Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בינו לבינה: "ללכת עם הלב או עם הראש?"

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשמתבגרים גם מבינים שכסף חשוב לטובת בית פשוט, אוכל פשוט וחינוך,

ושם מסתיימת רוב השפעתו הרגשית, מעבר לזה בנטלי GT לא מרפאת בעסה פשוטה,

וילה שנייה או שלישית בטוסקנה לא מרפאת געגוע רגיל וכך הלאה,

כסף הוא לא בקנ"מ לנפש [בריאה, שאינה בעלת מאפיינים פסיכופתולוגיים, שאז דווקא כן].

אולי נכון, אבל עדיף להיות מבואס עם בנטלי GT ווילה בטוסקנה, מאשר להיות עוד יותר מבואס עם כרטיסיה עירונית שלא נשאר בה מקום לניקובים, וחדר בדירת עמידר שאותו אתה חולק עם חמישה אחים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא אגיד לך מה אתה צריך לעשות, זה תלוי מאוד מאוד באנשים ופחות בנתונים היבשים שנתת לנו.

על עצמי אספר בכמה מילים, ללא מסקנה חד משמעית, תסיק מה שתסיק...

גדלתי בתוכנית הסטנדרטית - תיכון, צבא, לימודים, משפחה (או לימודים ואז צבא אך לא השקעתי מספיק, לכן הסתפקתי בהנדסאי לפני הגיוס).

בדיוק באותה נקודה הכרתי את השובבה שלי. ללא בגרות, קצת מופרעת, מבית לא מצליח.

כיוון שהתגייסתי היא הלכה לשכור בית לבדה בעיר רחוקה מבית הוריה ולבנות את עתידה. השלימה בגרות, התקדמה בעבודות, התחילה ללמוד לתואר.

עבדתי כמה שהשירות איפשר, תמכתי, עברתי לדירתה. הבן אדם האחרון שהייתם מצפים ממנו שיצא מבית ההורים לפני גיל 25 ותואר ביד.

ביום שהשתחררתי מהצבא כבר היה צריך לרוץ הלאה. היא דחפה מאוד. מהר מאוד החלום הישראלי התגשם ומאזדה 3 נוצצת מהליסינג של העבודה הבהבה כשלחצתי על השלט. עם לימודי התואר היה קשה, העבודה והבית גזלו את כל כוחותיי וגם היא הייתה במצב דומה אלא שגופה בגד בה והיא חלתה.

כיום אנחנו נשואים פלוס, מרוויחים כמו חברינו האקדמאים אך חסרי תארים. אני עדיין לומד לאט. את הכסף אנחנו מכניסים מעבודות משרד הגיוניות לחלוטין, לא ממתן שרותים כאלה ואחרים (לא מכירות/קוסמטיקה/עבודות כפיים וכד'). אני מוריד בפניה את הכובע על העקשנות להמשיך ולעבוד קשה במקום להרים ידיים.

לא אשקר, כמו להרבה זוגות גם לנו יש נקודות בהן האופי מתפרץ ולפעמים אני אומר לעצמי שמשהו צפוי בגלל הרקע שלה ואצל נסיכה מבית טוב זה בטח פחות אופייני. מצד שני, היא דחפה אותי לבנות את עצמי מהקצה אל הקצה ולגדל זוג בייצים, לממש את הפוטנציאל שלי ולדעת לנעוץ שיניים ולא עכבר מעבדה שמסתתר מאחורי מכשירים ומלחם.

היום אני מבין שלא התואר קובע את ההצלחה ושאנחנו יכולים להיות מה שאנחנו רוצים עם קצת תושיה ושכל. כשאני מבין שיש לי בעיה או שאני לא מסופק ממשהו אני יודע לעבוד קשה יותר.

