Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי, נמאס לי לחפש...(או: הסאגה ממשיכה- 106 ראלי...שווה מעל המחירון?)

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפש: מילות מפתח: פרופורציה מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 79

החיפוש לקח 0.46 שניות.

חפש: מילות מפתח: ראלי מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 500

החיפוש לקח 10.64 שניות

:lol:מנוע החיפוש של הפורום אמר את דברו.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רועי, איך אתה משווה בכלל בין ה106 ראלי/GTI למיאטה.

הוט האצ'בק להנעה אחורית?

בחייך...

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, איך אתה משווה בכלל בין ה106 ראלי/GTI למיאטה.

הוט האצ'בק להנעה אחורית?

בחייך...

בוא נראה מה דומה:

לא מאוד פרקטי

מנוע חלש ביחס למכוניות הספורטיביות העדכניות

קטן

קל

מהנה, ולא רק (ואף לא בעיקר) בקו ישר

זול יחסית

שמע, אנחנו לא באירופה ולא בארה"ב, אין כאן היצע גדול של מכוניות ספורט (למעשה, הוא קטן מאוד), בוודאי לא משומשות, וכלמיני מקרי תמחור ביזאריים מטשטשים הבדלים בין קבוצות.

ומדוע להשוות WRX לקליאו ספורט, או סיוויק טייפ R? גם הן בקטיגוריה שונה, לא?

כשאתה בא לקנות מכונית ספורטיבית, המצב הוא לא כזה שאתה אומר, "אה, מה אני רוצה.. הוט האצ'!" וקונה אחת. אלא, אתה קודם כל מסתכל על הכסף, ואז בודק מה אפשר להשיג בכסף הזה.

ואם לא ספציפית אצלך, אז אצל הרבה אחרים. צפה בפורום הזה ממש, ותראה איך הוא מתנהל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מסכים שהמיאטה בכלל לא קשורה.

מיאטה זה משהו שמתקדמים אליו מראלי (או פולו אפילו) אחרי שמפסיקים להיות תפרנים....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מסכים שהמיאטה בכלל לא קשורה.

מיאטה זה משהו שמתקדמים אליו מראלי (או פולו אפילו) אחרי שמפסיקים להיות תפרנים....

למה? האם אי אפשר למצוא מיאטות משומשות באיזור ה60-70K?

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, המיאטה זה הראלי של המכוניות ברמה מעל.

המחירון אולי 70, המחירים הנדרשים הם 80-85 בלי למצמץ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מן הסתם זה יסתדר לבד כשהייבוא החדש, אה, יתיישן מעט והיצע המשומשות יגדל.

בכל זאת ;) אז יש לכם דוגמא למשהו שכן דומה לראלי (חוץ מהאחיות לבית PSA, שנדירות אף יותר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה ליגה מעל הראלי, צר לי על הזלזול.

ההנאה היא שונה, ההתנהגות שונה בין ההנעה האחורית, מנסיעה קצרה על מיאטה הרגשתי מיד את ההבדלים. שלא לדבר על המחיר.

רמי

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

עים כול הכבוד לראלי - אבל על כול כביש רטוב החגיגה בראלי מסתיימת כשעל המיאטה היא רק מתחילה!!!

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* את הרכב שלך אתה הכנסת לדיון כשנידבת מידע על כמה אתה רוצה יותר מהמחירון על האוטו שלך..

* אני דווקא כן יודע מה יש לך +- בתוך האוטו כמו שאתה יודע +- מה יש לי באוטו. אם לא הבנת למה התכוונתי אז לאף אחד מאיתנו אין משהו מאוד מיוחד באוטו (משהו מיוחד זה האוטו של דויד למשל או אפילו של עופר)...לפחות לא מבחינת מנוע/ביצועים.

לכן, על סמך המידע הזה אין לך שום סיבה לדעתי לדרוש 40K על האוטו שלך, למרות התואר המוזר "הראלי הסטנדרטית הכי חזקה בארץ".

לסיום, זאת הדעה שלי. מפה והלאה אתה מוזמן לשים ז** עליה וזהו, אני בכלל לא מבין ממה אני מתרגש....הרי אתה חושב שהאוטו שלך שווה 40K לא משנה מה, נכון?

את האמת,אתה מפליא אותי- אים תשובות שמלמדות שיש לך קצת קשיים להבין מה אני אומר:???: ...

1.אני לא הכנסתי את הרכב שלי לדיון אלא כתגובה לך ולאותו בחור.

2.אתה רשמת שאתה לא יודע מה יש לי באוטו, אז הנחתי שלא זרקת סתאם שטות לאוויר:roll: .

3.לעופר יש סיבה לידרוש 40K ולי לא:?: ,אולי תועיל בטובך לאמר לי למה יש לו סיבה ולי אין:???:

א.כשסכומי הכסף ששנינו השקענו על האוטו בשיפורים -דומים עד כדי זהים :!: .

