Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין ווקסים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שקראתי המון בפורום ויש ווקס סינטטי ו-ווקס קרנובה, הבנתי גם שאחרי יישם של אוטם מנזרנה מומלץ ללכת על ווקס קרנובה?

אם ככה הרכב שלי יעבור פוליש במקום חיצוני ( אין לי ידע /זמן/יכולת)

גלייז SRP

אוטם של מנזרנה

ו -ווקס

התלבטות היא בין :

http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C%D7%99-Chemical-Guys-Vintage-Butter-Wet.html

http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%94-Chemical-Guys-Pete-s-53-Wax.html

יש הבדלים משמועיתיים במחיר ובהתחשב בזה ששניהם של כימיקל גייס ,שניהם מבוססי קרנובה אני באמת לא מבין מה הקטע של ההפרשים- כמובן שכשקוראים שניהם נשמעים מבטיחים ומעולים!

אז מה עדיף?

אחדד מה אני מחפש- ברק ברק ברק! מררארה רטוב עמוק בקיצור הכי נוצץ ורטוב שאאפשר!

מבחינת עמידות ברור לי ששניהם יחזיקו בערך שבועיים-חודש ולא יותר

תודה מראש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הבנת ולמה, לדעתי כדאי לדלג על חלק מההמלצות המוגזמות שרצות כאן.

אוטם של מנזרנה בלי שום תוספת נותן תוצאה טובה, לא צריך יותר אפילו שישנם כאלה שיטענו שכן צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שקראתי המון בפורום ויש ווקס סינטטי ו-ווקס קרנובה, הבנתי גם שאחרי יישם של אוטם מנזרנה מומלץ ללכת על ווקס קרנובה?

אם ככה הרכב שלי יעבור פוליש במקום חיצוני ( אין לי ידע /זמן/יכולת)

גלייז SRP

אוטם של מנזרנה

ו -ווקס

התלבטות היא בין :

http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C%D7%99-Chemical-Guys-Vintage-Butter-Wet.html

http://www.autostore.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%94-Chemical-Guys-Pete-s-53-Wax.html

יש הבדלים משמועיתיים במחיר ובהתחשב בזה ששניהם של כימיקל גייס ,שניהם מבוססי קרנובה אני באמת לא מבין מה הקטע של ההפרשים- כמובן שכשקוראים שניהם נשמעים מבטיחים ומעולים!

אז מה עדיף?

אחדד מה אני מחפש- ברק ברק ברק! מררארה רטוב עמוק בקיצור הכי נוצץ ורטוב שאאפשר!

מבחינת עמידות ברור לי ששניהם יחזיקו בערך שבועיים-חודש ולא יותר

תודה מראש)

האוטם של MENZERNA אינו מצריך כל ווקס קרנובה מעליו שכן יש לו ברק "חם" ואפקט של "עומק" ועמידות ממוצעת של 5 חודשים על פי היצרן - 3 חודשים על פי הנסיון בארץ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן תודה על התשובה אבל מנסיון אישי שלי הברק הכי גבוהה מתקבל אחרי מריחת ווקס- כרגע יש לי של מגווירס שמיועד לרכב שחור, מחפש משהו טוב יותר פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברק הכי גבוה מתקבל מפוליש איכותי ומפח ללא סווירלים, כל מה שתמרח מעליו אמנם יגביר מעט את הגלוס, אך השינוי (במקרה והפח ללא רבב), יהיה בניואנסים שתצטרך לשכנע את עצמך שקיימים.

נדירים האנשים שיכולים להבין בין רכב לאחר פוליש רב שלבי, לבין רכב לאחר פוליש + הגנה.

אם הרכב לאחר פוליש, כמו שנאמר, powerlock - הכי רחוק מהברק ה״חם״ שנאמר לגביו קודם, כמו כל האוטמים, הוא מקנה גלוס נחמד ואפקט מראה + הכהייה קטן לרכב כהה.

(ב״חם״ מתארים ווקסים, לרוב פרימיום).

רוצה יישום קל אף יותר והגנה לא פחות טובה?

בצע חיפוש קטן על carpro reload, ספריי סילנט מושלם לטעמי.

אם הרכב לא חף מסוירלים + srp שימלא את הדפקטים עד כמה שניתן, מעליו אוטם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מנזרנה רחוק מברק חם. (אבל יש לו יתרונות אחרים)

השילוב הטוב ביותר שאפשר להגיע עם מנזרנה? זה תוספת של BSD של סונקס.

