Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

citroen c4/seat altea/suzuki sx4...

Eran Harush
שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום שלום.

מזה מס' חודשים בהם אני מחפש רכב יד שנייה לרכישה בסכום של 30-35 אלף ש"ח.

לאחר חיפושים רבים ובדיקות הגעתי למספר התלבטויות בין כלי רכב בסכומים אלו. להלן האפשרויות:

1. seat altea fsi 2.0

2006 150 hp.

2. 2009 citroen c4 sx pk (הגרסה המאובזרת) - מנוע 1600 טורבו 140 כ"ס.

3. suzuki sx4 1600 2008 107 כ"ס.

שלוש האופציות נעות על טווח מחירים די דומה. אם כי ניכרים הפרשים בשנות העלייה לכביש.

אבקש סיוע בבחירת רכב, מחד אני מאוד מתפתה לרכישת רכב בעל מנוע עוצמתי ומאובזר אך מאידך חשובה לי האמינות הבולטת יותר במנועי הדיזל הקטנים הלא מודגשים כדוגמת הסוזוקי.

אשמח לסיוע בקבלת החלטה מושכלת ומתן מענה מפורט ככל האפשר.

תודה רבה מראש.

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הסוזוקי , אבל אם הייתי צריך לבחור לפי שיקולי אמינות הייתי קונה את הסיאט.מנוע 2 ליטר פשוט וותיק של קונצרן vag עדיף על מנוע הטורבו של psa. אם כבר c4 אז שנת 2008 ומנוע 2 ליטר ורק אחד שתוחזק כראוי ועבר טיפול כל שנה ולא כל 30000 כמו שחלק נוטים לעשות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק הערה. המנוע של הסוזוקי הוא בנזין ולא דיזל.

אם חשובה לך אמינות, קנה את הסוזוקי. אם חשוב לך כח ואבזור, לך על הסיטרואן. האלתיאה היא במקום טובה באמצע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nepet בעניין הc4 מנוע 2.0 האם ידוע לך על בעיות כלשהן בגיר שלה? ישנן טענות לתיבה עצלה שלא מותאמת. על פניו נראה כי מנוע 2.0 לארבעה הילוכים באמת לא מנצל היטב את יכולותיו. אשמח לפירוט בנושא כיוון שמנוע ה2.0 גם הוא נבחן כאופצייה לרכישה. האם אתה ממליץ על שנתון מסויים? הבנתי שמ3/08 ישנו שיפור במנוע.

תודה רבה מראש.

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

suzuki sx4 רכב מולה לפי מה ששמעתי, יש לחברה שלי יחס גבוהה של תמורה למחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nepet בעניין הc4 מנוע 2.0 האם ידוע לך על בעיות כלשהן בגיר שלה? ישנן טענות לתיבה עצלה שלא מותאמת. על פניו נראה כי מנוע 2.0 לארבעה הילוכים באמת לא מנצל היטב את יכולותיו. אשמח לפירוט בנושא כיוון שמנוע ה2.0 גם הוא נבחן כאופצייה לרכישה. האם אתה ממליץ על שנתון מסויים? הבנתי שמ3/08 ישנו שיפור במנוע.

תודה רבה מראש.

ערן.

מנוע 2000 יוצר עד שנת 2008, גם אני וגם מכונאים שהתייעצתי איתם וגם גוגל (יש המון שרשורים מפורומים בחו"ל) לא ימליצו לקנות רכב צרפתי עם מנוע 1600 טורבו או מנוע 1600 אטמוספרי שפותח עם bmw.

התיבה al4 גורמת להרגשה כאילו לרכב קשה לצאת מהמקום אבל בסוף כל המשפחתיות מאיצות מ 0 ל 100 בערך ב 10 שניות.

קנה לך מה שאתה מתחבר אליו יותר לפי סדר העדיפות שהגדרת לך.

בכל מקרה, רכב (גם צרפתי) שתוחזק כיאות לא יפתיע אותך. רכב שעבר תחזוקת שבר אצל הבעלים הקודמים ימרר לך את החיים.

שיהיה בהצלחה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסוזוקי - נחשב אמין ביותר, אבל שים לב: מדובר בגרסת ה-107 כ"ס העצלה (ע"ע ליאנה - זו אותה גברת בינוי האדרת). תמיד תהיה אחרון ברמזור. אחרי 200 מ' המצב יכול להיות שונה לחלוטין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...