Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שסתום סולונואיד לטורבו - קיה קרניבל (תקלה נפתרה)

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוצא את כל החלקים המקוריים זמינים וזולים באמזון. משלוח חלק ומהיר לארץ (כשבוע וחצי).

באיזו חברת משלוחים אתה משתשמש? (כי אמזון לא שולח חלקי חילוף לישראל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנקודת מבט אחרת, אני לא חושב כי מחירי החלפים המיובאים רישמית גבוהים יותר מן הנדרש. סתם לדוגמה, חיפשתי תושבות מנוע לרכב שלי וגיליתי כי מחיר תושבת מקורית אצל היבואן הוא קרוב ל 900 ש"ח לאחת, חיפוש בחנויות בחו"ל מצאו אותן במחיר של 140-150$ לתושבת מקורית. הווה אומר, הזמנה עצמאית (וישרה, כולל 40% מכס ומע"מ) תעלה מחיר דומה.

עם פילטרי אוויר/שמן הסיפור דומה, המחירים בחו"ל יחד עם תוספת המיסים מתקרבים למחירים בארץ.

הפעמים הבודדות בהן הזמנתי מחו"ל היו לחלקים קטנים ויקרים יחסית שניתן להזמין בדואר רגיל:lol: למשל, שישיית מצתים של בוש מחנות באירופה ב 250 ש"ח לדוגמה במקום 700 ש"ח בכלמוביל.

לדעתי, עם רכב יקר ולא נפוץ כדאי יותר להזמין חלקים מחו"ל, עם משפחטומטית סטנדרטית זה כבר לא ממש כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

moshe_levi -

הזמנתי מצתים, חוטי הצתה, צינורות למערכת קירור, רצועת מנוע ועוד.

במקרה שלי זה נח מאוד - אמזון שולחים את רוב המוצרים שאני צריך לארץ. מוצרים שהם לא שולחים - אני מבצע משלוח דרך חברת שילוח בינלאומית כמו shipito או ship my deal.

דוגמא להפרשי מחירים -

פלאג עולה בארץ 70 ש"ח, הזמנתי ב-5 דולר (כפול 6 פלאגים - 120 ש"ח במקום 420 ש"ח בארץ).

צינור מקורי עולה בארץ 220 ש"ח, הזמנתי ב-15 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו חברת משלוחים אתה משתשמש? (כי אמזון לא שולח חלקי חילוף לישראל)

חלק מהחלקים אמזון שולחים לישראל, תלוי בדיוק איזה חלק ושל איזה חברה.

אישית השתמשתי ב shipito והם היו אחלה, הבעיה היא שאם אתה מזמין מספר חלקים, הם ככל הנראה יגיעו במספר משלוחים שונים (אמזון שולחים מיד מה שזמין) ואז עמלת איחוד חבילות היא די גבוהה, וגם צריך לשלם איזה תשלום חודשי וכו'

חשבתי לנסות את ship my deal שמאחדים חבילות בחינם וגם מצמצמים את גודל החבילה בחינם (טיפ - אמזון שולחים חבילות גדולות עם הרבה שקיות אויר, יש הרבה מה לצמצם), אבל עדיין לא התנסתי איתם.

אם יש שירות איחוד חבילות חינם או אם צריכים פריט אחד - אפשר לשקול להזמין חלקים גם מאיביי וחנויות חלקי חילוף מקומיות בארה"ב.

אם מישהו התנסה עם ship my deal - אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין הרבה חלקים, גם לרכבים נפוצים. החסכון במחירים הוא עצום ותמיד כדאי. החיסכון מתחיל מהאטם של אגן השמן, דרך הפילטרים ועד לקיטים של רצועות מנוע וטיימינג.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח ישיר מאמזון מגיע בארץ באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל, לא עובר דרך UPS וכדו'

מעבר לכך, בקניה באמזון תשלום המכס מחושב כבר בזמן הרכישה, ככה שלא אמורות להיות הפתעות.

בשימוש בחברת שילוח כמו shipito יש אפשרות לבחור את דרך המשלוח ואז אפשר לבחור דואר רגיל. בנוסף, באמצעות האתר שלהם אתה כותב על החבילה מה התכולה שלה ומה המחיר.

מדגיש - יש לקרוא את המדיניות של חברות השילוח לפני שמשתמשים בהם - למשל, כדי לשלוח חבילה דרך דואר רגיל ולא UPS וכדו' היא חייבת לעמוד במגבלות של גודל ומשקל מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח ישיר מאמזון מגיע בארץ באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל
אמזון ארה"ב? להבנתי הם לא שולחים לארץ אלא רק אמזון בריטניה. הזמנתי מהם לפני כשנה (עכבר) ואכן שולם המכס בזמן הרכישה.
בשימוש בחברת שילוח כמו shipito יש אפשרות לבחור את דרך המשלוח ואז אפשר לבחור דואר רגיל.
הסתכלתי שם וזה נראה מעניין. אני רוצה להחליף צלחות/רפידות בלם ברכב וכנראה שאזמין משהו איכותי מארה"ב, מה שמטריד אותי קצת הוא המשקל (כשבדקתי הזמנה מחנות בגרמנייה הם ציינו כי לא ניתן לשלוח בדואר חבילות רגיל עקב המשקל) אבל אנסה אותם אם היה לך ניסיון טוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחות בלם ורפידות ???

לא היה פה איזה שירשור של איזה חלקי חילוף מותר להזמין מחו"ל?

האם כל חלק אפשרי או שחלקים בטיחותית יהיה בעיות בכניסה לארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהםםם... לא צינתי במפורש "דואר"?

אני חושב על Ultra-Premium Ceramic Disc Brake Pads של Akebono, בעלות של כ 250 ש"ח בחו"ל. אני יודע שפורמלית צריך אישורים מטומטמים מסוגים שונים (היי, הרפידות האלה מאושרות לשימוש ומיובאות לארץ אז מה הסיפור?) אבל במחיר כזה לא איכפת לי לקחת את הסיכון שהמשלוח יעצר. אאל"ט, המחיר שלהן כאן (בהזמנה מיוחדת, זו לא רפידה שנמצאת במלאי) הוא כאלפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור להמזין חלקים בטיחותיים

(עצרו לי משלוח שלם כי הכיל נוזל בלם מקורי, לקח לי 9 שעות ואינספור תחנונים ועוד 500שקל כדי שיזרקו את את הנוזל)

אם הם נעצרים תצטרכו להיפרד מכ500ש"ח במכס על כל ההיטלים (לא כולל המע"מ או המכס עצמו)

בדיקה=200+מעמ

אישור מוסך= תלוי ביחסים שלכם עם המוסך

ממ"ן+רישומון=100-150+מעמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון: הזמנתי את החלק המקורי מקוריאה הוא הגיע היום ועלה לי רק כ 300 שקלים. לאחר שהחלק היה בידי הצלחתי גם לזהות אותו ברכב ובסך הכל מדובר על ניתוק וחיבור מחדש של קונקטור הפיקוד + 2 צינוריות קטנות. החלק נגיש ונראה לי שאין בעיה להחליף לבד. אגב, גם מצאתי מוסך שהסכים לעשות את העבודה תמורה כ 260 שקלים, אבל נראה לי שבשביל 5 דקות עבודה שכל אחד יכול לעשות - זה גם הרבה יותר מדי. זהו חברים. הלקח שלי מהסיפור: אל תסכימו בשום אופן לקנות חלק מהמוסך (בעיקר חלק יקר) לפני שביררתם כמה החלק הזה יכול לעלות לכם אם תזמינו לבד. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...