Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני: טויוטה יאריס , מאזדה 2, סיאט איביזה, סוזוקי סוופיט

mike56
שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי ביאריס די הרבה, היא צפופה, פלסטיקים קשים ומקרקשים, גיר מסרס ובגז' פצפון. חוץ מהסידור שיש לה עם לוי יצחק לגבי ירידת ערך לא רואה שום סיבה לרכוש כזו

סביבת הנהג של היאריס לא נעימה, צפופה ואפרורית - לדעתי אם זה היאריס מול המאזדה 2 המאזדה עדיפה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתיחת הפנים האחרונה אמצע הדש בורד לכול הרוחב משולב בצבע אדום או כחול ככה היא לא אפרורית לדעתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש כ״כ משמעותי? אולי אעיף מבט באולם התצוגה, הקטע שלי עם טוויטה שהם לא מאפשרים תנועה אמיתית של מושב הנהג אחורה - גם בקורולה נתקלתי באותה הבעיה, ביאריס הנושא גורם לסביבת הנהג להרגיש מאוד קלסטרופובית.

בכל מקרה:

- היא לא המרווחת בחבורה

- היא לא הנוחה ביותר

- היא לא הביצועיסטית

- היא לא פחות אמינה מהמאזדה 2 על פניו(מנוע אטמוספרי וגיר אוטומטי רגיל ולא רציף)

היא היחידה עם הלוגו של טויוטה - אני לא מהאנשים שאוהבים לשלם כסף על מותגים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא, למעשה הביצועים די איכזבו, ציפיתי ליותר מהמנוע החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על מאזדה 2. אבי רכש מייד עם ההשקה לפני כשנתיים והוא מאוד מרוצה. נהגתי בה מספר פעמים, הרכב חזק ונוח ולדעתי גם יהיה אמין לאורך זמן. גם הסחירות צפויה להיות טובה כך שזאת המלצתי.

לי יש 208 שלא נופלת מהמאזדה ואלי אף מהנה יותר לנהיגה, מלבד הסחירות שלו שהיא חלשה מאוד, לפחות בשוק הטרייד-אין.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על מאזדה 2. אבי רכש מייד עם ההשקה לפני כשנתיים והוא מאוד מרוצה. נהגתי בה מספר פעמים, הרכב חזק ונוח ולדעתי גם יהיה אמין לאורך זמן. גם הסחירות צפויה להיות טובה כך שזאת המלצתי.

לי יש 208 שלא נופלת מהמאזדה ואלי אף מהנה יותר לנהיגה, מלבד הסחירות שלו שהיא חלשה מאוד, לפחות בשוק הטרייד-אין.

תודה לכל המגיבים .עזרתם לי אשמח לתגובות נוספות

לגבי ה208 כמה שנים היא על הכביש?. אמינות אני מעונין לבחון לפחות לאורך 10 שנים. תודה

אני נוטה למאזדה בגלל אמינות וסחירות למרות שהעדפה האישית שלי מבחינת נוחות ישיבה, שדה ראיה זה ה208 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שברולט ספארק?

מרווח יחסית, כיף לנהיגה, זריז ובמחיר טוב ואבזור נחמד.

רכב אמין, לאחותי שברולט ספארק והיא יותר ממרוצה ממנו.

ברשותי שברולט אבאו 2006 עם כמעט 300,000 (!) קילומטר שנוסעת כמו בובה וכמעט לא רואה מוסך (טפו טפו) אז אני מאוד מרוצה משברולט.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים .עזרתם לי אשמח לתגובות נוספות

לגבי ה208 כמה שנים היא על הכביש?. אמינות אני מעונין לבחון לפחות לאורך 10 שנים. תודה

אני נוטה למאזדה בגלל אמינות וסחירות למרות שהעדפה האישית שלי מבחינת נוחות ישיבה, שדה ראיה זה ה208 .

ה- 208 אחרי קצת יותר משנתיים ללא בעיות.

לדעתי המיזוג של המאזדה מקרר מהר יותר את המרחב, ל- 208 לוקח 2-3 דקות יותר.

בנוגע לשדה ראיה, אני לא מצליח להיזכר לגבי המאזדה אבל בפיג׳ו יש קורה A רחבה ובעיקול לשמאל בכביש צר היא מפריע.

בנוסף, בעוד מספר חודשים תושק 208 חדשה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שברולט ספארק?

ברשותי שברולט אבאו 2006 עם כמעט 300,000 (!) קילומטר שנוסעת כמו בובה וכמעט לא רואה מוסך (טפו טפו) אז אני מאוד מרוצה משברולט.

ספארק היא לא סופרמיני, ומהנסיון שלי עם אבאו בצבא, הן התפרקו בקצב שלא יבייש סוסיתא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק זה לא אוואו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שברולט ספארק?

ספארק זה מיני ולא סופרמיני, שוק לא להיט, לא נחשבת בצדק או לא בצדק אמין, ואני חושש מעלות טיפולים גבוהה רכב אמריקאי מיוצר נדמה לי בקוריאה

אגב להבדיל מיונדאי אי10 וקיה פיקנטו הישיבה בספארק נוחה

מה עלות טיפולים בספארק מנסיונך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה Ozb.

הראייה זה אינדיבידואלי וכנראה גם ענין של הרגל . אני ממש התאהבתי בפיגו מכל המכוניות שראיתי . אבל נראה לי שאלך על מאזדה או יאריס. שבוע הבא אלך לקנות אקפוץ פעם נוספת לפיגן אמור לצאת דגם חדש של 208 . איך נוחות הנסיעה בפיגו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...