Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניות בירכא בשבת, שווה את הנסיעה מהמרכז?

Accent Coupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיי בייבי = אותם מחירים כמו כל חנות. אממה, בקניה סבירה+ תמיד עושים 10% הנחה. וכך יוצא מחיר באמת הכי זול בארץ (נגיד סלקל של אטון ב450 כשבכל מקום עולה 500).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בידיוק לא מזמן הושק אתר שיצא לי לעבוד עליו, אינדקס עסקים וקופונים לירכא.

http://yarka.shop

האתר דיי חדש ככה שאין עוד הרבה קופונים אבל יש רשימה מאוד גדולה של העסקים שיש שם.

בעיקרון, מקום נחמד, אם אתה באיזור זה אחלה לקפוץ לעשות שופינג אבל ממש לא לנסוע במיוחד מהמרכז רק בשביל זה.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו עם דוניה רוסה ושאר אגדות פורום - התשובה היא ככה"נ לא...

מה זאת אומרת ככל הנראה? אכלת שם וחוות הדעת שלך שלילית או שלא אכלת מעולם ואתה סתם משמיץ מבלי שהיית שם מעולם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא הייתי נוסע במיוחד, אבל אם אתה באיזור יש שם כמה דברים שווים.

אמש-סטאר: חנות נעליים סופר זולה. כל הזמן יש שם מחירים מעולים.

מתחמי אאווטלט גדולים (לא שונים מאוד מאחרים, פשוט יש כמה כאלה וזה נוח)

פיצה! פתחו שם פיצה מעולה. ממש טעימה. פיצה פאלה. פינוק-פינוק.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ככל הנראה? אכלת שם וחוות הדעת שלך שלילית או שלא אכלת מעולם ואתה סתם משמיץ מבלי שהיית שם מעולם?

מהמקומות היותר טובים שאכלתי.

לקחתי את הבן מהבסיס שנמצא קרוב לעין הוד ופירקנו "גריל קרניבורים".

היה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי מספר פעמים בעבר - אכלתי ונהניתי. לא מזמן הייתי באזור ורציתי לקפוץ שוב, לצערי היו סגורים באותו יום לרגל ארוע.

סה"כ אחלה מסעדה, אוכל טעים, שרות סבבה, נוכחות יפה בפייסבוק, אבל לא שווה לדעתי את הנסיעה במיוחד מהמרכז. פשוט כי במרכז גם יש אחלה מסעדות עם אוכל טעים, שרות סבבה ונוכחות יפה בפייסבוק. והן בתורן לא שוות נסיעה במיוחד מהצפון...

יש הרבה מקומות נחמדים בארץ, לאכול בהם או לתקן בהם את האוטו, אבל כשכותבים עליהם בפורום או במדיה חברתית - יש נטיה להיסחף קלות. כשהדובר מספר על חווייה נעימה (ולפעמים משמיט פרט או שניים כדי 'לצאת בסדר'), הקורא לעיתים מבין מזה הרבה יותר ממה שהיה שם בפועל. זה יוצר הייפ מיותר, ציפייה שאין סיכוי לעמוד בה, ואז כולם יוצאים מאוכזבים. אלו הן אגדות הפורום, ובעשור שלי פה ראיתי כאלה בכל תחום. בודדות עמדו בהבטחה.

נקודה אחרונה נוגעת למשפט 'שווים עיקוף קטן וסטייה מהדרך' בתגובתי הראשונה. זה לא ניסוח מקרי, קרא כאן ותבין שנתתי להם וואחד מחמאה. תחזירו את הלפידים לבויידעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שסופר פוסטים למסעדות כנראה סופר גם לעצמו. מה מעניין בכלל נוכחות המסעדה בפייסבוק?

שימות הפייסבוק, אני אוכל סטייק או לייקים?[emoji23]

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה ראשונה - כניסה ("אגדות הפורום"), הודעה שניה - התנלצות מרומזת. העיקר - שלושה פוסטים.

לא התנצלות ולא מרומזת. הבהרה, לטובת המתקשים בהבנת הנקרא. בפוסט הבא אוציא את הבדידים.

למי שסופר פוסטים למסעדות כנראה סופר גם לעצמו.

אני לא פעיל בפייסבוק מאז ינואר 2016, וגם אז לא בדיוק הייתי אושיה.

יש עוד פניני חוכמה, או שנעצור פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזל"שו.

הדיון אינו על דוניה רוסה. הוא על קניות בירכא - שווה או לא שווה.

הבא שמזכיר כאן דוניה רוסה,צריך להזמין את מנהלי האוף-טופיק לארוחה במסעדה!

(גם אם לא תהיה ברירה וניסע במיוחד)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזל"שו.

הדיון אינו על דוניה רוסה. הוא על קניות בירכא - שווה או לא שווה.

הבא שמזכיר כאן דוניה רוסה,צריך להזמין את מנהלי האוף-טופיק לארוחה במסעדה!

(גם אם לא תהיה ברירה וניסע במיוחד)

דוניה רוסה

אם אתם בסביבה מתי שהוא, אפשר לשבת כולם יחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שכולם מפספסים, ולא רק בשרשור הזה, הוא עלות הדלק. למי שגר בחיפה/כרמיאל/נהריה זה כנראה זניח, נסיעה מהמרכז בהכרח גוררת עלות תלת ספרתית.

אלא אם כן כווווולם מתניידים בקומבינות ליסינג עם דלק בחינם, זה פשוט לא שווה אלא אם כן אתה יודע מראש שאתה צפוי לגלח שם תשלום ארבע-ספרתי.

אתן דוגמה קיצונית אך יומיומית - אני לפעמים מזמין מאמזון מוצרים שקיימים וזמינים וזולים יותר (!) בארץ, כשהחנות מרוחקת ממני. אי אפשר להשוות זמן של נסיעה + דלק או תח"צ + סיכון שפתאום מה שאתה רוצה לא במלאי למרות שהתקשרת לוודא מראש לבין... לחיצה על כפתור ושליח עד הבית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...