Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית I40 מאלבר, וכמה נהוג להוריד ממחירון אחרי שקלול?

talhaim2
שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמשת הסנט שלי -

3. צריכת דלק לא מודדים ב"נדמה לי" וב"בערך". בוודאות אני יכול להגיד לך שצריכת הדלק של ה-i40 תהיה גבוהה מצריכת הדלק של ה-i30cw שלך. במקרה הטוב (אם אתה נוסע הרבה בין-עירוני רגוע) אתה תקבל עלייה קלה בצריכת הדלק. במקרה היותר סביר אתה תקבל עלייה של 15-20% בצריכת הדלק. אם אתה מצפה לחסוך דלק בהחלפה הזאת אתה חי בסרט.

4. אם מחירון לוי יצחק של הרכב הזה לפני שקלול של ליסינג עומד על 90 אלף ש"ח אז אין שום סיכוי בעולם שרכב מליסינג עם 100 פלוס אלף קילומטרים שווה מעל למחירון או אפילו קרוב למחירון. זה יונדאי i40, איש המכירות צריך להגיד לך תודה שאתה בכלל מברר על הרכב הזה. הוא עוד עלול לעמוד כמו אנדרטה בסוכנות של אלבר.

אכן יש תוספות שדיי נדהמתי שקיימות באוטו, וכל הזמן שחיפשתי גיליתי עוד משהו.

מחירון לפני שקלול 109. אחרי שקלול ק"מ וליסינג יצא 90.

לכל רכב יש יתרונות וחסרונות, השאלה מה עולה על מה, ומה המחיר שאתה משלם. ברור שב 40 אלף כולכם תקנו אותו.

באיזה מחיר ניתן לקחת לדעתכם?

I30 CW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר כתבתי- בדקתי במחירון לוי יצחק. לפני שקלול 109. אחרי שקלול 90.

הסוכן אמר שהמחיר 95 ומוכן לרדת ל 90 .

אמר שיש תוספת 5% על "אחריות לשנה", ו"השבחה" מה זה השבחה ??

בעצם המחירון הוא 90. לפי מה שאתם כותבים הוא בטח יסכים ב80?75?

שאלה נוספת- הרכב שלי I30CW, 2010 שמורה 112,000ק"מ. ליסינג לשעבר.

מחירון 63, ואחרי שקלול 57.

כמה לדעתכם ניתן למכור? (בלוח יד 2 זה נע בין 39-56).

I30 CW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא תצליח לקבל על היונדאי שלך הרבה מעבר ל-40 אלף ש"ח. לגבי מה שרשם לך הסוכן, אני חושב שזה רכב טרי במגרש, אני מניח שעוד חודש חודשיים כשהרכב ייצבור קצת אבק על המדף הטון של הסוכן ישתנה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא קניתי רכב מליסינג.

מה שכן גם לא נתקלתי במישהו ששילם 5% על השבחה.

לא מבין גם מה זה השטויות האלו. הרי שאתה קונה רכב יד 2 ואתה מגלה ליקויים אתה מוריד במחירון לא? אז או שיוריד מהמחירון או שיתקן את הליקויים. אתה לא צריך לשאת בשום עלות.

אני חושב שהסוכן זיהה שאתה "חם" על הרכב. פחות לחץ יותר אסרטיביות ויותר מזומן בכיס היו משנים את התמונה לדעתי.

מצב שוק היד 2 על הפנים אף אחד כמעט לא מקבל מחירון. לא רואה שום סיבה שליסינג יקבל מחירון ובטח לא מעל המחירון.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, 90 לא אשלם.

אמרו לי שיתקנו כל ליקוי שימצא ברכב. בקטע הזה "אלבר" בסדר גמור. אבוא בגישה של מזומן.

אקבל 40 ?? זהו ??

פרסמתי ביד 2 מחיר של 57 גמיש.

אולי אבוא אליהם בגישה של טרייד אין שיש לי סכום X להוסיף מזומן אם מתאים להם עיסקה של טרייד. יעבוד?

I30 CW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכירה - קח בחשבון שרכבים זהים לשלך, ממודל 2011/12 נמכרים ישירות מליסינג, עם מימון ואחריות ב-65k.

אם הרכב באמת שמור ומטופל, אתה אולי תגרד 50. (40 זה לרכבים שחוטים)

לגבי הקניה- כשאתה אומר מחירון משוקלל 90 זה אחרי הפחתה של ליסינג, קילומטראז' ועליה לכביש?

מדובר אכן ברכב מפנק ודי נדיר, הקילומטראז' גבוה והשוק חלש מאוד.

הצע 80, אם יסרב, חפש רכב פרטי או בטרייד אין של היבואן.

הרי יש לך את הסכום במזומן, מימון לא מעניין אותך והאחריות שווה לכמעט כלום.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך נעול על ה-i40 תבדוק בכלמוביל טרייד, הם לא יתנו לך הצעה אטרקטיבית לטרייד אין כי הרכב שלך מליסינג אבל יש להם i40 במלאי כמעט תמיד.

תמכור ותבוא עם כסף, תקבל מחיר יותר טוב בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקניה- כשאתה אומר מחירון משוקלל 90 זה אחרי הפחתה של ליסינג, קילומטראז' ועליה לכביש?

