Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה, נהג שני לקח אחריות, חברת הביטוח שלו רוצה לשלם 15% פחות, חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^^^

עבדו עליך עבודה עברית

תחליף את הסוכנת בהזדמנות הקרובה ביותר

הסבר פרט ונמק.

אין ספק שהם יכלו לעשות עבודה טובה יותר אבל מה זאת אומרת עבדו עלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה בצומת שוטר עם ממל"ז שהציג בבית משפט את תוצאות הממל"ז שנסעת על 50 קמ"ש?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לפני כשנה הייתי מעורב בתאונת דרכים עם מישהו שלא נתן זכות קדימה. היתה משטרה. הוא טען שנסעתי מהר. השוטר אמר שאין קשר למהירות בה הגעתי והוא אשם.

אצלי הנזק היה יקר בהרבה. לבסוף הבחור הודה באשמה ועם כל זאת יש לי תביעת ביטוח ואני אשלם השנה 60% יותר!!!

איך אני מסביר את זה? פשוט מאוד!. ישנו המושג הביטוחי "אשם תורם". ברוב התאונות בהם מעורבים שני רכבים, לא יהיה אשם אחד 100%. תמיד לנהג השני יש גם אשמה. במקרה שלי למשל, נסעתי כ 50~ קמ"ש. מהירות מותרת מבחינת החוק אבל לא ריאלית לסיטואציה. החברה של האשם בתאונה דרשה ממני לתבוע תביעה צד ג'. סוכנת הביטוח שלי הסבירה לי שמותר לחברת הביטוח של האשם בתאונה, לגבות ממני בין 10 ל 30 אחוז השתתפות עצמית ללא משפט על סמך תקדימים משפטיים!!! כן כן... גם לי לא היה מושג. בסכומים המדוברים לא היתה לי ברירה אלא לתבוע את הביטוח שלי ועם זאת לשלם (במשך שלוש שנים. מישהו פה כתב שנה וזה טעות) סכום גבוה בהרבה ממה שהייתי משלם ללא תביעה.

בדיעבד אני יודע לומר לכם שחברת הביטוח של האשם גבתה ממני 15% השתתפות עצמית. אני יודע את זה כי היא עדיין היתה צריכה להחזיר לי את ההשתתפות העצמית שלי בנזק ובירידת הערך ומסכומים אלו הורידה 15% "אשם תורם"

בתי משפט? לי יש עבר רע מאוד איתם. שכל אחד יחליט לעשות מה שהוא רואה לנכון.

אני בלעתי את הצפרדע והתקדמתי בחיים.

המואדם

המוכחל = שיטת מצליח

והיית צריך לתבוע גם על התייקרות הפרמיה אצלך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי התנהלה ה"עקיצה" הזאת?

אולי לא מאוחר עדיין.

אני לא מבין את הסוכנת ביטוח שלך, אינטרס סמוי או סתם טיפשות?

איזה מהם שלא יהיה, מקווה שאתה כבר לא איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי קבע שנסעת מהר?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המואדם

המוכחל = שיטת מצליח

והיית צריך לתבוע גם על התייקרות הפרמיה אצלך

כמה דברים:

1) "תמיד לנהג השני יש גם אשמה". אני מצטער אבל הוצאת דברים מהקשרם. כתבתי כמה מילים לפני, ברוב התאונות.

2) לגבי החלק המואדם השני, שלא תחשוב שהסתמכתי על האמירה של סוכנות הביטוח שלי. ביררתי לא מעט. כולל חבר שהוא

סמנכ"ל של חברת ביטוח מובילה בתחום הרכב וגם שמעתי סיפורים דומים מחברים. בוא נשאל אחרת, מה אתה היית עושה?

נגיד תובע תביעה צד ג' ואז החברה של האשם בתאונה היתה דורשת ממך 15%. מה השלב הבא? תובע אותה בבית משפט?

כמה זמן נשמע לך סביר לנהוג על מיצובישי לנסר 1600 שנת 2010 במקום על ATS-V 2016? גם ככה התיקון לקח חודשיים

וחצי. בטח תגיד לי שהיית משלם את התיקון מכיסך (170,000 ש"ח) ואז מתחיל בתביעה? ומה אם שופט יתעצבן עליך ויחליט

שאתה חוצפן?

3) על ההערה בכחול הגבתי בנקודה 2

4) לתבוע על התייקרות הפרמייה? את מי? את הסוכנות? את חברת הביטוח שלי? את שלו?

עריכה אחרונה על ידי kingikra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי התנהלה ה"עקיצה" הזאת?

אולי לא מאוחר עדיין.

אני לא מבין את הסוכנת ביטוח שלך, אינטרס סמוי או סתם טיפשות?

איזה מהם שלא יהיה, מקווה שאתה כבר לא איתה.

