Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניעת רעשי רוח - רנו קליאו 2014

yossiyemin
שימו לב! השרשור הזה בן 1910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת התרגלתי, ובנוסף לרעש מאיזשהו פאנל מפלסטיק מכיוון תא המטען, בפניות חדות, זה יחסית סביר - כל רכב זה סך כל היתרונות וחסרונות שלו.

כשרכשתי אותה לפני שנה, הייתי מודע לרעשים - והחלטתי כן לרכוש את הרכב, כי מעבר לזה זה באמת רכב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.. אין לך מה להצטער.

יש בסגמנט הזה רכבים הרבה פחות טובים ...

והיטבת לומר, לכל רכב יתרונות וחסרונות. אני מוצא בקליאו יותר יתרונות. במיוחד בגזרת הביצועים והעיצוב.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו שלי גם 2014 יש רעשי רוח מ100 קמש, שאני פותח חלון של הנהג יש שריקה כזו מעצבנת, אם הייתי יודע מאיפה היא מגיעה הייתי עושה משהו לבנתיים פותח חלון רק שמעשן, בעיר אין את הבעיה הזו.

חוץ מהשריקה הזו אין לי בעיה עם הרעשי רוח כי אני עם מוזיקה רוב הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון פשוט מאוד וזול מאוד לבידוד רעשי רוח - סה"כ מדובר בתוספת עדינה של גומיות על מסגרות הפתחים של הרכב - מכסים ודלתות, גם מגן נגד אבק.

ממליץ להביט כדוגמא, על הפרוייקט של הרכב הנוכחי שלי - כאן.

תוכלו למצוא עוד מידע רב שרשמתי בפורום אודיו על בידוד רעשי דרך וכביש ורזוננס עצמי של הרכב.

תכלס גומיית D קטנה וגומיית P יעשו לכם את כל העבודה.

אם אתם ממש מתעקשים על גומיית Z בדפנות הפנימיות של הדלתות הקידמיות - זה גם עושה את העבודה.

גומיית B - רק אם לדלת יש קנט עבה ועמוק מספיק - אחרת גומיית P תעשה את העבודה היטב.

תקפידו על גומיות עם דבק איכותי של 3M.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להחליף אלא לאטום מחדש. שים לב.

ולדעתי מדובר במשולשי הפלסטיק הקטנים שבפינות של חלונות הצד הקדמיים יותר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ נושא ישן בגלל בעיה דומה..

התחדשתי גם בקליאו 2015, והחל מ-80 מתחילים רעשי שריקה, סביב 110-120 זה כבר לחלוטין בלתי נסבל.

הרעש נשמע בעיקר מכיוון הקורה השמאלית הקדמית.

האם אצל מישהו איטום מחדש של משולש הפלסטיק הקדמי אכן פתר את הבעיה?

האם יש צורך במשהו דרסטי יותר?

מדובר על פעולה שניתן לעשות לבד או שצריך איש מקצוע בשבילה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי שוב, האם מישהו פה כן הצליח לפתור את הנושא?

אני מעדיף שלא לפתוח דיון חדש באותו הדיון, ובטוח שאני לא היחיד שרעשי הרוח והשריקות מפריעים לו על בסיס יומיומי.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש לי קליאו מ 2018, תא הנוסעים מן הסתם לא מבודד מרעש, אף רכב ברמות המחירים האלו לא מציע תא נוסעים שקט לחלוטין, אבל הרעש הוא לא חריג ובטח לא בלתי נסבל כמו שאתה מתאר.

אני גם לא שומע שריקה חזקה, יש רעשי רוחות כלליים שנבלעים ברקע ואישית כשאני מאזין למוזיקה אני לא שומע כלום ואני יכול גם לנהל שיחה עם מי שיושב לצידי ברכב גם במהירות של 130 קמ״ש.

אני לא יודע אם מה שאתה חווה זו בעיה שהיתה ידועה בשנים ההן של הקליאו ושמאוחר יותר טופלה במתיחת הפנים או שאתה רגיש במיוחד או שפשוט הרכב הספציפי שלך סובל מבעיית איטום חמורה. אני רק יכול להעיד שברכב שלי אין רעש חריג במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...