Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקנית אוטו לצעירים ב60K

sadsad
שימו לב! השרשור הזה בן 7752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף לקנות רכב יד שלישית מטופל ושמור במחירון או מתחת, מאשר רכב יד ראשונה או שניה במצב לא מושלם במחירון - כי אז יהיו עוד הוצאות לא צפויות.

גטס היא אופציה גרועה לרצונות שלך. לא מאובזרת, חלשה מאוד, סתמית ביותר.

בנוגע ל-CAR4U, לא שמתי לב אפילו שהאתר מת. אני פרסמתי שם אם אני לא טועה לפני שנתיים את הפאסאט של אבא שלי, את הטלפון האחרון בנוגע אליה קיבלתי לפני כמה חודשים... עכשיו אני מבין למה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיף לקנות רכב יד שלישית מטופל ושמור במחירון או מתחת, מאשר רכב יד ראשונה או שניה במצב לא מושלם במחירון - כי אז יהיו עוד הוצאות לא צפויות.

בנוגע ל-CAR4U, לא שמתי לב אפילו שהאתר מת. אני פרסמתי שם אם אני לא טועה לפני שנתיים את הפאסאט של אבא שלי, את הטלפון האחרון בנוגע אליה קיבלתי לפני כמה חודשים... עכשיו אני מבין למה.

רוני

הכי טוב לקנות יד ראשונה או שניה (במצב בינוני)

למה לקנות רכב עם טסט לשנה, שקיבל לאחרונה:

טיימינג חדש + מצבר חדש + צמיגים חדשים + 4 בולמי זעזועים חדשים + טיפול ענק (מסננים, שמנים, נוזל בלמים/קלאץ'/רדיאטור) + שילדה נקיה במחיר מחירון - כשבאותו מחיר אפשר לקנות רכב יד שניה/ראשונה שלא עבר חצי מהטיפולים החשובים הללו ?

ככה זה כשאנשים קונים "יד" ולא אוטו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

טיימינג חדש + מצבר חדש + צמיגים חדשים + 4 בולמי זעזועים חדשים + טיפול ענק (מסננים, שמנים, נוזל בלמים/קלאץ'/רדיאטור) + שילדה נקיה במחיר מחירון - כשבאותו מחיר אפשר לקנות רכב יד שניה/ראשונה שלא עבר חצי מהטיפולים החשובים הללו ?

איציק

יאצק, באמת שלא הבנתי.

איך הגעת לזה שבאותו מחיר של רכב שעבר את כל הטיפולים האלו אתה יכול לקנות רכב יד ראשונה שלא עבר אותם - ושזה משתלם?

הרי אם הרכב לא עבר אותם - כנראה והוא יאלץ לעבור אותם מתישהוא בקרוב. בוודאי קרוב יותר מאשר הרכב השני שכן עבר אותם. אז אם קונים רכב שעבר עוד יד או שתיים אבל הוא מטופל למשעי - זה לא עדיף מקניית רכב יד ראשונה שעוד לא עבר את כל הטיפולים הדרושים האלו (דרושים בגלל בלאי).

דרך אגב, האוטו שלי עבר כמה חודשים לפני הקנייה טיימינג, טיפול, קלאץ', גיר, בלמים ועוד כמה דברים קטנים - והוא נקנה מיד שלישית מעל מחירון :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

איציק

יאצק, באמת שלא הבנתי.

איך הגעת לזה שבאותו מחיר של רכב שעבר את כל הטיפולים האלו אתה יכול לקנות רכב יד ראשונה שלא עבר אותם - ושזה משתלם?

הרי אם הרכב לא עבר אותם - כנראה והוא יאלץ לעבור אותם מתישהוא בקרוב. בוודאי קרוב יותר מאשר הרכב השני שכן עבר אותם. אז אם קונים רכב שעבר עוד יד או שתיים אבל הוא מטופל למשעי - זה לא עדיף מקניית רכב יד ראשונה שעוד לא עבר את כל הטיפולים הדרושים האלו (דרושים בגלל בלאי).

דרך אגב, האוטו שלי עבר כמה חודשים לפני הקנייה טיימינג, טיפול, קלאץ', גיר, בלמים ועוד כמה דברים קטנים - והוא נקנה מיד שלישית מעל מחירון :wink:

רוני

:shock: אני חושב שאיציק דיבר בציניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

איציק

יאצק, באמת שלא הבנתי.

