Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בינו לבינה: "ללכת עם הלב או עם הראש?"

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל המקללים, תודה אבל לא תודה אני לא חבר שלכם ואני לא טמבל ולא אידיוט. (איפה המנהלים כשצריך אותם?)

לכל שאר החברים שנתנו עצה אמיתית וכנה, אשמח לשתף בהתפתחות.

אמרתי לעצמי שלהחלטה אמיתית וכנה אני יוכל להגיע רק כאשר אני יתייצב מולה יסתכל לה בעיניים ורק אז אני ידע באמת מה אני רוצה, וכך עשיתי.

הרגש חזק מדיי פשוט לא יכלתי להתאפק מולה הכל צף שוב, וביקשתי ממנה שננסה שוב. היא הסכימה.

בינתיים לא הולך לחשוב על זה יותר מדיי פשוט הולך להינות מהקשר והזוגיות ויבוא מה שיבוא

אם נישאר ביחד מה טוב אם ניפרד בשלב מסויים לפחות ניסיתי.

כל הכובד ראש הזה עושה רק סמטוחות ובילבולים מיותרים.

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק תדע שזה מאד טבעי לפני חתונה ככה להתחבט,

זה קרה גם לי ולעוד הרבה,היחיד שלא היתה לו את

הבעיה הזו היה האדם הראשון.

אשתי גדלה ללא משפחה בפנימיה וננינטשה לגורלה בגיל 4/5

בילתה במוסדות ומשפחות אומנה האב בצרפת איפה שהוא והאם

בגרמניה,שאר המשפחה בחו''ל גם קנדה וארה''ב,

יצאה לעבוד מגיל 17 והפסיקה ללמוד,ותאמין לי שהיא יותר עדיפה לי

מהרבה אחרות כולל מלומדות ועשירות שבאות להתייעץ איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DEVILUSER ממליץ לך לקרוא את הרופא וגרושתו של ש'י עגנון זה יתן לך פרופורציה טובה.

אין דבר כזה היום עבודה מסודרת.

באף עבודה אין תעודת ביטוח - אלא אם אתה עובד בתור רב במועצה הדתית.

לגבי הכסף של הכלה המיועדת, זה שטויות.

לא הייתי מאחל לך להתחתן עם עשירה מפונקת, שתזכיר לך כל שני וחמישי שהכסף של ההורים שלה סידר אתכם בחיים.

אני נשוי באושר המון שנים. לשנינו לא היה כלום בהתחלה.

היינו סטודנטים תפרנים להנדסה בטכניון ואחרי שסיימנו את הלימודים איכשהוא התגלגלנו.

ימי המילואים שעשיתי עזרו לי לגמור את התואר בשיניים.

אני עבדתי בחברה קטנה שהמריאה, ויחד איתה המראתי מהר מאוד (כלכלית וניהולית) עד לתפקיד מקביל לסמנכ"ל. מיציתי ופרשתי לתחום אחר.

אשתי עובדת בחצי משרה ונהנית מהחיים.

בקיצור, כסף זה לא הכל בחיים.

זה עוזר, אבל ברגע שזה נהיה מהות החיים, אתה מאבד את החיים.

שניכם למדתם הנדסה בטכניון מה חשבת שתחיו מהיד לפה ? בחייך... אבל מה שמסומן באדום - פות"ש, אתה לא מבין כמה הוא צודק. אתה פשוט לא מבין כמה.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המקללים, תודה אבל לא תודה אני לא חבר שלכם ואני לא טמבל ולא אידיוט. (איפה המנהלים כשצריך אותם?)

אתה צודק.

אני מתנצל, אני התחלתי את זה.

הכוונה שלי היתה הומריסטית, אבל תמיד יש מי שצריך להשפיל כדי להרגיש טוב עם עצמו, אפילו בלי קשר לדיון.

נחזיר אותו לפסים.

אני רק רוצה להוסיף שהצגת את הדילמה כדילמה בין הרציונאל לרגש, אבל אם באמת שום סיבה רציונאלית לחשוב שגם אם היא תהפוך לבת זוג לחיים, היא תהיה בת זוג פחות תומכת מכל אחת אחרת.

אני חושב שזה שאין לה בגרות עוקץ אותך, כי אצלך זה מין חלק מצ'ק ליסט שמעיד על מוצלחותו של אדם, ואני רוצה להגיד לך שכמעט כל המצליחנים שאני מכיר, לא כיכבו בביצפר, בלשון המעטה.