ב.כשעשינו השוואה בין הרכבים -מבחינת תאוצות ורוב הפעמים הרכב שלי יצא כשידו על העליונה:!: .

בגלל שהוא החליף מנוע ואני "רק" שיפרתי את הקיים זו סיבה שהוא ידרוש יותר מימני :roll::?:

לי חשוב יותר התוצאה -והמשמעות של זה בכביש.

ואים כל-כך מעניין אותך לדעת מה יש לי באוטו ומה ההבדלים ביני לבין עופר,או ביני לבין סטנדרטית-(לפחות בזמנו) אתה יכול להעיף מבט על הכתבה שנעשתה :

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=403611#post403611

ואגב,לפי מה שראיתי שקרה בזמנו עם האוטו שלך מול ראלי 1300(לירן:?: )

על תשווה את הפילטר ,צ'יפ ,אגזוז שלך למה שאני עשיתי באוטו....

האוטו שלי -בניגוד לשלך נוסע יותר טוב ממה שהוא אמור לינסוע בסטנדרט.בדוק על דיינו ובכביש.

ולסיום -casper, מה קשה להבין שציינתי (אולי 3 פעמים כבר:???: ) שאני לא יודע אים האוטו שווה 40K

אני פשוט לא מעוניין לימכור בפחות כרגע:roll: .

כמו שעומר לא ימכור בפחות, וכמו שעוד רבים אחרים שהשקיעו ועדיין נהנים מהאוטו לא ימכרו.

הגלוז.

wrx 2001 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלוז, אתה פשוט מבין מה שנוח לך להבין.

הרכב של עופר והסכום 40K נכתבו בשתי פיסקאות שונות. אתה החלטת לקשר ביניהן ע"י יצירת משפט שלישי. למען הסר ספק, אמרתי שבאוטו של עופר יש שיפור ידוע שהעלה את ההספק והפוטנציאל של הביצועים של הראלי שלו משמעותית. זה עדיין לא אומר שאני חושב שהראלי שלו שווה 40K.

ובקשר לאוטו שלי. נו באמת, אתה מכיר אותי כבר תקופה ואני לא מהיום מסתובב בפורומים, אני נראה לך כמו אחד ש"רייסים/פתיחות/לחיצות" הם איזשהו מדד מבחינתי לטיב וליכולת הרכב שלי? אתה מעליב אותי אם זה מה שנראה לך.

ד"א, אם כבר הכנסת אותי לזה....ה-ZX שלי לא משופרת בכלום מבחינת מנוע, כלום. לא צ'יפ/פילטר/אגזוז ולא כלום. למען האמת, אין לי מושג מה הביצועים שלה בהשוואה לנתוני היצרן.

הפעם היחידה שהאוטו הזה נבדק היה מול הראלי של לירן (אחרי ההרצה של המנוע :-) ) והביצועים כזכור לך היו זהים בכל המהירויות. את האמת, לא ציפיתי מה-ZX שלי לביצועים אחרים.

לסיכום, אם אתה מסנגר על הרכב שלך ומשווק אותו ע"י כוח המנוע שלו....כנראה שאתה נוהג על הרכב הלא נכון.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלוז, אתה פשוט מבין מה שנוח לך להבין.

הרכב של עופר והסכום 40K נכתבו בשתי פיסקאות שונות. אתה החלטת לקשר ביניהן ע"י יצירת משפט שלישי. למען הסר ספק, אמרתי שבאוטו של עופר יש שיפור ידוע שהעלה את ההספק והפוטנציאל של הביצועים של הראלי שלו משמעותית. זה עדיין לא אומר שאני חושב שהראלי שלו שווה 40K.

ובקשר לאוטו שלי. נו באמת, אתה מכיר אותי כבר תקופה ואני לא מהיום מסתובב בפורומים, אני נראה לך כמו אחד ש"רייסים/פתיחות/לחיצות" הם איזשהו מדד מבחינתי לטיב וליכולת הרכב שלי? אתה מעליב אותי אם זה מה שנראה לך.

ד"א, אם כבר הכנסת אותי לזה....ה-ZX שלי לא משופרת בכלום מבחינת מנוע, כלום. לא צ'יפ/פילטר/אגזוז ולא כלום. למען האמת, אין לי מושג מה הביצועים שלה בהשוואה לנתוני היצרן.

הפעם היחידה שהאוטו הזה נבדק היה מול הראלי של לירן (אחרי ההרצה של המנוע :smile: ) והביצועים כזכור לך היו זהים בכל המהירויות. את האמת, לא ציפיתי מה-ZX שלי לביצועים אחרים.

לסיכום, אם אתה מסנגר על הרכב שלך ומשווק אותו ע"י כוח המנוע שלו....כנראה שאתה נוהג על הרכב הלא נכון.

באיזה הקשר אמרת ש"יש לעופר שיפור ידוע שהעלה את....":?:

אומנם המילים נכתבו בפיסקאות שונות אבל בהקשר ישיר,אחרת אני לא רואה שום סיבה להעלות אותם בכלל.

