Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סטראו של FIESTA MK7 אמביאנטה בסטראו של FIESTA TREND

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן.

אצלי ברכב מותקן מתאם שליטה בהגה שמתיימר לאופציה של הפתיחת מסך,אמור בלחיצה ארוכה על המיוט לפתוח את המסך הקטן לצורך שליטה באופציוץ כאלו ואחרות.

זה לא עובד כנראה מותאם לפיאסטה אמריקאית למרות שרשום גם אירופאית,השליטה בהגה עובדת.

משיטוט קצר באתר של היצרן נתקלתי במוצר הנ"ל,שנראה כאילו הוא המותאם לרכב למרות שרשום עד 2012,אין הבדלים ברדיו בין 2012 ל2014 למיטב ידיעתי.

זה המתאם.

https://www.connects2.co.uk/Product/ProductItem/CTSFO005.2

ניתן למצוא באיביי בכ250 שח כולל משלוח,לי יש את המתאם לשנת 2013 ואילך והוא בוודאות לא עובד,זו החברה היחידה שמייצרת מתאמים לפתיחה של פיאסטה.

עצה שלי,תרכוש את המתאם הנל,כמעט בוודאות אני יכול להגיד לך שהוא יעבוד,לי זה פשוט בכלל בכלל לא קריטי לכן גם לא התעסקתי עם זה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התגובות.

המטרה היא למצוא פתרון למחסור ב-BT בעלות נמוכה יחסית (כמו לרכוש מבעלים של פיאסטה אוטומטית שהמערכת המקורית שוכבת חברת מעש או מפירוקיה כלשהי).

ArikC - רשמת שאין מחשב דרך. הייתי בטוח שהנתונים קיימים, ושהמערכת היא זו שעושה את התצוגה והחישובים.

ההתבססות להנחה היא קיומם של מוצרים כמו ENGIE שלמעשה מתחבר לרכב ומספק נתונים דומים למחשב דרך. הסלולאר משמש רק בתור הפלטפורמה לתצוגה. באופן דומה מערכת מתחבר לשקע הנ"ל שברכב ומספקת את אותם נתונים.

ההנחה שלי מוטעית?

tepic - מה שמה של החברה? (למרות ש-4000 ש"ח זה הרבה מעבר לתקציב שלי).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה המבצעת עבור דלק מוטורס (ולאחרים בצורה פרטית...) נקראת roadrover.

אצלי בגלל שלא רציתי להוציא סכומים גדולים וכרגע אין לי הרבה פנאי להתעסקות התפשרתי על מקלט BT לאוקס.

משהו כזה

איכות הסאונד טובה מאוד, הדיבורית פחות. אם אתה מעוניין בעיקר במוזיקה אז זה אחלה, ואת הכבלים ניתן להעביר בצורה סמויה.

קישור למערכת המקורית של דלק מוטורוס כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחשב דרך,מחשב רכב זה משהו אחר.

המסך הנ"ל הוא עצמאי ועובד גם בלי קשר למערכת המקורית לכן אתה תראה את כל ההתראות אבל לא תוכל לשחק בהגדרות ,למרות שאין סיבה שתרצה לבטל את הESP והיל הולד.

בכל אופן אני מכיר מישהו שמוכר את המערכת של roadrover אני יכול לשאול כמה הוא רוצה.

לדעתי אם אתה מחפש רק בלוטות תתקין דיבורית שמתמשקת לרמקולים של הרכב ללא רמקול עצמאי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה המבצעת עבור דלק מוטורס (ולאחרים בצורה פרטית...) נקראת roadrover.

קישור למערכת המקורית של דלק מוטורוס כאן.

קראתי באתר שלהם, והיא נראית לי מאוד מיושנת ומאוד לא משתלמת.

מערכת הפעלה windows ce 6 - זו מערכת שהעדכון האחרון שלה היה בשנת 2009!

ומצחיק שהם מתהדרים ברזולוציה גבוהה של 480X800 כשכל טאבלט סיני ב50$ יש רזולציה כפולה לפחות.

4000 ש"ח נראית לי מחיר מטורף.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישה העיקרית היא BT למה לא לרכוש דבר כזה: http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Receiver-BT-4-0-to-Aux-Adapter-Car-Audio-Kit-with-3-5mm-Plug-Jack-/182222530335?hash=item2a6d4f271f:g:b-MAAOSwtnpXmcxN

אם יש חיבור לאוקס זאת נראית לי הדרך הכי נוחה ופשוטה כדי להוסיף בלוטוס+דיבורית לרכב, רכשתי כזה לפאביה 2012, מחכה שיגיע, אם תרצה אעדכן כשיגיע כמה זה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם מודולים כאלה 1 ו-2?

אני לא הצלחתי למצוא מידע יותר ספציפי איך מתקינים, תאימות לאיזה מערכות ואיזה פונקציות מקבלים.

המודולים הנ"ל

1. לא מתאים לדגם הספציפי

2. אני לא בטוח. יש מערכות רדיו דומות על פיאסטות בחול שעובדות עם מודול זה. גם אם זה שזה מתאים צריך לתכנת את הרכב לעבוד עם, וזה עם כלים לא מאוד נגישים. בנוסף לא בטוח אם קיים החיווט הרלוונטי ברכב (וצריך הרבה דברים).

בדגם בחול אני חושב שקיימים 10 מקשי ספרות ולא 6.

אסף אתה אכן צודק בכל מה שאמרת עד כה. משתמשים עם מולטימדיה זו טוענים שהיא איטית מאוד, ולדרוש עבורה 4000 שח זה פשע של ממש.

אני מאמין שלהתקין מזרים בלוטוס זה הכי הגיוני במצב הנתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...