Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה, נהג שני לקח אחריות, חברת הביטוח שלו רוצה לשלם 15% פחות, חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן נכון.

אבא שלך דוגמה אחת.

כתבתי בד"כ.

הבנת הנקרא.

הבנתי מצויין.

בתביעה קטנה אתה התובע את ההפרש בין הערכת השמאי לבין מה שקיבלת מחברת הביטוח.

אם תדרוש עוד אלפי שקלים על עוגמת נפש, מוניות וכדומה, סביר להניח שהשופט לא יתן לך.

חבל בכלל לערב את המקיף שלך, אלא אם לצד השני אין ביטוח צד שלישי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין קשר בין מה שכתבת למה שטענתי.

אני דיברתי כשחברת הביטוח חכמה (שזה רוב המקרים) ואז או שזה לקחת פיצוי שלהם+ויתור תביעה או כל הסכום בבית משפט השלום.

במקרה כזה לא תוכל לתבוע בתביעות קטנות (50K), ואז הדרך היחידה להגיע לתביעות קטנות זה על ההשתתפות העצמית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה אינו המקרה.

הבנת הנקרא אמרנו ?

כאן הוא פשוט קיבל פחות שרירותית, ובכל מקרה אינו חייב לחתום על כך שאין לו עוד תביעות.

פות"ש יקבל 7,500 ש"ח פחות מחברת הביטוח של הנהג הפוגע, ואת ההפרש יאלץ לתבוע, רצוי בתביעה קטנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה עם הוא יפעיל הביטוח שלו.. ישלם נגיד השתתפות עצמית של 1000 שח ושיתפוצצו. עכשו בטח הפרמיה תעלה בשנה הבאה אבל לא תגיע ל 7500 שח. יש מצב?

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין מה שכתבת למה שטענתי.

אני דיברתי כשחברת הביטוח חכמה (שזה רוב המקרים) ואז או שזה לקחת פיצוי שלהם+ויתור תביעה או כל הסכום בבית משפט השלום.

במקרה כזה לא תוכל לתבוע בתביעות קטנות (50K), ואז הדרך היחידה להגיע לתביעות קטנות זה על ההשתתפות העצמית.

חברת ביטוח מחוייבת לשלם סכום שאינו שנוי במחלוקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אתה פשוט לא מצליח להבין מה שאני כותב. אין לי דרך יותר ברורה, אני מתנצל.

אבל זה אינו המקרה.

מי אמר ומתי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

קרה לי מקרה דומה. בעצתו של הפחח פניתי לעו"ד שמתעסק עם תביעות "לא משתלמות" כאלה. הוא לא לקח ממני שכר טרחה - הוא כבר הוציא את הכסף מחברת הביטוח בשיטות שלו, כולל שכר הטרחה.

פניתי אליו, נסעתי לכנס בחו"ל, חזרתי הביתה, והתקשרה המזכירה שלו לבוא לקחת את הצ'ק. זה הכל...

אם אתה מאזור חיפה - אני ממליץ לפנות לעו"ד הישאם נעאמנה מקריית ביאליק עם כל החומר שיש לך. אני מצרף צילום של כרטיס הביקור שלו.

בהצלחה.

20170716_102048.jpg

דייקנות היא הכישרון לנחש בכמה הצד השני יאחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשתף את הסיפור המרגיז שלי -

נהג, שפגע בי בזמן שמכוניתם. עמדה בפניה מרחוב צדדי. לראשי - תבע את חברת הביטוח שלו - שתבעה את חברת הביטוח שלי, על כך שאני נסעתי (!!!)

הוזמנתי למשפט כעד עם ביתי שהיתה איתי במכונית.

בבוקר המשפט, עורך הדין של חברת הביטוח שלי הגיע באיחור - לאחר התחלת הדיון, ללא כל הכנה מוקדמת, וכדי להיות בתמונה הוא השתמש בניירות, שאותם אני הבאתי. מיוזמתי.

עורך הדין של התובע הציג את ״עדותי״ כפי שחברת הביטוח שלי גבתה ממני כשהיא נתבעה - והכל היה הפוך ושגוי

סוף דבר, השופטת (סליחה, הרשמת), הגיעה להסכמה עם עורכי הדין על ״חלוקת אחריות״, וכעבור מספר ימים הגיע גזר הדין -

נמצאתי אחראי ב-70% לתאונה מכיוון שניסיתי להשתלב מרחוב צדדי - ללא כל התייחסות לעדותי או לעדות התובע (שתאמינו לי - שיקר).

כעבור מספר שבועות התבקשתי לשלם את סכום ההשתתפות העצמית, כפי שנקוב בפוליסה - ואז ...

במועד חידוש הפוליסה, התקשרה אלי סוכנת הביטוח בזעזוע, שחברת הביטוח דורשת העלאת מחיר הפוליסה ב-4500 ש״ח עקב התאונה.