ובאשר למרצדס - כמה אלפי שקלים בודדים נוספים משכרה של זוגתך לא יביאו אותך למרצדס, קרוב לוודאי, וקח בחשבון שמעבר משכבה סוציאוקונומית אחת לשניה כמעט בלתי אפשרי. נעשו על זה מחקרים רבים. כסף נמשך לכסף בדרך כלל. אבל אין זה אומר שצריך לוותר. פשוט תעשה את הכי טוב שלך. בכל מקרה מדובר תמיד בהימור, בסופו של דבר, כולנו היינו עדים לאהבות גדולות שנגמרו בשנאות גדולות עוד יותר ולכשלונות אחרים, אפילו יותר מהצלחות בסדר גודל שאתה מתאר. הרבה יותר.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נכון, אבל עדיף להיות מבואס עם בנטלי GT ווילה בטוסקנה, מאשר להיות עוד יותר מבואס עם כרטיסיה עירונית שלא נשאר בה מקום לניקובים, וחדר בדירת עמידר שאותו אתה חולק עם חמישה אחים.

כשאתה מבועס, אתה מבועס אותו דבר, אין 'עדיף' בזה.

אם תקבל היום מיליון דולר השמחה שלך תקפוץ מעלה בגרף לזמן מה,

אבל מהר מאוד היא תגיע חזרה לאותו מקום בו הייתה, פשוט הריהוט סביבך יהיה יקר יותר,

דירת העמידר תהפוך לדירה יוקרתית וכו', אבל ה'בפנוכו' שלך, התודעה,

כל אלו מביטים מבפנים החוצה ומאחר והם מהותיים למדי הם לא נתרמים במיוחד

מדברים שכסף יכול לקנות.

אם תחוש בעסה ביום מן הימים, המבט בבנטלי שלך

לא ישנה לך יותר ממבט בקופסת טונה עם בדלי סיגריות בפנים.

"עדיף", כן, עדיף להיות צעיר ובריא מאשר זקן וחולה.

[h=1]Why Suicides Are More Common in Richer Neighborhoods[/h]

לעניים קשה יותר בפרוצדורות ומנהלות היומיום,

אבל לפחות יש להם לאן להביט\לשאוף\להאשים.

כשלא חסר לך כלום ואתה יכול ממש הכל ו-בריא ו-יפה ו-זה,

ועדיין מבעוס, הריקנות הזו יכולה להרוג אותך.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

טוב אז עברו להם כמה שנים מאז.

אמלק: הצעתי לה נישואים לפני כמה ימים [=

אחרי שכתבתי פה בפעם האחרונה אמרתי שאני נותן לזה עוד צ'אנס איתה, זה לא צלח ונפרדנו.

היינו פרודים משהו כמו 7-8 חודשים, לאורך כל התקופה יצאתי שוב לטונות של דייטים והלכתי על מה שחשבתי שחיפשתי:

בחורה מבית מבוסס כלכלית, משכילה, שאפתנית שמסתכלת כמה צעדים קדימה ויודעת מה היא רוצה ואיך היא הולכת להשיג את זה!

אז חשבתי שזה מה שרציתי, בפועל השתעעמתי למוות מהבחורות האלה.

אז יצאתי עם אמריקאיות כי אמרתי יאלה גרין קארד וגם זה לא עבד

ויצאתי ויצאתי וחיפשתי ובזבזתי הון עתק על דייטים תוך כדי אבל אין שום דבר לא תפס אותי והכי נורא שבלילה כשהייתי הולך לישון הייתי חושב עליה כמעט כל לילה.

אז אמרתי יאלה כו*אמו אגדל ביצה שלישית ארים לה צלצול הרי השארתי לעצמי איזשהו חלון, השארתי אצלה קסדה של האופנוע אני אבקש לאסוף אותה ואז אשפוך את מה שעל ליבי ומה שיהיה יהיה.

אז התקשרתי, היא היתה מופתעת לגמרי בחצי גמגום חצי פלירטוט שאלתי לשלום הקסדה ומתי אני אוכל לראות אותה

ואז היא אמרה "אני כרגע אצל חבר שלי והקסדה בבית אם תרצה מחר אחרי הלימודים אני לא רחוקה ממך תוכל לבוא לקחת"

נשבר לי, הלב אמרתי טוב הכל אבוד כבר יש לה מישהו מה חשבתי לעצמי שהיא תשב ותחכה לי , החלטתי ללכת בכל זאת.

