Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מאוד קלה - "נישקתי" אוטו בפגוש האחורי

שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

המקרה קרה לפני כחצי שנה באחת הערים באזור השרון.

ה"תאונה" עצמה הייתה מאוד קלה, במהלך פקק במרכז העיר. פגעתי קלות בפגוש של הרכב מלפני, החלפנו פרטים עם הנהגת וסיכמנו לדבר מאוחר יותר לגבי מוסך שיתקן את הנזק.

הנזק עצמו היה מזערי, הפגוש לא התקמט ולא הייתה אפילו שריטה במקום שבו פגעתי, הנזק היחיד הנראה לעין היה שהוא יצא מהמקום קלות באחד החיבורים.

במשך חצי שנה ניסיתי לשכנע את הנהגת ואת בעלה לגשת למוסך ולתת לי הצעת מחיר, דיברנו בהודעות וואסטאפ, טלפונים ומה לא. במשך חצי שנה הם גררו את העניין ואמרו שברגע שיתפנה להם זמן הם יקפצו למוסך ויחזור אליי עם הצעת מחיר. כמובן שציינתי להם שאם הנזק יהיה קטן מ-1500 ש"ח (חישוב שעשיתי בהתחשב בסכום ההשתתפות העצמית והפרמייה שתגדל), אני אשלם אותו בעצמי, אחרת, הם מוזמנים להפעיל את הביטוח.

היום בבוקר סוף סוף קפצנו למוסך (שהם בחרו - יש לציין), הפחח נתן הצעת מחיר של 1200 ש"ח, תיקון החיבור של הפגוש שיצא, פירוק הפגוש ובדיקת נזק + החלפת חישני רוורס מכיוון שהם טענו שאחד החישנים הפסיק לעבוד לאחר המכה, סביר להניח שהוא לא עבד גם לפני מכיוון שהמכה הייתה במהירות מאוד מאוד נמוכה, אבל אין לי איך להוכיח את זה ולכן הסכמתי. האוטו נשאר במוסך וסוכם שברגע שהנזק יתוקן, אני ובעל הרכב נקפוץ, אני אשלם, הוא יחתום על מסמך שמאשר ששילמתי לו והכל ישכח.

כעבור כשעתיים, אישתו (שנהגה ברכב ביום התאונה) מתקשרת אליי ומתחילה לאיים בתביעה ושזה לא בסדר שבעלה סיכם איתי על הסדר ללא צביעת הפגוש - אדגיש שוב, אין מה לצבוע באזור הפגיעה. בצד השני של הפגוש יש מספר שריטות שברור שלא נגרמו מהרכב שלי (או מכל רכב אחר, לשם הדיון) ובאופן כללי הצבע של הפגוש נקי.

אמרתי לה שבעלה ואני סיכמנו במוסך בבוקר על התיקונים שציינתי ללא צביעה, בעלה היה שם, בעלה ציין בפני הפחח מה הוא רוצה להחליף ולתקן ואני רק אישרתי את המחיר. סיכמתי עם בעלה ובעל המוסך על 1200 ש"ח ושאני לא מוכן לשלם יותר מזה מכספי האישי כי פשוט לא משתלם לי. היא מצידה דורשת שאני אצבע את הפגוש ואשלם 800 ש"ח נוספים לפחח - בתשובה אמרתי לה שזה לא מה שסוכם ושהיא מוזמנת להפעיל את הביטוח, היא התעצבנה וציינה שהיא "באה אליי בטוב" ושאם היא הייתה יודעת שזאת תהיה התשובה שלי היא הייתה מפעילה את הביטוח מזמן, ציינתי בפנייה שבמשך חצי שנה חיכיתי להצעת מחיר ושאם מלכתחילה היא הייתה מביאה לי הצעה של 2000 ש"ח, הייתי אומר לה להפעיל את הביטוח. בסופו של דבר, היא איימה שאם אני לא מסכים, היא תתבע אותי בבית משפט על הכסף שהיא צריכה לשלם לפחח על התיקון הנוכחי.

