Jump to content

priel

 • פרסום הודעות

  51
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות priel

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז
 1. משחזר פוסט מלפני הרבה זמן... יש לי בעיה דומה (שברולט אימפלה 2004), בעיטות במעברי כל ההילוכים. מישהו ביצע את העבודה כמו שכתוב פה או לחילופין קנה את הקיט המדובר למעלה? אשמח לעזרה
 2. אז המזגן מתקשה לקרר. שנה שעברה בעיה דומה - מולא גז והבעיה נפתרה. תחילת קיץ - הבעיה חזרה. מניח שמילוי גז יפתור את הבעיה. מתכוון להחזיק את הרכב עוד מס' שנים אצלי ומתלבט האם לנסות לתקן את הדליפה הקטנה או פשוט למלא גז כל קיץ מחדש. מה כדאי לעשות?
 3. טויוטה rav4 שנת 2003. נזילה ברדיאטור חימום פנימי (זוהה בגלל התחממות מנוע). 1. יש דרך לתקן בלי לפתוח ולהחליף? מניח שיש סתימה שגרמה לפריצת חור בגלל הלחץ, ועכשיו צריך גם לפתוח את הסתימה וגם לסתום את החור. 2. במוסך אמרו שצריך להחליף לחלק מקורי בגלל שהעבודה מסובכת ויקרה וחבל להחליף לחלופי. האמנם? 3. איפה קונים חלק כזה חדש מקורי בארץ/בחו"ל? באיביי מצאתי רק חלופי חדש או מקורי משומש
 4. עדכון: הוחלף פקק רדיאטור מקורי חדש. תמיד כשמוזמן חלק חדש, החלק הישן מרגיש את זה עוד בשלב המשלוח ומתחיל להתקלקל מייד... כך גם עכשיו, הפקק ישן התחיל להתפרק מס' ימים לפני שהגיע הפקק החדש. בכל אופן, לא פתר את בעיית החום. אמשיך להתייעץ בפוסט אחר שפתחתי לעניין. תודה למגיבים
 5. חוץ מהרדיאטור, כל החלקים שהוחלפו מקוריים. אין בריחת נוזל קירור, לא נראה שיש נזילות. אכן החלפתי מוסך אחרי שראיתי את העבודה הלא מקצועית של שני המוסכים הראשונים - היום אני עושה בעצמי את כל העבודה עם חלקים מקוריים בלבד.
 6. חום מנוע גבוהה בעליות עד כדי כך שאני צריך לעצור בצד. בתקופה האחרונה הצינורות התכווצו אחרי נסיעה (כמו ואקום כזה). עכשיו כשהחלפתי נוזל קירור לא בדקתי האם חוזר על עצמו.
 7. priel

  תיקון מראה צד

  רכב קצת פחות נפוץ. ניסית לחפש מראה לא במוסך המורשה? ממליץ על 'אימפרית החלפים' בחולון. עשו לי עבודה טובה עם מראה שמישהו שבר לי. לא בטוח שיהיה להם, זה רכב פחות נפוץ כאמור.
 8. המפלס אמור לעלות באופן ברור או שיכול לעלות רק קצת ואז לא אזהה? ז"א, אם אני לא רואה שהמפלס עולה אז בהכרח יש בעיה? פקק עולה 10usd ומשלוח עוד כמה דולרים, זו לא הבעיה. העניין הוא שאולי הרדיאטור שהוא חלופי לא מתאים לפקק המקורי
 9. שברולט אימפלה 2004. רכב מטופל במורשה עד לתקלה בסעיף 1, קילומטרז' יחסית נמוך. שורה תחתונה: רכב מתחמם בעליות. לא יודע איך להתקדם בטיפול מכאן והלאה סיפור ארוך, אנסה לתמצת. אם אין סבלנות אפשר להתחיל מהאמצע או מהסוף. 1. כשל משאבת מים, החלפה במוסך לא מורשה, מילוי נוזל לא מקורי. 2. לאחר זמן מה - חום מנוע גבוהה אפילו בסרק. 3. זיהוי חומר חום עכור רב בתוך נוזל הקירור. 4. החלפת רדיאטור (חלופי) וטרמוסטט (מקורי) + ניקוי מנוע + מילוי נוזל מקורי. 5. עקב החלפת הרדיאטור - נזילות בכל הצינורות של מע' הקירור, החלפת הצינורות לחדשים מקוריים. 6. לאחר זמן מה - זיהוי חומר חום עכור מחדש. 7. ביצוע שטיפות מערכת בעזרת מים מזוקקים 5 פעמים. 8. נסיעה של מספר שבועות עם מים מזוקקים - לא חזר החומר החום העכור. 9. ריקון מים מזוקקים (יצאו נקיים לגמרי) + מילוי נוזל מקורי. 10. זיהוי חום מנוע גבוה בעליות בלבד. 11. זיהוי חומר חום עכור בנוזל קירור. 12. שטיפת מערכת ומילוי מים מזוקקים באופן זמני. 13. רכב מתחמם מאוד בעליות, טמפ' תקינה במישור. * לא בטוח שהחומר החום העכור הוא חלודה. נראה שזה לא חומר שומני (מתייבש ביד ולא משאיר שמן). * לא נראה שיש נזילת שמן מנוע לנוזל הקירור. * ישנה נזילת שמן גיר, ככל הנראה מחיבור חאפער של הקולינג גיר שביצע מחליף הרדיאטור. לא נראה שנכנס לנוזל הקירור. * הטרמוסטט הנוכחי לא נפתח בהדרגה אלא מגיע לטמפ' פתיחה מלאה ואז נפתח בפתאומיות. * הרדיאטור שהוחלף הגיע ללא פקק, נלקח הפקק המקורי וההברגה הייתה קשה מאוד בהתחלה. עכשיו ההברגה קלה יותר. בפוסט אחר ציינתי שיש לי חשש שלא מתפקד היטב. * חשש מסויים לפריצת ראש מנוע, אבל לא יודע איך לבדוק ורוצה לנסות פתרונות פשוטים יותר לפני שהולך לטיפול יקר ולא בהכרח יעיל. אם יש בידכם עצה טובה - בבקשה שתפו אותי. הרכב שמור היטב והתקלה הזו מעיבה על כל המערכות האחרות ובכלל על הרכב.
 10. שברולט אימפלה 2004. הטרמוסטט מגיע עם גומיה אם אני לא טועה
 11. תודה על התשובה. במחיר שלה הייתי קונה 8 פקקים חדשים... לא ראיתי איך היא בודקת את הפקק. אין איזו שיטה פשוטה להביא את הרכב למצב שאמור להיות מעבר של מים ודרך לראות את המעבר?
 12. איך קוראים לחומר הזה, מאיפה קונים וכמה אמור לעלות? האם חובה לשים? ניתן לראות כאן:
×
×
 • Create New...