רוני

אני לא חושב אני בטוח :wink:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

איציק

יאצק, באמת שלא הבנתי.

רוני

אני לא חושב אני בטוח :wink:

איציק ציני :?:

:shock::shock:

לא יכול להיות

אתם בטח משקרים

:twisted::twisted:

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל לא מתעסק עם יד שלישית.. :roll:

אם אתה פוסל על הסף רכב בגלל שהוא יד שלישית, אתה תמשיך לחפש מכונית עוד הרבה זמן.....

תפתח קצת את הראש, לך תראה איזו מכונית או שניים, גם אם הם יד שניה או שלישית.

יכול להיות שתהיה מופתע.

אתה באמת רוצה להגיד לי שאתה קונה אוטו כשהמטרה העיקרית שלך זה למכור אותו בסוף?

אתה קונה אוטו כדי לעשות בו שימוש, נכון?

אני מציע שתשנה קצת את הגישה שלך.

היא לא תביא אותך רחוק.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הכי הרבה ממליץ על 106 ראלי 98 וכן בגלל שיש לי כזאת 8) .

אני לא מוצא שום רכב כמו הראלי (106) או הGTI שייתנו לך מה שהם נותנות . לדעתי הסיויק מאוד משעממת ולא מיוחדת (ובטח לא מתקשרת) .

הלאנטיס F - למה???? מה אתה משפחה דתייה או משהו כזה?

ראלי 98 עולה לפי מחירון 40000 (תחל'ס 10K + - מעל ) ותהיה בטוח שלמכור לא תהיה לך שום בעיה אבל למצוא זה סרט ארוך מאוד ומייאש.

אם אתה מעונין ברכב יותר חדיש אני יכול לתת לך מספר של חבר עם פונטו HGT יד ראשונה 2001 אבל זה 10 מעל התקציב שלך.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הכי הרבה ממליץ על 106 ראלי 98 וכן בגלל שיש לי כזאת 8) .

אני לא מוצא שום רכב כמו הראלי (106) או הGTI שייתנו לך מה שהם נותנות . לדעתי הסיויק מאוד משעממת ולא מיוחדת (ובטח לא מתקשרת) .

הלאנטיס F - למה???? מה אתה משפחה דתייה או משהו כזה?

ראלי 98 עולה לפי מחירון 40000 (תחל'ס 10K + - מעל ) ותהיה בטוח שלמכור לא תהיה לך שום בעיה אבל למצוא זה סרט ארוך מאוד ומייאש.

אם אתה מעונין ברכב יותר חדיש אני יכול לתת לך מספר של חבר עם פונטו HGT יד ראשונה 2001 אבל זה 10 מעל התקציב שלך.

הוא מחפש רכב יד ראשונה, יפה ואמין.

אולי אפשר למצוא ראלי יד ראשונה (נדיר מאוווווד, אפילו יותר משהראלי נדירה בעצמה) אבל למצוא ראלי יפה \ אמינה זה כבר בעייה.

אגב, לי יש אוטו שעולה 40 אלף שקל יותר שאני מוכר, אבל זה לא ממש יעזור אם אני אציע לו אותו, נכון? בואו נדבוק בתקציב של הבנאדם ולא נציע לו מכונית ב10K יותר ועוד מנוע 1.8 כשהוא רוצה עד 1.6...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שהוא רשם אין לך יותר מידיי אפשרויות לרכב יד ראשונה שיראה יפה ויהיה טוב.

ולדעתי אתה ממש טועה לגביי היופי של הראלי כי אני חושב ובטוח שגם עוד הרבה שראלי (S2)הרבה יותר יפה ומיוחדת מכל הונדה או לאנטיס על הכביש .

ונכון קשה למצוא כאלו ולגביי האמינות מה זה השטויות האלו . הייתה לך ראלי שאתה יודע שהאמינות לא טובה אם כן ספר לנו.

ויש עוד כאלו (GTI וראלי) יד 1 או 2 (אני מצאתי) .

ולגביי הפונטו , רשמתי כי ראיתי שיש לו הצעה של רכב ב 90K אז אולי תעקוב אחריי הנושא.

סך הכל הצעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שהוא רשם אין לך יותר מידיי אפשרויות לרכב יד ראשונה שיראה יפה ויהיה טוב.

