Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על המערכת הנ"ל

directx
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מעונין להרכיב מערכת לאוטו המשפחתי, אנא הגיבו על החלקים הנ"ל מבחינת האיכות שלהם וההרכב שלהם ביחד, ולגבי המחיר כמובן.

תודה מראש, אמיר.

פאנל:

pioneer DEH-P560MP - 1100 nis

קומפומנטים:

Rockford Fosgate - P152S - 1300nis

אחורים:

pioneer - TS-A6990S -400W 6X9 - 450nis

מגבר:

BOSS - C600 -800W - 1100nis

סאב:

Rockford Fosgate - P18S4 (150RMS)(8inch) - 789nis

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסאב, אם האוטו גדול או מבודד היטב(מהבאגז לנוסעים) אז אולי כדאי לקחת סאב יותר גדול...

ושמעתי שהמגברים האלה של בוס הם לא משהו אולי עדיף לך לקחת משהו בסגנון מגבר SPL 1000W ואם אתה מוגבל במקום בתא המטען (לקחת סאב קטן) אז סאב באזוקה 10 אינצ (סדרת EL) בתיבה קטנטנה, מאד חזק לדעתי. אם אין הגבלת מקום אז אוו הסאב בגרסאת ה12 אינצ.

כמו כן באופן כללי אני ממליץ לך להגיע לסאונד FX להצעת מחיר על מוצרים ברמה זהה או טובה יותר.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תילך על הסאב הזה לפי דעתי לך על הסרווין וגה HED 12 סאב יותר חזק ויותר מדוייק לפי דעתי אם תתאמץ תוכל להשיג אותו ב 850

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הHED12 הגרסה הישנה. ושמעתי באוטו שלי עם אותה הגברה ואותו הסט אפ (כמעט)

הבאזוקה יותר חזק, ובאוטו גדול ומבודד זה מאד חשוב. אם היה לי אז מספיק כסף הייתי לוקח אותו (באזוקה), אבל קניתי את הHED מיד שניה.

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אמיר,

אחלה מערכת עם מחירים טובים בתור התחלה ... האם זה כולל התקנה?...

איתמר

כן המחיר כולל התקנה של החלקים. וחיווט. + 8 טויטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה שם סאב אז אין טעם לשים את ה A6990 מאחורה אלא ללכת על משהו קצת פחות חזק כמו ה 330W או אפילו ה 240W של פיוניר ולחבר אותם ישירות ל HU (ה 560MP בחירה טובה!) ללא הגברה,כמו כן לגבי המגבר אני מתכונן לקנות שבוע הבא Mac Audio z-4100 1000W ששמעתי עליו רק דברים טובים, ויש גם את JBL GTO-75.4 1000W שמוכרים בדיוטי-פרי ב 200$ (אם לא נגמר כבר המלאי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה שם סאב אז אין טעם לשים את ה A6990 מאחורה אלא ללכת על משהו קצת פחות חזק כמו ה 330W או אפילו ה 240W של פיוניר ולחבר אותם ישירות ל HU (ה 560MP בחירה טובה!) ללא הגברה,כמו כן לגבי המגבר אני מתכונן לקנות שבוע הבא Mac Audio z-4100 1000W ששמעתי עליו רק דברים טובים, ויש גם את JBL GTO-75.4 1000W שמוכרים בדיוטי-פרי ב 200$ (אם לא נגמר כבר המלאי).

כן אתה צודק אפשר להסתפק באמת ברמקולים אחוריים חלשים יותר ולחבר ל HU, ומחבינת המגבר שמעתי עליו דברים טובים, אני יבדוק את הדגמים שנתתה לי , תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה מגבר 1000 W נורמלי (מה שאתה קונה...)

אז הוא בהחלט יספיק

2 לקדמיים וגישור לסאב.

אגב, כדאי לך ללכת לשמוע את הסאב של פלאנט אודיו מה שהיה באוטופארט, חזק מאד.

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...