הצ'ק ליסט הזה שלך הוא לא רציונאלי, הוא רגשי. עזוב אותו. הוא לא כלי טוב לסינון.

וקצת ברמה הפילוסופית, אם תצליח כלכלית בחיים או לא (ולא נעים לחשוב על זה), זה לא תלוי רק בעבודה קשה ובהצטיינות. כלומר, בלי זה סביר שלא תצליח, אבל למקריות יש מרכיב הרבה יותר חשוב בחיינו ממה שאנחנו חושבים.

אם אתה חושב שאפשר לתכנן מסלול לחיים מאושרים מראש - אני חושב שאתה טועה.

היכולת שלנו לתכנן לטווח ארוך מאוד מוגבלת, אבל שותפה טובה לחיים היא נכס לא חשוב לאן ייקחו אותך החיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם בא להתייעץ, שופך את ליבו בכנות שיא, והרבה תגובות נעות בין קללות לבין דיבורים על אלימות (אחרי העמוד הראשון הפסקתי, הספיק לי). סלחו לי, אבל למרות שאני מבין את האמוציות ומסכים עם דעתכם - זה פשוט בזיון.

אני, כמו שאר האנשים מהעמוד הראשון, חושב שאתה עושה טעות.

אני, בניגוד לרוב המגיבים ההם, מבין את החשיבה הלוגית שלך, ומעריך את הפתיחות והכנות שלך.

סכום היתרונות שציינת עולה בהרבה על החסרון, לדעתי.

נשמע שהיא בחורה טובה, אחראית, נראית טוב, לא היו תלונות על האישיות - הדברים האלו שווים הרבה הרבה הרבה יותר מהכסף שהיא מכניסה.

אני מבין את החששות שלך, אני גם גר בישראל, ולא ממש מבין איך זוג שלא מגיע מבית מבוסס+ ולא מכיל מהנדס אחד (או יותר) אמור לחיות ברמה סבירה.

עם זאת, אפשר להסתדר, ואם אתה טוען שאתה מאמין בעצמך ואם אתה 'שווה' כ"כ הרבה יותר ממנה (במישור הכספי), אתם אמורים להיות בסדר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראיה שלי קדימה מגיעה ממקום של חשיבה רציונלית אני כל היום רק קורא כתבות על יוקר המחיה

צריך להיות מאוד... מושפע, או מנותק רגשית ? כדי

לקרוא גלובס, להסתובב לבחורה שאתה דלוק עליה ולהגיד לה,

'תשמעי, אחרי הכתבה הזו, נראה לי שעלינו להיפרד'.

זה באמת מצב חריג בעיני.

אני מבין אותו 'על הנייר', אבל איפה הנייר הזה ואיפה החיים...

אהבה\זוגיות 'אמיתית' מחזיקה לכאורה אפילו אם אחד מבני הזוג הופך לנכה או אם מגרשים את שניהם

למחנה פליטים בטורקיה\בירקנאו או נולד ילד שסובל ממגבלות או נפטר ילד...

אהבה\זוגיות מתמודדת עם דברים בקנה מידה ענק, של 'החיים', לא של ניירת פרוצדוראלית,

וזה חריג בעיני שהצלחת להיפרד ע"ס ניירת שאפילו טרם באה לעולם.

אם אתה נפרד ממנה כי אין לה בגרות, מה יעשה אדם שזוגתו-אהובתו חלתה בסרטן ?

או התעוורה ? מה עושה אישה שבעלה חזר נכה מהמלחמה ?

בשל החריגות הזו בעיניי, יתכן שזה אומר משהו עליך [לא טוב או רע, סתם משהו]

וייתכן שעבורך זו החלטה נכונה.

נקודה למחשבה שתסייע לשרטט אספקט 'על הנייר' :

בפן המשפטי של דיני המשפחה יש מקרים רבים בהם יש זכר הוט-שוט

שכבש פסגות מקצועיות-כלכליות תוך כדי שהוא נשוי לאישה שלאורך

השנים הייתה עקרת בית ו'גידלה את הילדים'.

בית המשפט רואה בה כמי שבמעשיה [עבודתה בבית]

איפשרה לאותו הוט-שוט להרוויח ולהצליח כך ומזכה אותה לרוב בחצי מהרכוש

[גם אם אין לה בגרות]. ככל שאתה מתבגר [ומחכים, וגם קורא פסיקה ופרשנות]

אתה מבין כמה התפיסה הזו נכונה ואמיתית, מה חשיבותה של בת-זוג

'אמיתית' לחיים, וכמה רב ערכה בתור מי ש"מחזקת את הקרייריסט"

במקרה הספציפי של עקרת-בית אבל גם אם היא קרייריסטית בעצמה.

