-%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%9C%D7%A0%D7%93%D7%95

בקשר לתקלה חוזרת, אולי תנסה ליצור קשר עם אנשים נוספים שזה קרה להם ולארגן פניה משותפת ליבואן. יכול להיות לזה משקל רב יותר בשיקולי היבואן ויכול גם לשמש בסיס לתביעה כנגד היבואן/יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

הייתה לי אותה בעיה

רכשתי את הצינור שבכתובת הזו - http://www.pasaric.hr/shop/eng/product/chevrolet-cruze-j300/

שהומלצה בשרשור הזה - http://www.carsforum.co.il/vb/showth...A0%D7%93%D7%95

הזמנתי את צינור הגומי לארץ דרך DHL שילמתי מיסים ואגרת משרד התחבורה,

החלפתי את צינור הגומי בלבד במוסך "חיבה" בתל אביב - https://www.hibart.co.il/%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa/

הכל הסתדר והאוטו נוסע כמו חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...