זה לניסיוני עדיף מכל ווקס מעליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ברק אז פוליש יביא את התוצאה הטובה ביותר.. לאחר מכן כדאי לשים אוטם או ציפוי. יש המון סוגים.

אני אישית בהמלצת שיפופו משתמש כבר המון זמן ב SRP שפשוט מקנה לרכב מראה כאילו עשה פוליש רב שלבי.. אמיתי.

ביישום נכון של החומר 98 אחוז מהסווילרים נעלמים (מוסתרים). כמובן במידה והסווירלים לא במצב זוועתי..

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תודה על התשובות ובהמלצתך אגב יש ברשותי את אותו SRP. פשוט עכשיו החלטתי גם לעשות פוליש קטן לפני הטיפול ואני שמח שהצדק תם אותי פה כי אחרי המנזרנה אין לי שום ברק או משהו בסגנון ומה שמחפש זה את הווקס שישלים את העבודה. אגב האם מקובל לבקש ״ רק פוליש״ מבעל מקצוע? ( את השאר אני עושה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון הפוליש מביא את הברק.

,אתה יכול לעבור ONE STAGE עם SCHOLL S20 BLACK,הוא לא הפוליש שהכי קל לעבוד איתו אבל הוא נותן תוצאות יפות מאד.

הLSP מחדד,משפר,את המראה וגם נותן הגנה לצבע.

הוקסים שבחרת שווים לת**,בתוספת לא גדולה אתה יכול לרכוש סמפלים של 50מ"ל{מספיק ל 3X רכבים}של וקסים של M&K,DEFINITIVE WAX,ועוד.

נדמה לי שהיית איתי בקשר לגבי הוקסים שאני מוכר אבל גם אם לא תקנה LSP הרבה יותר איכותיים מהוקס של MENZERNA או CG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לקחת Zaino Z2 Pro, כמות שתספיק לך לרכב.

הפוליש של שול S20 Black באמת מעולה לעבודות על צבע במצב יחסית טוב כ One Step או כפוליש סופי לאחר S3 Gold.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ok-קטלתם יחסית את הווקס ים שאני מתלבט בינהם אז אםשר קישור מדוייק יותר לווקס מומלץ שלא יהיה יקר מידי? הייתי בטוח שהווקס של קימיקל עכב מכירו נחשב איכותי, כמו כן דיברתם על פוליש אבל אין לי שמץ איך לעבוד עם פוליש ואין לי את המכונה ככה שאו שאוותר על פוליש ואשתמש באס אר פי גלייז או שאתן לבעל מקצוע לעשות פוליש ואני שאר השלבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תמרח את הווקס הכי נוצץ בפלנטה, כל עוד הרכב לא עבר פוליש איכותי שום תכשיר לא יתן לך את התוצאה שאתה מייחל לה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
כעיקרון הפוליש מביא את הברק.

,אתה יכול לעבור ONE STAGE עם SCHOLL S20 BLACK,הוא לא הפוליש שהכי קל לעבוד איתו אבל הוא נותן תוצאות יפות מאד.

הLSP מחדד,משפר,את המראה וגם נותן הגנה לצבע.

הוקסים שבחרת שווים לת**,בתוספת לא גדולה אתה יכול לרכוש סמפלים של 50מ"ל{מספיק ל 3X רכבים}של וקסים של M&K,DEFINITIVE WAX,ועוד.

נדמה לי שהיית איתי בקשר לגבי הוקסים שאני מוכר אבל גם אם לא תקנה LSP הרבה יותר איכותיים מהוקס של MENZERNA או CG.

בניגוד לכל הממליצים ו'למוכרנים' למיניהם, אני לא מסתמך על דעות סוביקטיביות או אינטרסנטיות, אני בודק את החומרים ברמת 'מיני מעבדה' וזה שאני מתעסק בכימיקלים לצבע ותעשייה מקלה עלי את המלאכה, מעניין איך ללא בדיקה קבעת ש LSP טוב יותר מ MENZERNA או CG לעומתך אני יכול להוכיח לך כי האוטם של MENZERNA עמיד בלפחות 100 מעלות (מים רותחים) לעומת 70 מעלות ברוב הווקסים בתעשיה, האוטם של MENZERNA עמיד בפני כל הכימיכלים המוכרים בתחנות השטיפה ויותר מזה, בדקתי גם את העמידות שלו במסיס צבע (טינר אקרילי) והוא לא איבד את ההידרופוביות שלו! (הכל מתועד בצילומים) כדי שתוכל לקבוע עמדה נחרצת בעניין ה LSP עדיף קודם שתבדוק אותו מבחינה כימית השוואתית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...