ובוא לא ניכנס ל:"כנראה שאתה לא נוהג על האוטו הנכון"

אני יכול ללמד אותך דבר או שניים לגבי מה אפשר לעשות עם האוטו הזה.

בקיצור ,אתה לא הבנת את מה שרשמתי וזה בסדר ליטעות מדי פעם ,

אבל במקום להודות אתה תבחר להמשיך בוויכוח סרק שלא יוביל לכלום ולא קשור לדיון המקורי:roll: .

הגלוז.

wrx 2001 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה הקשר אמרת ש"יש לעופר שיפור ידוע שהעלה את....":?:

אומנם המילים נכתבו בפיסקאות שונות אבל בהקשר ישיר,אחרת אני לא רואה שום סיבה להעלות אותם בכלל.

ובוא לא ניכנס ל:"כנראה שאתה לא נוהג על האוטו הנכון"

אני יכול ללמד אותך דבר או שניים לגבי מה אפשר לעשות עם האוטו הזה.

בקיצור ,אתה לא הבנת את מה שרשמתי וזה בסדר ליטעות מדי פעם ,

אבל במקום להודות אתה תבחר להמשיך בוויכוח סרק שלא יוביל לכלום ולא קשור לדיון המקורי:roll: .

טוב עזוב, אני אשתמש בעצתך ולא אמשיך את הויכוח הזה כאן אלא פנים מול פנים בהזדמנות.

ובקשר למה שאתה יכול ללמד אותי בלה בלה בלה, נו באמת....הרי עברת כבר את גיל 20, אולי תתחיל לדבר כמו אחד שעבר את הגיל הזה. גם לא זכור לי אי פעם שראית אותי נוהג או שנהגת איתי/מאחורי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עזוב, אני אשתמש בעצתך ולא אמשיך את הויכוח הזה כאן אלא פנים מול פנים בהזדמנות.

ובקשר למה שאתה יכול ללמד אותי בלה בלה בלה, נו באמת....הרי עברת כבר את גיל 20, אולי תתחיל לדבר כמו אחד שעבר את הגיל הזה. גם לא זכור לי אי פעם שראית אותי נוהג או שנהגת איתי/מאחורי.

כמו שרשמת ,אנחנו כבר ניפגש ונמשיך את הוויכוח פנים מול פנים.

הגלוז.

wrx 2001 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. שלומי, מה קרה שעברת מצרפתיות לב.מ.וו 6 צילינדר אם היה כ"כ נוח מפנק מתנהג ב306/ 206?

אולי כי BMW זה הדבר האמיתי וכל השאר צעצוע?

אולי כי הן לא מתאימות כרכב יומיומי אלא רק כרכב שני ? (מי אמר VTR)

קישקוש אחד גדול , עברתי לבמוו כי זה חלום שהיה לי המון זמן.

עברתי לבמוו כי קודם כל היא מכונת נהיגה הכי טובה שאפשר למצוא בכסף הזה ובנוסף לכל זה , סתם כבונוס היא גם טובה מאוד ליום יום, זה באמת הדבר האמיתי , חמי שיש כסף ומוצא אחת כזו, אין לו מה להתעסק עם דברים אחרים.

ה VTR אצלי בבית זה ממש לא רכב שני , זה רכב של חברה שלי , והיא מתאימה לשימוש יומיומי בדיוק כמו שפונטו או פולו רגילה מתאימה לשמוש יומיומי , אם לא היו לי את האמצעים להחזיק במוו , והיה לי 25K לקנות רכב, תאמין לי שהדבר הראשון שהייתי מחפש זה סקסו\106 , בעצם, כבר עשיתי את זה עם האוטו של חברה שלי .

עכשיו שלומי. תעשה לי טובה ותהיה אמיתי עם עצמך. אתה, עם הנסיון שלך ברכבים היית מסכים לנהוג היום ב-106 ראלי ביום יום? להזכירך, היא הרבה יותר ספרטנית מה-106XS שהיתה לך פעם כשהיית משוחרר טרי.

אם כן, זה ממש לא מסתדר לי עם ההתלהבות מפנים הבימרית שלך בכל פעם שאתה מדבר על האוטו שלך.

בכיף הייתי נוהג ב 106 אם זה מה שהייתי יכול , ברגע שאני יכול יותר ומקבל יותר מכל המובנים, בעיקר הנאה מנהיגה , אין לי שום סיבה לנהוג בראלי .

עמדתי במצב הזה וקניתי רכב לחברה שלי, לרשותי היה 30K , הייתי יכול לקנות את כל הזבל שנאמר פה וקניתי VTR לשימוש יומיומי , אז אל תכניס לי מילים לפה.

ואם אני אצטרך למכור את האוטו שלי ולהחליף במשהו צנוע , אני מבטיח לך שהאופציה הראשונה שלי תהיה ראלי\VTR\GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...