כשמתבגרים גם מבינים שכסף חשוב לטובת בית פשוט, אוכל פשוט וחינוך,

ושם מסתיימת רוב השפעתו הרגשית, מעבר לזה בנטלי GT לא מרפאת בעסה פשוטה,

וילה שנייה או שלישית בטוסקנה לא מרפאת געגוע רגיל וכך הלאה,

כסף הוא לא בקנ"מ לנפש [בריאה, שאינה בעלת מאפיינים פסיכופתולוגיים, שאז דווקא כן].

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפן המשפטי של דיני המשפחה יש מקרים רבים בהם יש זכר הוט-שוט

שכבש פסגות מקצועיות-כלכליות תוך כדי שהוא נשוי לאישה שלאורך

השנים הייתה עקרת בית ו'גידלה את הילדים'.

בית המשפט רואה בה כמי שבמעשיה [עבודתה בבית]

איפשרה לאותו הוט-שוט להרוויח ולהצליח כך ומזכה אותה לרוב בחצי מהרכוש

[גם אם אין לה בגרות]. ככל שאתה מתבגר [ומחכים, וגם קורא פסיקה ופרשנות]

אתה מבין כמה התפיסה הזו נכונה ואמיתית, מה חשיבותה של בת-זוג

'אמיתית' לחיים, וכמה רב ערכה בתור מי ש"מחזקת את הקרייריסט"

במקרה הספציפי של עקרת-בית אבל גם אם היא קרייריסטית בעצמה.

מסכים לחלוטין עם הדברים הנ"ל.

יש אצלנו בחברה ארכיטקט (תוכנה) אחרי שני אקזיטים, והוא טוען שאשתו היא ה-משאב הקריטי של הבית. הוא מעריך אותה יותר מאשר את עצמו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור,

אני רוצה לספר לך סיפור קטן

אבי נפטר כשאני הייתי בגיל מאוד צעיר ולכן כבר בגיל קטן מאוד הייתי חייב לקחת אחריות על הרבה מאוד דברים.

סיימתי בגרות ריאלית מלאה, עשיתי צבא וכאשר השתחררתי , פגשתי מישהי מבוססת +++ והתאהבנו.

היינו ביחד 3 שנים שבהן הייתי בטוח שמצאתי את אהבת חיי, במשך ה3 שנים האלה עבדתי כמו חמור בעבודות שבדיעבד נחשבו בעיניה כנחותות (תחנת דלק, הובלות) כל דבר שהכניס לי כסף על מנת שאוכל ללכת ללמוד . כתוצאה מכך התחלתי ללמוד בגיל שכיום נחשב מעט מבוגר (27).

בשלב מסוים הרגשתי שהיא מתחילה מעט לזלזל במה שאני עושה והתחילו לה מחשבות בדיוק כמו שיש לך , היא רצתה להגיע לרמת חיים מסויימת והיא חששה שבגלל שעד שאסיים את התואר לא תהיה לי הכנסה טובה זה ייפגע בה .

כעבור זמן לא רב היא אמרה לי את מה שהיא חושבת כבר תקופה ארוכה עליי ועל משפחתי ועל החששות שמה לא תגיע לרמת חיים שהיא מצפה שתהיה לה.

הרגשתי מושפל , הרגשה כזאת בחיים לא הרגשתי , הרגשה שאני נחות ושיש אנשים טובים ממני במיוחד שכל כך אהבתי אותה.

לקח לי הרבה מאוד זמן להתאושש מכך ואני מודה לאלוהים/ישו/אללה שיש לי חברים טובים שעזרו לי להתרומם.

כעבור מספר חודשים הכרתי מישהי מקסימה,חכמה,יפה והכי חשוב אוהבת ללא תנאי שכיום היא אישתי.

מה שקנה אותי בשניות הוא ההערכה שלה כלפי הדרך שעברתי והיכולת שלה לדחוף אותי שהתבטא בכך שהלכתי בסוף ללמוד משהו שבחיים לא האמנתי שאצליח לסיים , לבסוף אחרי התואר אכן הצלחתי לסגור את הפער "שפתחו" עליי בני גילי שכבר סיימו ממזמן את התואר.

