Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ogMarco
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש רכב חדש בחודש הקרוב במימון, לאחר מספר מכרים נמסר לי שעליי לבטח את הרכב בביטוח מקיף.

נתקבלו מספר הצעות לביטוח אשר עומדות על סכומים לא אמיתיים (מעל 20 אלף שקל) מסיבות כאלה ואחרות, אך מבדיקה קצרה נמצא שניתן לקבל את אותו ביטוח על אותו רכב כאשר אני מופיע כנהג נוסף ב-7 אלף שקל.

מכיוון שהחברה שאני מעוניין לרכוש ממנה את הרכב אינה עובדת עד יום א' הקרוב, תהיתי אולי אחד מאנשי הפורום יוכל לעזור ולענות, האם כאשר הנני רוכש רכב חדש מהחברה (באמצעות מימון), הנני מחוייב להיות בעל הפוליסה או שניתן לרשום אותי כבעל הרכב בפוליסה וכנהג נוסף ולהרוויח הקלה משמעותית במחיר.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטח אפשר - תמיד אפשר וחברת הביטוח תמיד תחתום לך על הפוליסה עם חיוך.

השאלה היא מה יקרה שתצטרך לממש את הביטוח , אם אתה רשום כנהג נוסף חברת הביטוח לוקחת בחשבון שאתה..נוסף(ולא נהג ראשי, מסיבות כאלה ואחרות) - במידה ואתה הנהג הראשי בפועל וחברת הביטוח תגלה, אתה תהיה בבעיה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטח אפשר - תמיד אפשר וחברת הביטוח תמיד תחתום לך על הפוליסה עם חיוך.

השאלה היא מה יקרה שתצטרך לממש את הביטוח , אם אתה רשום כנהג נוסף חברת הביטוח לוקחת בחשבון שאתה..נוסף(ולא נהג ראשי, מסיבות כאלה ואחרות) - במידה ואתה הנהג הראשי בפועל וחברת הביטוח תגלה, אתה תהיה בבעיה.

השאלה הפוכה לחלוטין, האם החברה אשר ממנה אני רוכש את הרכב תסכים שבפוליסת הביטוח יופיע אדם אחר מאשר רוכש הרכב בפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טעה. בעת רכישה עם מימון, יש סעיף שיעבוד בביטוח.

ניתן להוזיל ביטוח על ידי שימוש בהעדר תביעות של הורים או אחים.

זה עדיין לא יעזור לי, אני חייב שהשנה הראשונה פוליסת הביטוח לא תהיה רשומה עליי האדם שאני מעוניין לרשום עליו את הביטוח הוא לא קרוב משפחה ו/או בעל איזו קרבה משפחתית, האם תהיה התנגדות מהחברה אשר אני רוכש ממנה את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברת מימון והכללים שלה. מדוע אינך לוקח מימון דרך הבנק, לא יצא יותר זול? דבר שני אם הביטוח יקר עבורך, אולי כדי לך לרכוש את הרכב בליסינג פרטי כולל חבילת תחזוקה, שם התוספת לנהג חדש/צעיר היא 1200 ש"ח לשנה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

אינני רוכש את הרכב מחברת מימון אלה מהחברה של הרכב עצמו, לכן השאלה האם זה משתנה מחברה לחברה (הדרישה שבעל הרכב יהיה בעל הפוליסה) או שהחברות לא דורשות כלל שבעל הרכב הוא בפועל בעל הפוליסה?

אם אקח מימון דרך הבנק - האם הבנק דורש ביטוח מקיף בעל פוליסה על שם בעל הרכב? או הבנק לא נכנס לדברים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה של הרכב עצמו בד"כ מפנה אותך לבנק/חברת מימון שנותנים לך את האשראי, והכללים נקבעים על ידם - כל חברה/בנק והכללים שלה/שלו.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שוב על התשובה העיניינית והמהירה.

האם מנסיונך יצא לך לשמוע על מקרה שבו חברת המימון לא ביקשה שבעל הרכב יהיה בעל הפוליסה בפועל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי המון מקרים בחיים וכל מיני צורות של אשראי - זה לא רלוונטי כאן, כי אתה כפוף לכללים של מי שאתה לוקח את האשראי ממנו.

באיזה רכב מדובר? ובאיזה גודל אשראי? ומדוע יש לך בעיה לבטח?

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי המון מקרים בחיים וכל מיני צורות של אשראי - זה לא רלוונטי כאן, כי אתה כפוף לכללים של מי שאתה לוקח את האשראי ממנו.

באיזה רכב מדובר? ובאיזה גודל אשראי? ומדוע יש לך בעיה לבטח?

הביטוח נע בין 20 ל-24 אלף שקל, מדובר ב- Toyota C-HR C-HIC 2017/8, מדובר בגודל אשראי בסה"כ 100 אלף שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בסוכנות הבית של היבואן, הביטוח (כנראה) יהיה זול משמעותית.

במקרה שלך - כפי שאמרתי, יתכן שחכירת הרכב בליסינג פרטי (הכולל ביטוח ותחזוקה) תהיה נכונה יותר כלכלית.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בסוכנות הבית של היבואן, הביטוח (כנראה) יהיה זול משמעותית

תודה רבה, אך הסכומים הגבוהים בביטוח מגיעים מכיוון שהינני נהג חדש בן 24 ללא עבר ביטוחי ובעל רשיון נהיגה של שלושה חודשים, לא חושב שתהיה איזושהי חברה שתוכל לבטח אותי בפחות מ-10 אלף שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך - כפי שאמרתי, יתכן שחכירת הרכב בליסינג פרטי (הכולל ביטוח ותחזוקה) תהיה נכונה יותר כלכלית.

......

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אך הסכומים הגבוהים בביטוח מגיעים מכיוון שהינני נהג חדש בן 24 ללא עבר ביטוחי ובעל רשיון נהיגה של שלושה חודשים, לא חושב שתהיה איזושהי חברה שתוכל לבטח אותי בפחות מ-10 אלף שקלים.

אתה ממש רוצה, בבקשה תשלם, בעיני ובעיני רבים לשלם 20-24 על טיוטה CH-R זה פשוט הזוי ביותר, לא נתקלתי בדבר כזה בחיים.

בכל אופן יש גם טיוטה CH-R גם בליסינג אם תבקש וייצא לך זול משמעותית יותר בעשרות אחוזים, רק הביטוח זה 2000 שקל בחודש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...