Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש מיבואן עם דלת מוחלפת

בראבו
שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הייתי היום בסקודה במטרה לקנות VRS, יש להם שם אחת חדשה שהחליפו לה דלת (כנראה קיבלה מכה בהובלה).

השמאי קבע ירידת ערך של 0.75% שהם בערך 2000 ש"ח.

אין לי בעיה בדברים האלה בד"כ אם הם משתלמים. כרגע הם רוצים להוריד עליה רק 2000 ש"ח שזה כמובן לא בא בחשבון. כמה הורדה במחיר לדעתכם עליי לדרוש מהם? מה יהיה סביר?

נ.ב היא לא היחידה במלאי או משהו. פשוט לדעתי יש לי אפשרות לתת עליה "מכה" על המכה שהיא קיבלה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אני יודע אלי..ברור שלא אקח אותה בשביל ה2000 ש"ח הנחה האלה.

פשוט לא נראה לי שהתמקחתי איתם מספיק והלכתי לגשש במקום אחר. אני שוקל לחזור לשם ולדרוש הנחה משמעותית יותר. כמה לדעתך זה סביר שהם יורידו לי על זה? הם בטח תקועים גם ככה עם הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעסק עם זה, גם לא ב-5% הנחה.

הרי אתה צריך להעביר את הרכב בדיקה כדי להיות בטוח שמדובר רק בדלת.

אתה באמת רוצה לרכוש רכב חדש ולבדוק אותו כמשומש?

אני לא זוכר מה אומר החוק אבל אני בטוח שעל 0.75% ירידת ערך הם לא היו חייבים לספר בכלל.

אז או שממש נחמדים שם בסקודה או שהנזק משמעותית גדול יותר.

רד מזה, זה רכב יקר שההנחה שיתנו עליו תהיה ממש זניחה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח כמו מאש, וכמו שאמרו...

רכב במחיר הזה, 2000 לפה ו 2000 לשם לא אמורים לשנות כלום, אפילו סכום יותר גבוהה.

אם אתה באמת מעוניין תזמין אחת חדשה (ותדאג שתהיה חדשה חח )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בסוכנות בעיר אחרת כמה יעלה לך רכב חדש אחרי מיקוח, חזור לסוכנות הנ"ל עם הממצאים ותנסה להוריד ביותר ממחיר זה.

כנל לגבי מחיר חדשה לאחר מיקוח בסוכנות המדוברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אולי לקבל הטבות שאינן הנחה ברכישה כמו התחייבות לקניה חזרה ב-0.75% פחות מהמחירון אחרי חלוף שלוש שנים מהרכישה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=964:2010-05-31-12-56-23&catid=111:import-car-c&Itemid=161

האם זה המלצות או שזה חוקים?

כי רשום שם שאם אני קונה מהם את הרכב הזה אז הם מתחייבים לקנות ממני אותו במחיר מחירון אחרי שנה ומעלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אם בגין הנזק נגרמה ירידת ערך של 3.5% ויותר, ובוודאי לא כשהרוכש רוכש את הרכב בהנחה בגלל הנזק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה עם רכבי 0 קילומטר שחברת הליסינג מזמינה מהיבואן אחרי שלקוח ביצע הזמנה ? כאן יש ליבואן דרך לגלגל החוצה רכבים שנפגעו בלי שום חובת גילוי נאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק כזה שמגן על היבואן ומרשה לו להסתיר תאונה אם היא לא עברה אחוז מסויים מערך הרכב? זה מחשיד שהם אפילו סיפרו לך כי מכוניות שמקבלות מכות בהובלה זה דבר שבשגרה וקורה לעיתים קרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועות האחרונים, מישהו העלה פוסט על זה שהגיע לצ'מפיון כדי לעשות טרייד על הסקודה שלו (יד1) ובבדיקה כתבו על צביעה של אחד הצדדים שהוא בכלל לא ידע עליה. בסוף הצליח להגיע לתשובה שהצביעה בוצעה לפני שהרכב נמסר לו ולא הודיעו לו על זה כי זה היה במסגרת ה5% שלא מחייבים דיווח. בסופו של דבר הפחיתו לו את התיקון מהצעת הטרייד אין. אם מישהו זוכר באיזה שרשור מדובר אשמח שיתן קישור כי לא הצלחתי למצוא אותו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...