Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי, נמאס לי לחפש...(או: הסאגה ממשיכה- 106 ראלי...שווה מעל המחירון?)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שלא- מבחינת מנוע מנוע היאריס יותר נמרץ ומהיר .מדובר מבחינת שילדה וזה ברור שהשלדות של הספורטיביות של פעם יותר מהנות ובמיוחד זו של הראלי.להזכירכם שיצאה ה306 XSI היא נבחנה מול ה205 GTI 1.9 וסיכום היה שה-306 ביחס ל-GTI היא המכונית המגושמת ביותר שיצאה מבית פיגו(מבחינת ניהוג וכוח)

אני מצטער לבאס אותך ידידי אבל הראלי יותר מהירה בכל האצה אפשרית מהיאריס!

http://www.106rallye.co.uk/newforum/showthread.php?t=736

אולי המנוע יותר נמרץ אבל בפועל הראלי יותר נמרצת בכל האצה אפשרית מהיאריס. אבל גם זה לא העיניין כאן כרגע...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי המנוע יותר נמרץ אבל בפועל הראלי יותר נמרצת בכל האצה אפשרית מהיאריס. אבל גם זה לא העיניין כאן כרגע...

זה לא חוכמה לתת לינק שצריך להרשם בשביל לראות אותו.

משום מה אני לא מרגיש רצון להרשם לפורום 106 ראלי בריטניה, מספיק לי להיות שייך לזה הישראלי :?

ועומר, מספיק כבר לגונן על הראלי מכל כיוון, זה רכב פאן לתפרנים ויש לו גם צדדים שליליים מתוקף היותו כזה. לא יכול להיות שהוא טוב בהכל מכולם.... הגזמת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום גם לך -יש לי הרבה כבוד לראלי אבל יש לי חידוש בשבילך מהמציאות יאריס ספורט מול ראלי - היאריס לוקחת ובגדול ובלי שום קשר גם מבחינת נתוני מנוע היאריס עולה על הפיגו

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה כללית ואל תקפצו עלי בצעקות וגידופים, מישהוא קרא ביקורות על C2 VTR,,מגאן ספורט, פיג'ו 206 GTI 180?

מה אומרים עליהן?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום גם לך -יש לי הרבה כבוד לראלי אבל יש לי חידוש בשבילך מהמציאות יאריס ספורט מול ראלי - היאריס לוקחת ובגדול ובלי שום קשר גם מבחינת נתוני מנוע היאריס עולה על הפיגו
מתי זה קרה????

אני ראיתי בדיוק ההפך!!!

במקרה לחבר שלי יש כזאת ובמקרה זה נבדק! אני מתבייש להגיד שבכלל בדקתי אבל אכן כן זה נבדק ותסלח לי אבל היאריס פשוט יותר חלשה!

היא גם יותר כבדה מהראלי? נכון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב. ההספק והמומנט דומים אבל היאריס כבדה ב10% מהראליMK2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוכמה לתת לינק שצריך להרשם בשביל לראות אותו.

משום מה אני לא מרגיש רצון להרשם לפורום 106 ראלי בריטניה, מספיק לי להיות שייך לזה הישראלי :?

ועומר, מספיק כבר לגונן על הראלי מכל כיוון, זה רכב פאן לתפרנים ויש לו גם צדדים שליליים מתוקף היותו כזה. לא יכול להיות שהוא טוב בהכל מכולם.... הגזמת.

לא מצליח לעלות את זה לפורום. (אחרי עריכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה הנתונים התמוהים ,אבל אני כן יודע שלראלי (סטנדרט)103 כס עים 8 שסתומים ואילו היאריס גם עים 103 כס אבל עים תיזמון שסתומים מישתנה 16V .גם נתוני היצרן מראים כי במיאוץ למאה הראלי מגיעה ב-9.6 והיאריס ב-9 שניות,אבל לי אישית זה נראה מוזר, מכיוון שכן ערכתי השוואת תאוצה קטנה בין 2 הרכבים ויד היאריס היתה עליונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי זה קרה????

אני ראיתי בדיוק ההפך!!!

במקרה לחבר שלי יש כזאת ובמקרה זה נבדק! אני מתבייש להגיד שבכלל בדקתי אבל אכן כן זה נבדק ותסלח לי אבל היאריס פשוט יותר חלשה!

היא גם יותר כבדה מהראלי? נכון??

חבל, הייתי בטוח שאתה מפנה אותי להשוואה אובייקטיבית.

זה לא חוכמה לבדוק מול חבר שלך ...

אולי הוא נהג פחות טוב? אולי הרכב שלך משופר קלות ? אולי המנוע של היאריס עוד בתול?

יכולים להיות עוד הרבה גורמים....

