Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר החלפת גומיות ציריה בשתי צדדים - סאנגיונג קורנדו 2005

evgenyx
שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולל מע"מ? אני משער שלא.

כל גרמושקה עולה 123.50 שקל לפני מע"מ (ויש שתי גרמושקות על כל צירייה, כלומר סה"כ 4, השאלה את מי אתה רוצה או צריך להחליף).

650 ש"ח על עבודה משקף סדר גודל של שעתיים-שעתיים וחצי שעות עבודה במוסך מורשה, נשמע לי תמחור סביר לעבודה סזיפית.

אתה יכול לרכוש את הגרמושקות לבד וללכת למוסך שיסכים לבצע את העבודה במחיר זול יותר. לא הייתי מתפשר על איכות הגרמושקות ורוכש רק מקורי.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד במוסך המורשה של ססאנגיונג?

כן, זה כולל מע''מ.

אני לא מאמין שהמוסך שלי מתקין גומיות מקוריות. אבל לפי ההגדרה שלך לעבודה שצריכים לעשות, זה דומה לזה שהם סיפרו לי.

בכל מקרה תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין לי שום קשר לסאנגיונג, ליבואן או לענף הרכב. רק תחביב.

בשל נדירות הרכב אני נוטה להאמין שמדובר בגרמושקות מקוריות, ואם לא אז הייתי משקיע עוד קצת ומתעקש על מקוריות, הן יהיו האמינות ביותר ויחזיקו שנים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב זה על מנת להחליף את הגומיות ציריה יש צורך לפרק את הציריות מהרכב ולנתק את הפעמון ואז לבצע את ההחלפה. ברור לחלוטין שהעלות העיקרית היא על העבודה כי הגומיות והגריז זה באמת גרושים. נסה לקחת חוות דעת ממקומות נוספים. או שלחילופין תרכוש את הגומיות לבד ותנסה להיעזר פה באנשים העבודה לא מסובכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

בסוף החליפו לי את הגומיות במוסך.

על הדרך, שברו מפצל פלסטיק של צינורות ואקום בהחלפת פילטר סולר וגמרו מצבר כי השאירו אורות דלוקים :-D

אני אפרסם נושא נפרד לגבי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...