Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף סיטרואן C4 בחדשה

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אמא שלי מחזיקה C4 2010 עם 74K ק"מ, מצב מעולה, רוצים להחליף ברכב חדש באותו סדר גודל, היום ביקרה בלובינסקי והם מציעים כמעט מחירון בעבור הרכב (פחות 700 שקל..).

אמא שלי חשבה על 308 במקומה.. מה דעתכם?

האם יש המלצה טובה יותר מה 308 החדשה? יש יבואנים שמציעים היום מחירון בעבור הרכב?

מה הדעה הכללית על ה 308 החדשה מבחינת חוזק מנוע, נוחות וכו לעומת אחרות?

תודה!

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות על 308 בינתיים נשמעות טובות. ממליצה לכם בחום לבצע נסיעת מבחן כדי לראות אם האוטו מתאים לכם.

לגבי הטרייד אין, נשמע שקיבלתם הצעה טובה מאוד, השאלה על חשבון איזו הנחה זה מגיע. כדאי שתבדקו מהו מחיר הרכב לרכישה ללא הטרייד אין, תשוו עם מחיר השוק של הC4 "בחוץ" ותקבלו החלטה שמתאימה לכם יותר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי, אבל לך תדע מי מהם משוחד ומי לא.. על פניו נראה לא רע אבל קצת יקר

מכיוון שרובם המוחלט של המבחנים היה חיובי מאד,זה לא ממש משנה.

יקר?,כמו רכבים אחרים בקבוצה.

דרך אגב גם הC4 המחודשת עם המנוע והגיר של ה308 מתחילה שיווק בקרוב מאד,שם יהיה לאמא אפילו מסז בכיסא נהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתובבתי עם C4 משנת 2010 וניסיתי לעשות טרייד-אין אצל הרבה יבואנים. גם אני קיבלתי הצעה סבירה רק בלובינסקי, אבל לא קרובה למחירון. אני מופתע מזה שקיבלת הצעה טובה. באיזה סניף היית?

בכל אופן, קח בחשבון כמה דברים:

1. ההצעה טובה רק כאשר אתה משלם מחירון על רכב חדש. אצל כל היבואנים שהייתי, מחלקת המכירות משלימה למחלקת הטרייד-אין את החסר. כלומר, אתה מאבד הנחה על החדש לטובת טרייד-אין. זה פער של בערך 10 אלפים אצל היבואנים אצלם ביקרתי.

2. ההצעה מלובינסקי תלויה בדגם שאתה רוכש - ניסיתי אצלם פעמיים, והיה פער גדול בין ההצעות. כאשר רציתי לקנות רכב יקר, ההצעה היתה סבירה, וכאשר רציתי רכב זול, הם הציעו לי 40% מתחת למחירון.

3. השוק של ה- C4 במצב נוראי בגלל מלאי מטורף מליסינג בכל מגרש מכוניות. במיוחד אצל לובינסקי עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהדגם הזה של ה C4 מצוין, נוח, נעים, יחסית חסכוני, לא עשה לנו בכלל בעיות. לגבי המחיר של ה 308 - רוצים מחיר מלא - 133, היום ננסה לקבל הנחה ונראה מה יהיה

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בעיה בענין המחיר והצעת הטרייד אין, יש סיכוי שהיבואן פשוט מחליף הנחה במחיר טוב לאוטו יד שניה לא ממש מבוקש וזה בסדר גמור. לענין ה 308, האוטו הזה עושה רושם מאוד טוב, לפחות מראייה, ישיבה וקריאת מבחנים של אחרים. התאמה לטעמכם וצרכיכם מחייבת נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פיג'ו 308, זו מכונית זריזה. מנוע 1.2 ליטר 130 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית של אייסן. היא נוחה, חסכונית, בעלת תא מטען ענק ומאובזרת ברמה טובה שדומה לשאר המתחרות. חסרונות: מרחב הברכיים במושב האחורי, כמה מוזרויות כמו מד סל"ד שפועל הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...