התאונה ארעה בסוף ספטמבר 2016. הרכב חזר אלי באמצע דצמבר 2016 אז כנראה שכבר מאוחר.

שוב, אני לא מגן על סוכנות הביטו שלי. הן אכן לא הנידו עפעף כדי להגן עלי. צריך לזכור שהרכב מיובא ע"י UMI, סוכנות הביטוח היא UMI וגם המוסך בבעלות UMI.

לגבי איתה או לא איתה, יש לי עדיין כמה ימים לפני שאני משלם כדי להכנס למשא ומתן עם סוכנות\סוכן

סוכנת אחר\ת\ים. אשמח אם תתן לי טלפון של מישהו שילחם בשבילי במקרה כזה. היה ברור לי כבר אז שהיה אפשר לעשות הרבה יותר מצד הסוכנות. ניסיתי עכשיו לקבל הצעת מחיר מסוכן שאני יודע בוודאות שהיה עושה הרבה יותר בשבילי. משום מה הוא לא חוזר אלי. כנראה שהבין שאין לו סיכוי להתחרות במחיר שקיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי קבע שנסעת מהר?

האשם שבהתחלה סירב להודות ואף ניסה לגרום לי לחתום על מסמך שאני אשם בתאונה וחברת הביטוח שלו. יש לי וידאו של התאונה אם זה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הזכור לי, תביעות ביטוח מתישנות אחרי 7 שנים? ישה?

קינגאיקרה,

כמה עלה לך מכיסך כל הסיפור הזה?

הסיפור נראה לי כ"כ מסריח (בגדול, הסוכנת שלך הונתה אותך) שנראה לי שמכתב מעו"ד יגרום להם להעדיף למסור את הכסף מאשר תלונה לממונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון עוד לא שילמתי כלום. רק השנה אשלם במקום 10~ כ 15~.

חשבתי בזמנו לקחת עו"ד. מן הסתם העו"ד אמרה שהיא הולכת להוציא אותי ללא תביעת ביטוח אבל:

א. יכול להיות שכן ויכול להיות שלא

ב. זה בטח היה עולה כמה אלפים טובים.

אני לא מבין מאיפה שניכם מסיקים שבכל תאונה יש רק אשם אחד?

יש לי חבר שאישתו נהגה על כביש ומישהו יצא מחניה והשופט (לא סוכן\ת\ות הביטוח) החליט שיש לה 30% אשמה בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה לעשות סדר

הייתה לך תאונה שהתיקון שלה עלה 170,000 ( מה היה שווי הרכב שלך בעת התאונה ? )

חברת הביטוח של הפוגע בך לא רוצה לשלם, לכן אתה פונה לחברת הביטוח שלך שתשלם את התיקון. ואת ירידת הערך שנגרמה לרכבך

האם שילמה?

עכשיו נגרם לך נזק נוסף והוא עליית הפרמיה ל 3 שנים הבאות , + ההשתתפות העצמית ששילמת לחברת הביטוח שלך.

את אלה אתה תובע מחברת הביטוח של הפוגע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הזכור לי, תביעות ביטוח מתישנות אחרי 7 שנים? ישה?

.

בינך ובין חברת הביטוח שלך בד"כ 3 שנים

ברגיל 7 שנים, כלומר בינך ובין חברת הביטוח של הרכב הפוגע 7 שנים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה שניכם מסיקים שבכל תאונה יש רק אשם אחד?

הוא לא נתן זכות קדימה, אין פה שום אשם תורם וכל שופט יבין בשניה שמדובר בקומבינה, בשיטת מצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה לעשות סדר

הייתה לך תאונה שהתיקון שלה עלה 170,000 ( מה היה שווי הרכב שלך בעת התאונה ? )

חברת הביטוח של הפוגע בך לא רוצה לשלם, לכן אתה פונה לחברת הביטוח שלך שתשלם את התיקון. ואת ירידת הערך שנגרמה לרכבך

האם שילמה?

עכשיו נגרם לך נזק נוסף והוא עליית הפרמיה ל 3 שנים הבאות , + ההשתתפות העצמית ששילמת לחברת הביטוח שלך.

את אלה אתה תובע מחברת הביטוח של הפוגע.

שווי הרכב בעת התאונה 446 אלף.

חברת הביטוח שלי שילמה את התיקון ואת ירידת הערך שילמה חברת הביטוח של האשם.

אני אופתע מאוד אם חברת הביטוח של האשם בכלל תתייחס לתביעה כזאת. בכל מקרה אצטרך עו"ד ואז לא בטוח כמה כסף יצא לי מזה בסוף.

שוב, אתה מסתמך על הידע שלך שאומר שאין דבר כזה שני אשם תורם למרות שהבהרתי שאני לא מסתמך על מה שאמרו לי בסוכנות שלי. אולי כדאי שתברר לפני שתכריע את הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...