מדובר אכן ברכב מפנק ודי נדיר, הקילומטראז' גבוה והשוק חלש מאוד.

הצע 80, אם יסרב, חפש רכב פרטי או בטרייד אין של היבואן.

הרי יש לך את הסכום במזומן, מימון לא מעניין אותך והאחריות שווה לכמעט כלום.

כן 90 אלף אחרי שקלול של הכל יחד, מהאתר של לוי יצחק.

78-80 אלף אני מאמין שאני אקח אותו. גם אם אפסיד במכירה שלו עוד 3-4 שנים, עדיין הרווחתי בקנייה את ההפרש הזה.

עם עיקמו פרצוף להוריד ל 90 מקווה שיורידו לסכום שאציע.

אני רוצה סטיישן, לא את הסדאן, זה בכלל קשה למצוא בדגם ה ELITE, יש אולי 2-3 כאלה בכל לוח יד2.

1. מה שווה ה"אחריות שנה של אלבר" ?

2. ומה זה "השבחה" שהסוכן כתב לי, ששווה עוד 5% מהמחיר ?

3. 110,000 ק"מ ב 3 שנים זה הרבה. מבחינת בלאי,תיקוים וכו- זה בסדר ברכב הזה?

אני רוצה לבוא אליהם מוכן בראש :wink:

תודה לכם

עריכה אחרונה על ידי talhaim2

I30 CW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף ההשבחה זה טריק של חברות הטרייד אין. אין לזה שום משמעות. בכל מקרה תציע את המחיר שמתאים לך. כן כן - לא לא. ברגע שיבינו שאתה לא כזה חם על הרכב הם יתחילו לרדת במחיר.

הi40 אכן מרשימה ומאובזרת בדגם הelite אבל עדיין לא שווה 90 כמו שמבקשים. הרכב נסע הרבה ועבד קשה, ולא משנה מה סוכן המכירות יגיד - זו עובדה.

בנוסף ממליץ לחפש את המקבילה שלה - הקיה אופטימה עם מנוע דיזל - כך גם תקבל רכב חסכוני יותר.

אם בסטיישן חשקה נפשך - המונדיאו תוכל גם היא להתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות שווה הרבה מאד, כל רשרוש רעש או

של יטופלו. וכן זה שווה כסף ( אני לא מתייחס כרגע למחיר הסופי), השבחה היא הבאתהרכב למצב תקין ונוצץ, תיקון שריטות, החלפת חלף בלוי, צמיגים במידת הצורך, ביצוע ווקס וכן הלאה....

הק"מ גבוה

גילוי נאות, אני עובד באלבר, אבל אין לי קשר למכירות או לרכב הזה ספציפית. כלקוח רכשתי כבר כמה וכמה מכוניות מהם בעבר והשירות, גם אחרי מכירה, היה מצויין.

לכל רכב יש לימיט, ויש כאלה שחושבים שהם יציעו 50% מהמחירון ובכלל יעשו טובה לחברת הליסינג שהם קונים את האוטו.

אלו סתם קשקשנים שלא באמת באים לקנות רכב.

תמכור את שלך, תבוא עם מזומן ( הכוונה שלא צריך מימון או טרייד), ואז תקבל את התנאים הכי טובים שיוכלו לתת

משתלם או לא זה בענייך בלבד.

הסטיישן הגדולות הן תצורה ייחודית מאד ויתפלאו כולם, זה רכב שיש לו ביקוש ( נכון שזה לא סטיישן 1.6 סטנדרטי), ויהיה מי שיקנה.

אתה מבחינתך צריך לנסות להוציא את המקסימום.

.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו סטיישן מעולה , לי יש רגילה, וכמובן שמ2012 עם הטורבו היא גם חזקה מאד, בכל מקרה היא נראית כמו סטיישן מגודלת והרבה הרבה פחות מאובזרת בגרסת הטרנד, ובטח הרבה פחות מרשימה ויזואלית.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן היקר, גם אני מגיע מתחום היד השניה כסוכן בחברה גדולה במשק. ה5 אחוזים האלו הם לא יותר מאשר טריק של החברות הגדולות לגבות יותר על הרכבים. אם אני עושה ווקס לרכב שלי כל חודש ומתקן כל תקלה קטנה אז גם אני כמוכר פרטי רשאי להעלות 5 אחוזים? כנראה שיצחקו לי בפרצוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי בשלמה סיקסט כאיש מכירות , רכב כזה נמכר ב מינימום 20% מתחת למחירון ( לא משקללים ואז מורידים ליסניג אלה מורידים ממחיר המחירון) ועם לחץ אתה יורד גם 25% .

סוכן מכירות לא יתן לך את כל ההנחה במו״מ טלפוני כי זה לא רציני , תגיע לסניף תציע לו את המחיר שלך השביל לסגור .

טרייד לא ישתלם לך בעליל הרכב שלך יכול להביא בשוק בסביבות 45 .

אגב ״מזומן שטרות ״ לא קיים בחברות ליסינג בגלל חוק הלבנת הון .... אתה יכול לשלם סכום קטן במזומן והשאר בהמחאה בנקאית או העברה בנקאית .

אם אתה צריך עזרה נוספת בשמחה .

אגב היונדאי לא להיט ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...