Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב הדגמה

Bersi
שימו לב! השרשור הזה בן 2895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה בקטע של ג'יפונים, למה לא דאסטר חדש 1.2ליטר טורבו,יהיה שלך ב 100.0 אש"ח?

מצד אחד פחות "מפנק" מאאוטלנדר. מצד שני יש לו קטע של יכולות שטח מעולות, מצד שלישי, אם לא מעניין אותך 4X4, תוריד משהו כמו 10,000 שקלים וקח את ה 2X4. ברמת נוחות הנסיעה, לדעתי הדאסטר עושה 'בית ספר' למכוניות הרבה יותר נחשבות ממנו.

שקלתי אותו גם כן. לא באמת חשובה לי יכולת שטח. כן חשוב לי מרווח גחון. גרסת 2X4 קרצה לי, ואפילו כמעט ו... אבל עצרתי לרגע, והבנתי שאני רוצה רכב טיפה יותר מפנק לשנת 2016... הדאסטר, בכל ההנדסת אנוש, בחלל הפנימי לא מפנק ודי פרימיטיבי. ברור לי שזה לטובת המחיר בסופו של יום. בא לי טיפה להתפנק

עריכה אחרונה על ידי Bersi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קצר ברשותכם, רק בשביל שהמידע יהיה קיים וכתוב.

ביצעתי נסיעת מבחן על האוטלנד הידני. לא רכב ההדגמה שברצוני לרכוש. רכב ידני שנמכר ע"י יבואן כרכב חדש.

מס' הבדלים בולטים בינו לבין האוטומטי:

- ג'אנט מתכת עם טסות

- חוסר מאותתים במראה, נמצאים על הכנף הקידמית.

- חוסר בפנסי ערפל

- מראות לא מתקפלות חשמלית

- גלגל ההגה שונה לחלוטין נראה פשוט יותר וללא עור, חסרות אופצייה לדיבורית

- דשבורד פלסטיק ולא מהודר

- מולטימדייה בתוספת תשלום (מגיע נגן פשוט)

- במטען חסר את התאים לארגון. חוסר זה מנטרל גם את הופצייה לבגאז' שטוח... מבעס

בטוח יש עוד שלא שמתי אליהם לב

בקשר לרכב הדגמה שדובר עליו, קבעתי רף עליון של 105K לעסקהת במידה והכל תקין. זה מה שציינתי גם לנציג. שוב, במקרה והכל לשביעות רצוני כפי שתואר - רכב חדש.

מסתבר שבכדי לבצע נסיעת מבחן או לראות את הרכב יש לשלם 2000 ש"ח כערבון מזומן מהחשבון. (דמי רצינות)

הנציג לא יירד מתחת ל110K ומסתבר שנזקי ברד עדיין לא סודרו -כלומר אין לי באמת דרך לדעת איך יראה התיקון כשהרב יהיה כבר בבעלותי ואיך ישפיע על ירידת ערך.

הודתי על זמנם והמשכתי הלאה. 20K הפרש... מעדיף חדש במקרה הזה.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב במקרה יש ברשותי כרגע רכב הדגמה של כולמוביל.

קח בחשבון שהוא לא משמש רק להדגמות , אצלי הוא כבר תקופה בגלל עיקוב בהזמנה של רכב חדש (הזמנתי לפני כארבעה חודשים ויש לי לפחות עוד שבועיים + להמתין) , ככה שאני מאמין שאני לא הראשון ולא האחרון שמקבל מהם רכב הדגמה לשימוש יומיומי.

אגב קיבלתי אותו עם 900 קילומטר עוד עם ניילונים בפנים ולא יודע איך הספיקו לשפשף אותה בכמה מקומות , כולל מעיכה מכוערת מעל אחת הדלתות , ולא נדבר על זה שהאוטו חייב איזון גלגלים כי מעל ב-100 קמ"ש ההגה מתחיל לרעוד וכל זה ב-900 ק"מ .

נראה לי ש-11% זו הנחה קטנה מידי טוב שהתעקשת איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...