ולדעתי אתה ממש טועה לגביי היופי של הראלי כי אני חושב ובטוח שגם עוד הרבה שראלי (S2)הרבה יותר יפה ומיוחדת מכל הונדה או לאנטיס על הכביש .

ונכון קשה למצוא כאלו ולגביי האמינות מה זה השטויות האלו . הייתה לך ראלי שאתה יודע שהאמינות לא טובה אם כן ספר לנו.

ויש עוד כאלו (GTI וראלי) יד 1 או 2 (אני מצאתי) .

ולגביי הפונטו , רשמתי כי ראיתי שיש לו הצעה של רכב ב 90K אז אולי תעקוב אחריי הנושא.

סך הכל הצעתי.

יופי הוא עניין סובייקטיבי, כך שאני לא יכול להיות טועה.

מלבד זאת, אני בטוח שיש הרבה יותר אנשים שיחשבו שסיוויק האצ'בק יפה יותר מהראלי, גם אם אני לא נמנה עליהם.

מלבד זאת, בנאדם שמחפש רכב פוזה - ראלי היא קנייה מיותרת לחלוטין עבורו.

אל תיקח ללב עומר, אתה לא צריך להכנס למגננה כי אומרים על האוטו שלך דברים לא טובים.

רק תזכי לי כמה זמן יש לך ראלי כדי שנוכל לשפוט את מדד האמינות שלך...

אני לא אומר שראלי היא בהכרח לא אמינה לחלוטין, אבל עם כל הכבוד - אם אתה חושב שראלי אמינה כמו \ יותר מסיוויק \ לנטיס F וכדומה - אז אתה חי באשליות, לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעלב.

יש הרבה בדבריך אבל אני אישית מכיר חבר ולא מהפורום שיש לו ראלי עדיין יד 1 90K ק"מ ולא היתה לו שום בעית אמינות.

לגביי היופי אתה צודק אין מה להתווכח כל אחד וטעמו ולפי אמינות נכון כמעט כולם בדעה שיפניות אמינות יותר.

אני הכי מסכים איתך שראלי זה ממש לא רכב לפוזה.

ושוב להזכירך הבנאדם מחפש "רכב לצעירים" אני לא חושב שהלאנטיס נכנסת לכאן.

הרכב אצלי מחרתיים חודש ותהיה בטוח שבררתי כל כך הרבה לגביי אמינות שלה וכל ההוצאות הנלוות אצל הרבה בעליי ראלי.

אני עדיין הכי ממליץ על הראלי או GTI אבל לא בשביל הפוזה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי מחרתיים חודש ותהיה בטוח שבררתי כל כך הרבה לגביי אמינות שלה וכל ההוצאות הנלוות אצל הרבה בעליי ראלי.

אני עדיין הכי ממליץ על הראלי או GTI אבל לא בשביל הפוזה

אין לי בעיה עם ההמלצה. אבל אתה ממליץ על רכב לאחר חודש נסיון איתו?

זה לא ממש רציני. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב להזכירך הבנאדם מחפש "רכב לצעירים" אני לא חושב שהלאנטיס נכנסת לכאן.

:wink:

סלח אדון עומר ג , אבל אם לאנטיס F לא היא מכונית של פוזה בקטגוריה של המשפחתיות (או של ה - 60K -אני מדבר על הדור השני בארץ) אז מה כן ??

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעלב.

יש הרבה בדבריך אבל אני אישית מכיר חבר ולא מהפורום שיש לו ראלי עדיין יד 1 90K ק"מ ולא היתה לו שום בעית אמינות.

הרכב אצלי מחרתיים חודש ותהיה בטוח שבררתי כל כך הרבה לגביי אמינות שלה וכל ההוצאות הנלוות אצל הרבה בעליי ראלי.אני עדיין הכי ממליץ על הראלי או GTI אבל לא בשביל הפוזה :wink:

ארצ'י שים לב טוב למה שרשמתי...

וSTREET RACER לאנטיס זה רכב משפחתי משמע למשפחה ולא רכב לצעירים .

רכב לצעירים לרוב זה הצ'בקים למיניהם.

אומנם הלאנטיס דור שני נראית יותר ספורטיבית ומיוחדת מהאחרות אבל עדיין זה רכב משפחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...