בכל מקרה, אף אחד מהרכבים הללו הוא לא רכב לקו ישר אז זה בכלל לא משנה.

אלו מנועים צנועים יחסית שנסחט מהם הספק גבוה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה הנתונים התמוהים ,אבל אני כן יודע שלראלי (סטנדרט)103 כס עים 8 שסתומים ואילו היאריס גם עים 103 כס אבל עים תיזמון שסתומים מישתנה 16V .גם נתוני היצרן מראים כי במיאוץ למאה הראלי מגיעה ב-9.6 והיאריס ב-9 שניות,אבל לי אישית זה נראה מוזר, מכיוון שכן ערכתי השוואת תאוצה קטנה בין 2 הרכבים ויד היאריס היתה עליונה
משום מה זה הנתון הישראלי שהוא אותו נתון לראלי 1.3.

יש שם טעות והיא גדולה , מכיון שראלי 1.6 מאיצה 8.5 (ה865ק"ג) ואילו ה902 ק"ג מאיצה 8.7.

הנתונים האלו גם טועים לגביי פולו GTI שלהפתעתי הייתה מאוד חלשה!

ובאירופה הנתונים אומרים לה 10.5 לעומת 8.9 (אם אני לא טועה) בארץ

גם הקליאו רשומה בתור 8.7 ותמיד נשארה מאחור במיאוץ נגד הראלי ,אז??. אבל עזוב נתונים , הדברים האלו נבדקו לא פעם ולא פעמיים ולא על ידי.

אני מסכים עם אייל לגביי העיניין שזה לא הקטע של הרכבים האלו ושלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד מעריך את היאריס T וגם עליה נסעתי. רכב חמוד בהחלט אבל יותר חלש ופחות חי מהראלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקרה היתה בעברי ראלי 1.3 עים 98 כס ומומנט צנוע של 11.3 ,נתוני התאוצה היו 10.3 וניבדקו לא פעם.לגבי זה שהראלי יותר חיה ומיתנהגת טוב אין ויכוח .יותר מהירה- יש גבול חבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיקרה היתה בעברי ראלי 1.3 עים 98 כס ומומנט צנוע של 11.3 ,נתוני התאוצה היו 10.3 וניבדקו לא פעם.לגבי זה שהראלי יותר חיה ומיתנהגת טוב אין ויכוח .יותר מהירה- יש גבול חבר

ידידי עדיין לא הבנת אה??

ראלי 1.6 לא 1.3!!!

ויש הבדלים גדולים בין השניים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שהפולו GTI מאיצה ב10.5 שניות ל100 ,אבל זה כבר ויכוח לשרשור אחר.

דרך אגב, אם הייתם קוראים בכוכביות בעלוני היצרנים/ספרי הרכב, הייתם מבינים שנתוני היצרן נמדדים

עם צמיגים דקים, אבזור מינימלי , נהג אנורקסי, מיכל דלק ריק ובתנאים אופטימליים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שהפולו GTI מאיצה ב10.5 שניות ל100 ,אבל זה כבר ויכוח לשרשור אחר.

אין צורך בשרשור אחר. זה מאוד פשוט. או שתנסה ותראה. או שתפתח AUTOCAR ותראה.(מה שאני לא ממש תומך בו ומאמין בו יותר מידיי).

במקרה היה אחד שהצליח לגרור אותי לניסיון כזה בשעות הלילה המאוחרות ובפוזות לא פוסקות ובסוף קיבל בצורה משמעותית עד מאוד ואני לא האמנתי שכך יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראלי יותר מהירה מהיאריס. בעיקר בסל"ד גבוה. אני אישית אומנם לא בדקתי את זה, אבל הראלי שלי לשעבר (גררר הגעגועים... איזה נוסטלגיה) היא זו שמשתתפת במבחן של "הגה" (זמן קצר אחרי שמכרתי אותה) ואני אומר לך בוודאות שהראלי יותר מהירה בכל סוגי התאוצות.

אבל עזבו את זה, הייתה לי ראלי מיוחדת :wink: .

אבל לא רק כח זה מה שמשנה, תקראו את הכוונה ותבינו.

הם כמעט ולא מתייחסים שם לכח אלא להתנהגות. עם כל הכבוד להתנהגות של היאריס TS, היא לא מתקרבת להתנהגות של הראלי - היא מהנה והכל אבל לא חדה, תזיזתית וכל שאר הדברים כמו הראלי - ועל זה מבוסס המבחן, לא על הקו הישר.

אני גם בדיעה שמכוניות שהיו לא יודע אם יחזרו. קליאו ספורט (למרות שאישית אני ממש לא מתחבר אליה, אבל בכללי...) היא היורשת היחידה (יחס עם המיני קופר S ו 206GTI180). מישהו ראה תמונות של הקליאו שעומדת לצאת? עוד מיני-ואן...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...