מה אתם הייתם עושים במצבי?

תודה,

מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך לפעול על פי הסיכום שלך עם בעל הרכב.

חבל שלא רשמתם זיכרון דברים.

מעתה, הקלט את השיחות שלך עם בעל הרכב, אשתו והפחח.

האם יש לך צילומים של הנזק (ביום התאונה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צילומים מיום התאונה, יש הקלטות מהיום עם בעל הרכב, עם אשתו וגם עם הפחח ויש העתקים של שיחות וואטסאפ מחצי השנה האחרונה.

פירסמתי הודעה בפורום ביום שזה קרה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?537875-%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%93-%D7%A7%D7%9C%D7%94-quot-%D7%A0%D7%99%D7%A9%D7%A7%D7%AA%D7%99-quot-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95-%D7%91%D7%A4%D7%92%D7%95%D7%A9-%D7%94%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99

בתמונה האמצעית סימנתי משהו שנראה כמו שריטה על הפגוש. הפגוש היום היה נקי לחלוטין בצד הזה, זה כנראה היה לכלוך ולא שריטה.

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה רוצה "להרוויח" צביעה מחדש על חשבונך,

כי לפי התמונות בשרשור המקורי נראה שהיו הרבה פגיעות קודמות.

לא החתמת אותם על שום דבר ביום בו נכנס הרכב לתיקון?

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן משתדל.

הגברת הרגע צרחה עליי בטלפון שוב, לא ברור לי למה, ציינה כמה פעמים שהיא עורכת דין ואני כנראה לא יודע מי היא - ושחבל שאני לא רוצה לסיים את זה בלי תביעה. אמרתי שאני לא זז ממקומי ושלא יעזור שום דבר, השיחות שלנו מוקלטות, יש לי הקלטה ממצלמת הדש בורד שלי מהיום ההוא ויש לי העתקי שיחות, אם היא רוצה לתבוע שתתבע.

כעבור כחצי שעה בעלה התקשר והציע לי לצבוע את הפגוש ולהתחלק בעלות (תוך כדי שהיא צורחת ברקע) ולא הסכמתי גם לזה. אחרי עוד כ-10 דקות הוא אמר שהם "מוותרים לי" ושזאת טעות של אשתו שהיא לא חשבה על זה לפני שביקרנו אצל הפחח בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך בשלך. נהגת בהגינות. ישר כוח.

אם יתבעו, יש לך וואטס אפ, יש לך תמונות ועברה חצי שנה. את הצביעה שתעשה על חשבונה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע לשלום. נהגת בהגינות.

:mm_yeah::mm_yeah:

וטוב שבעלה התעשת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חתמנו על כלום.

הכנתי מסמך בעזרת סוכן הביטוח שלי והאינטרנט שמאשר שהתיקון בוצע ושהם מוותרים על כל תביעה עתידית, לרגע שהתיקון

יהיה מוכן ואני אגיע לשלם.

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעבור כחצי שעה בעלה התקשר והציע לי לצבוע את הפגוש ולהתחלק בעלות (תוך כדי שהיא צורחת ברקע) ולא הסכמתי גם לזה. אחרי עוד כ-10 דקות הוא אמר שהם "מוותרים לי" ושזאת טעות של אשתו שהיא לא חשבה על זה לפני שביקרנו אצל הפחח בבוקר.

עוד מסכן שלא מבין את ההוראות של אשתו. הוא היה מוכן לשלם לך 1200 ש"ח כדי שהיא תפסיק לצעוק עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון.

בסופו של דבר העברתי להם צ'ק על סך 1200 ש"ח לאחר שביררתי מול הפחח שזה אכן המחיר הסופי, הם יעבירו את הצ'ק לפחח כאשר יגיעו לאסוף את הרכב.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...