Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 1.2 טורבו 2015, איזה שמן מנוע למלא?

Coresh
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חבל על הזמן שאתה שורף כדי למצוא את השמן הזה? תזמין מאבי ותסגור סיפור...הליטר הזה יספיק לך לפחות ל 2 טיפולים [אם אתה ממלא 300-400 מ"ל בין טיפול לטיפול].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המלצת יצרן למנועי טןרבו ודיזל מודרניים רק 0-30. בתור אחד שעבר מ5-30 ל 0-30 אני יכול לדווח על שיפור בפעולת המנוע. אני משתמש ב motul specific שמייוצר במיוחד לpsa בתקן החדיש יותר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצת יצרן למנועי טןרבו ודיזל מודרניים רק 0-30. בתור אחד שעבר מ5-30 ל 0-30 אני יכול לדווח על שיפור בפעולת המנוע. אני משתמש ב motul specific שמייוצר במיוחד לpsa בתקן החדיש יותר.

Ahbarony, איזה רכב יש לך ובאיזה איזור בארץ אתה גר (כדי להבין מה הטמפרטורות באיזורך)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן שרשום שם לשמן 0-30 הוא תקן יחסית חדש שיצא לפני בערך 3 שנים, מתאים לדור האחרון (נכון לעכשיו)של המנועים ולתקני זיהום אוויר הכי חדשים (שוב, נכון לעכשיו).

תקן של 5-30 שמופיע שם הוא יותר ישן.

השתמשתי בשמן 0-30 כזה של טוטאל במנוע דיזל עם קילומטרז' גבוה שמבחינת היצרן היה מותר להשתמש בו גם ב 5-40 וגם ב 5-30. לא שמתי לב להבדל כלשהו במעבר מ 5-30 ל 0-30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ahbarony, איזה רכב יש לך ובאיזה איזור בארץ אתה גר (כדי להבין מה הטמפרטורות באיזורך)?

DS3 THP.

מסתובב בכל הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי למוסך המרכזי ברשל"צ, דיברתי עם המנהל הטכני - ההמלצה היא על Mobil 1 ESP Formula 5w30 , זה מה שהם משתמשים בטיפולים, וזה גם מה שמולא ברכב שלי אצלם.

מה אורך החיים של שמן לאחר שפותחים את המיכל? אני מתלבט אם לקנות ליטר אחד, או 4 ליטר. אם אפשר לשמור שמן כמה שנים קדימה, אולי משתלם כבר לקנות את ה-4 ליטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיי מדף של MOBIL [על פי MOBIL] הוא 5 שנים כשהוא סגור, לא הצלחתי למצוא חיי מדף ברגע שנפתח וקשה לי להאמין שתמצא כיוון שזה מאוד תלוי בתנאי האחסון של השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הבדל מבחינת חיי מדף בין שמן באריזתו המקורית "לפני שנפתח" ל"אחרי שנפתח".

האריזה היא לא אריזת וואקום, אחרי שפתחת והשתמש בליטר אחד מתוך 4 אתה סוגר את הפקק שהוא הרמטי, מה השתנה פה?

אבל שאלה, כמה שמן המנוע הזה צורך וכמה אתה נוסע בשנה?

באוטו הקודם, 4 ליטרים הספיקו לי ל 300.000 ק"מ הוספה בין טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון האישי שלי עם המוסך המרכזי ברשל"צ הוא טוב מאוד. מהתרשמות שלי הם מקצועיים מבחינה טכנית ומאוד שירותיים.

אם תגיע לשם, פנה ישירות למוחמד המנהל הטכני, ותתרשם בעצמך.

איזה פיג'ו יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שאלה, כמה שמן המנוע הזה צורך וכמה אתה נוסע בשנה?

נוסע כ-20 אלף בשנה, מאז הטיפול האחרון מילאתי כ-200 מ"ל, ועכשיו כנראה עוד כ-300 מ"ל (אעדכן אחרי המילוי), 1200 ק"מ לפני הטיפול הבא.

אופי נהיגה מעורב, לעיתים רגוע, לעיתים פחות.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי למוסך המרכזי ברשל"צ, דיברתי עם המנהל הטכני - ההמלצה היא על Mobil 1 ESP Formula 5w30 , זה מה שהם משתמשים בטיפולים, וזה גם מה שמולא ברכב שלי אצלם.

מה אורך החיים של שמן לאחר שפותחים את המיכל? אני מתלבט אם לקנות ליטר אחד, או 4 ליטר. אם אפשר לשמור שמן כמה שנים קדימה, אולי משתלם כבר לקנות את ה-4 ליטרים.

יועצי השרות המרכזי בכלל ילדי צ'מפיון ולא מבינים כלום מהחיים שלהם. כבר יצא לי לריב איתם על מה צריך לעשות באוטו שטופל אצלהם מהיום הראשון. רצו להשחיל לי טיפול הגדול שכבר נעשה. גם מנהל הטכני לא עילוי אבל לפחות מבין משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...