הגעתי למקום וחיכיתי שהיא תגיע עם הקסדה ואז היא צצה יפה מתמיד חיבוק קצר של שלום ואני שואל את עצמי איפה הקסדה , מוציאה שלט מהכיס פותחת את האוטו החדש שקנתה (שאפו קנתה רכב חדש לבד מכספה התלהבתי בשבילה ועוד יותר התעצבנתי על עצמי שחשבתי שהיא לא תגיע לכלום וכו) ואמרה כנס , פה הרגשתי שאני נמצא בצומת או שאני שותק לוקח את הקסדה וממשיך בלי להסתכל אחורה או שאני אומר משהו , החלטתי לדבר קצת על זה שאני מתגעגע אבל תוך כדי אמרתי "מצטער, אני לא אמור לדבר ככה יש לך חבר עזבי זה לא לעניין " בקיצור גרמתי לה להרגיש שיש לי מה לפרוק ושאני מתגעגע וסובל. אבל באמת שכיבדתי את העניין שיש לה חבר ואני לעולם לא אכנס בין אשה וגבר זה לא הסגנון שלי לא משנה כמה רציתי.

טוב חזרתי הביתה בלב שבור ואמרתי שאני צריך להמשיך בחיים אבל חלאס עם הדייטים וחיפוש הבלתי פוסק כשזה יבוא זה יבוא.

חודשיים אחכ מקבל ממנה הודעה במהנשמע "עדיין רוצה לדבר?"

לא אכנס למליון הפרטים אבל מאותו יום שנפגשנו היא הרגישה שהיא גם רוצה לדבר ולפרוק ולחזור והיא כבר לא יכלה להמשיך להיות עם הבחור שהיא יצאה איתו נפרדה ממנו שלחה לי הודעה נפגשנו שוב אמרתי לה שאני אוהב אותה וחזרנו.

אחרי שנה עברנו לגור ביחד תקופה מדהימה מבחינתי נהנה מכל רגע איתה אנחנו שתי שטותניקים ילדותיים שחולים אחד על השניה .

שבוע שעבר הצעתי לה ביום הולדת 28 שלי בהפתעה גמורה

הרגשתי צורך לעדכן תודה לכל מי שייעץ בזמנו! שיהיה לנו אחלה שבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים מפתיעים יותר מכל סרט הוליוודי

בהצלחה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים מפתיעים יותר מכל סרט הוליוודי.

אני ממליץ לראות יותר סרטים הוליוודיים, לשם קבלת פרופורציות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לראות יותר סרטים הוליוודיים, לשם קבלת פרופורציות.

אני ממליץ לראות ולהתרשם פחות, כי החיים האמיתיים :grin: יותר מעניינים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

נראה שהגבתי על שרשור שפג זמנו ):

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון המשמח פעלת בחוכמה, משום מה

יש לי תחושה טובה לגבי הזוגיות שלכם,

קראתי לא בעיון אבל יש לה יתרון מכל אחרת מכיון שחוותה

דבר או שניים בחיים,ואני מדבר מניסיון.

לקחתי אשה בודדה שלמדה ועבדה מגיל צעיר לפרנסתה ללא הורים ומשפחה.

הרבה אני חושב מה הייתי עושה ללא החוסן הנפשי שלה,ממש הרווחתי בגדול.

בהצלחה ידידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב שיהיה לכם עושר ואושר לכל החיים ודורות ישרים מבורכים.

יש יתרון מאד מזה שעברת הלש שנים האלה, כי ככה כבר לא יהיה לך ספקות לכל החיים מה שכנראה היה לך לולא השלש שנים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לקרוא את העדכון!

שיהיה לכם בהצלחה!

מוכיח שלא הכל שחור ולבן כמו שזה לפעמים נראה.

דווקא כן מקרה ברור, רק שהוא עשה מהלבן שחור ומהשחור לבן.

אמרתי לו שהוא אידיוט כבר בהתחלה.

לקח לו זמן להפנים.

ושיהיה במזל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...