הודעתי לה, שמוטב שתסביר לחברת הביטוח, שהיא הפסידה עקב רשלנותה ורשלנות עורך הדין שלה, וכי היא לא התחשבה בעובדה שלא היתה לי תביעה מעל 20 שנה!

וזה הצליח !

בעת החידוש, ״העניק״ החתם של חברת הביטוח הנחה של 4000 ש״ח.

סיכומו של עניין - חברות הביטוח מנסות לעשוק בכל צורה, שקיימת, ומלבד איומים אין לי שום דבר אחר להציע...

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אתה פשוט לא מצליח להבין מה שאני כותב. אין לי דרך יותר ברורה, אני מתנצל.

מי אמר ומתי?

חבל על הויכוח, אתה טועה!!!

הצק פשוט מגיע בדואר בסכום מופחת, אתה פותח מעטפה ורואה צק עם סכום נמוך עם מכתב שמפרט את ההורדה. אף אחד לא מודיע לך מראש שמשלמים לך פחות ואף אחד לא מחייב אותך לחתום על ויתור לפני זה. אתה מדבר על משהוא אחר שכלל לא קשור למקרים כמו של פות"ש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, אם לא היית נחרץ הייתי מופתע.

יש לי 2 חברות עוכרות דין ממולחות. מאוד טובות בעכירה של אנשים תמימים.

שתיהן מועסקות בחברות ביטוח (שונות) ומוציאות מכתבים כאלו באופן יום יומי.

אבל היי, סבא של דודה של מישהו לא קיבל כזה.

שיהיה לבריאות. במקרה כזה הסיפור נורא קל. לוקחים מה שיש ואז תובעים את ההפרש בקטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תביעה קטנה, בלי עו"ד משני הצדדים

רק הערה, נכון שבתיבעות קטנות אין עו"ד, אבל לחברות הביטוח יש נציגים שזו העבודה שלהם, והם בקיאים בחומר הרבה יותר מהאזרח הפשוט, אם כי לרוב השופטים מתחשבים בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלף בית של תביעה נגד גוף גדול היא ישר בתחילת הדיון לבקש מהשופט שהנציג יצהיר אם הוא משפטן. במידה וכן, יש לבקש לפסול אותו, השופט לא יעשה את זה אבל יקח את זה בחשבון ו"ישמור" עליך ויגביל את הנציג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמרה לי שופטת

הוא לא עו"ד , הוא ממחלקת התביעות של חברת הביטוח ואלה טובים מכל עו"ד.

אחרי 5 דקות שלחה אותו להתקשר לחברה כדי לקבל הסכמה להצעה של בית המשפט ואז לא תצטרך לכתוב פסק דין.

חזר עם תשובה אין הסכמה.

שאלה אותו

אדוני יודע מה יהיה המחיר? אמר לה כן

פסקה את הנזק במלואו משהו כמו 10000 ש"ח והוצאות משפט ועוגמת נפש ובלה בלה בלה 5000 ש"ח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לפני כשנה הייתי מעורב בתאונת דרכים עם מישהו שלא נתן זכות קדימה. היתה משטרה. הוא טען שנסעתי מהר. השוטר אמר שאין קשר למהירות בה הגעתי והוא אשם.

אצלי הנזק היה יקר בהרבה. לבסוף הבחור הודה באשמה ועם כל זאת יש לי תביעת ביטוח ואני אשלם השנה 60% יותר!!!

איך אני מסביר את זה? פשוט מאוד!. ישנו המושג הביטוחי "אשם תורם". ברוב התאונות בהם מעורבים שני רכבים, לא יהיה אשם אחד 100%. תמיד לנהג השני יש גם אשמה. במקרה שלי למשל, נסעתי כ 50~ קמ"ש. מהירות מותרת מבחינת החוק אבל לא ריאלית לסיטואציה. החברה של האשם בתאונה דרשה ממני לתבוע תביעה צד ג'. סוכנת הביטוח שלי הסבירה לי שמותר לחברת הביטוח של האשם בתאונה, לגבות ממני בין 10 ל 30 אחוז השתתפות עצמית ללא משפט על סמך תקדימים משפטיים!!! כן כן... גם לי לא היה מושג. בסכומים המדוברים לא היתה לי ברירה אלא לתבוע את הביטוח שלי ועם זאת לשלם (במשך שלוש שנים. מישהו פה כתב שנה וזה טעות) סכום גבוה בהרבה ממה שהייתי משלם ללא תביעה.

בדיעבד אני יודע לומר לכם שחברת הביטוח של האשם גבתה ממני 15% השתתפות עצמית. אני יודע את זה כי היא עדיין היתה צריכה להחזיר לי את ההשתתפות העצמית שלי בנזק ובירידת הערך ומסכומים אלו הורידה 15% "אשם תורם"

בתי משפט? לי יש עבר רע מאוד איתם. שכל אחד יחליט לעשות מה שהוא רואה לנכון.

אני בלעתי את הצפרדע והתקדמתי בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

עבדו עליך עבודה עברית

תחליף את הסוכנת בהזדמנות הקרובה ביותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...