השנקל שלי הוא, תמצא קודם כל מישהי שתתמוך בך, שתעזור לך להיות אדם טוב יותר, תחזיר לה באותו מטבע ותדחוף אותה כמה שאפשר להגיע למעלה מבחינת תפקיד וכסף.

תאמין לי שזוהי החוכמה הגדולה בזוגיות, אל תעשה משהו שלא היית רוצה שיעשו לך

שמעתי כל הרבה סיפורים על משים "פושיות" שמרוב שדחפו בסוף לא נשאר מה לדחוף (מי שרוצה את זה בתור חתימה וולקאם).

נ.ב

פגשתי את החבר שהכיר לי אותה והוא סיפר לי שהיא התחתנה , נכנסה להריון מגבר מאוד מאוד עשיר שעזב אותה זמן קצר אחרי זה לטובת מישהי אחרת (קארמה איז אה ביץ')

עריכה אחרונה על ידי IsraelR

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הצורת מחשבה היא דווקא כזו -

היא, גורשה מהבית בגיל 12 ובכוחות עצמה מגיעה למצב של תעודת בגרות.

מצד שני, אתה בן 25 סטודנט עם אמירות כבדות "אני אצליח בחיים, 100%".

מהצד, נראה שאתה בן 12 והיא בת 25.

אבל מה אתה שואל? כבר נפרדת ממנה, אבוד לך. מקווה שהיא תהיה חכמה מספיק לא לחזור אליך.

בהצלחה בהמשך.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי פותח האשכול,

אני חושב שגבר שאוהב באמת את בת זוגו לעולם לא יוותר עליה, ניסיתי להיפרד לפני שנה והצטערתי על כך...

היום אנחנו ביחד 3 שנים, בקרוב מתחתנים.

אני בן 27, סטודנט להנדסת בנין.

אגב, ארוסתי היא זו ששלחה אותי ללמוד ודחפה אותי להצליח, רק שתדע.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שמי שמגיב לא קורא הכל.

1. משום מה אנשים קיבלו רושם מהדברים שאמרתי בנושא ההצלחה שאני מאד בטוח בעצמי ומאד מתנשא ושבטוח אצליח בחיים וזה שאני סטודנט קונה לי כרטיס לעניין. לא אמרתי את זה , אין 100 אחוז בחיים ושום דבר לא יכול להבטיח כלום, מה שכן אני בן אדם שעובד מאד קשה אני כן מאמין בי וביכולות שלי, לאן החיים יקחו אותי אין לדעת.

2. אני יאמר שוב זה לא שזרקתי קשר של 5 שנים לפח ואני מפוצץ פה פה מערכת יחסים מושלמת, סהכ מכיר את הבחורה 3 חודשים, נכון מאד כיף לי איתה וב3 חודשים האלו הספקתי לפתח אליה רגשות, אבל אין צורך בתגובות המוגזמות.

3. כפי שעידכנתי אתמול בערב, החלטתי לתת לעניין הזדמנות נוספת. ופחות להתעסק במחשבות האלו לזרום ולהינות אחרי הכל אני בסך הכל בן 25 והחיים עוד לפניי. יהיה לי מספיק זמן למחשבות ודאגות כאלו ואחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שאתה מבין מה שאתה רוצה מעצמך, אם אתה בטוח שאתה תצליח ותגיע לאן שאתה שואף,איפה הבעיה?

אתה חושב שלבד לא תגיע למרצדס אז אתה צריך עוד הכנסה?

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטן משתמש - בפעם הבאה שאתה בא להתייעץ, בבקשה לפני שאתה נפרד ממנה...

מאחל לכם הרבה הצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שלבד לא תגיע למרצדס אז אתה צריך עוד הכנסה?

לדעתי פות"ש מתכוון שהבחורה היא סוג של "נטל". כלומר, יקח עוד כמה שנים טובות

עד שהיא תהיה מקור מפרנס בפני עצמה. עד אז, פות"ש יצטרך לכלכל אותה במשך

השנים האלו, במקום לחסוך לעצמו רכב מרצדס או וילה בהרצליה.

אגב, לדעתי, עדיף בחורה שבאה כביכול "מתנאים קשים", מכיוון שהיא רגילה למציאות

שלא הכל מגיע לה וצריך לעבוד קשה בשביל כל דבר בערך. לעומת זאת, בחורה מפונקת ו/או עשירה

תמצוץ ממך כל אגורה כדי שתספק את צרכיה, כך שבמקרה כזה אפילו תשאר יותר מרושש ממקרה א'.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...