Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה לאחר טיפול - טויוטה קורולה (רעידות בסל"ד מסויים וחוסר סחיבה, מודל 2009)

Temur Tal
שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי טויוטה קורולה שנת 2009.

ביום שישי האחרון עשיתי טיפול גדול של 120,000 ק״מ במוסך של החברה.

חלקים שהחלפנו: פילטר דלק, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן, משאבת מים, שמן מנוע, שמן בלמים ובנוסף נעשה גם שטיפת מנוע בעזרת צינור מים.

מיד עם יציאת הרכב מהמוסך אחרי הטיפול נוצרו 2 הבעיות:

1. כאשר הרכב עולה לטור ספציפי (קו אחד מתחת לטור השני) הוא משמיע רעש שלא היה קודם לכן ויש רעידות קלילות מהמנוע המורגשות גם ברגל דרך דוושת הגז.

2. הרכב סוחב פחות - בטור השלישי המנוע היה נפתח לאט לאט כאשר היה מגיע לשיאו בטור 4-4.5.

כעת, המנוע לא נפתח וזה ניכר כאשר הטורים עולים בצורה כבדה - דבר המקשה בסחיבה של האוטו.

לקחתי את הרכב בחזרה למוסך והמוסכניקים בדקו שפילטר האוויר מותקן כהלכה.

אני בטוח שהבעיה הקיימת נוצרה מיד לאחר הטיפול.

מה יכול לגרום לתקלה כזאת? איך אפשר להחזיר את התיפקוד התקין של הרכב?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שוטפים את המנוע כמו שאתה מתאר! ואני דיי לא מבין מוסך שמבצע לרכב כזה שטיפת מנוע בצורה שכזו. על אחריותם המלאה להחזיר את הרכב למצב תקינות מלא כמו שאתה מכיר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת מים, פילטר דלק...?! מה הרכב הזה עבר?

לפי מה שאני יודע, לפי הוראות היצרן/ספר רכב : פילטר דלק מגיע עם המשאבת דלק וכל עוד אתה לא נוסע עם מיכל ריק או/ו דלק לא מתאים אתה לא נוגע בזה. אגב...אתה הראשון שאני שומע שהלכה לו משאבת מים ועוד בשנתון כזה עם ק"מ כזה...אפשר לראות חשבונית בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שוטפים את המנוע כמו שאתה מתאר! ואני דיי לא מבין מוסך שמבצע לרכב כזה שטיפת מנוע בצורה שכזו. על אחריותם המלאה להחזיר את הרכב למצב תקינות מלא כמו שאתה מכיר אותו.

נגיד וזה בגלל שטיפת המנוע, מה צריך לעשות בשביל להחזיר את נמצב לקדמותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להעיר הערה?

לפי הודעת פתיחה רואים שלשואל יש ידע בסיסי ביותר ולא מעבר.

מה הוא יעשה עם ההמלצה הזו "בדוק מערכת הצתה?

מה לבדוק?

איך לבדוק?, מה צריך לעשות, איך?

אני בטוח שהוא לא יודע, ולכן, לדעתי תשובות כאלה לא תורמות דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת מים, פילטר דלק...?! מה הרכב הזה עבר?

לפי מה שאני יודע, לפי הוראות היצרן/ספר רכב : פילטר דלק מגיע עם המשאבת דלק וכל עוד אתה לא נוסע עם מיכל ריק או/ו דלק לא מתאים אתה לא נוגע בזה. אגב...אתה הראשון שאני שומע שהלכה לו משאבת מים ועוד בשנתון כזה עם ק"מ כזה...אפשר לראות חשבונית בבקשה.

אפשר לראות חשבונית אך מה היא תעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבזמן הטיפול ניתקו לך מצבר מה שגרם למצערת להתאפס והיא כנראה תפוסה מפיח.בקש במוסך שינקו מצערת זה עבודה של כמה דקות.

משאבות מים בדגם הזה נוטות לנזול ורצוי להחליף לפני שעף הפולי ,מסנן דלק כפי שנאמר הוא חלק מהמשאבה והמצוף ולא תמיד מוחלף יזום אלה לבקשת הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים שהחלפנו: פילטר דלק, פילטר שמן, פילטר אוויר, פילטר מזגן, משאבת מים, שמן מנוע, שמן בלמים ובנוסף נעשה גם שטיפת מנוע בעזרת צינור מים.

תמשיכו להכפיש את המוסכים של האירופאיות. בחיים שלא לא נתקלתי במוסך יבואן ששוטף את המנוע עם צינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו להכפיש את המוסכים של האירופאיות. בחיים שלא לא נתקלתי במוסך יבואן ששוטף את המנוע עם צינור.

אתה ייודעים מה ? אחרי שאני קורא שמוסך מורשה עושה שטיפת מנוע בצינור מים לא אלך יותר למוסך מורשה טויוטה , ואעדיף ללכת למוסך שלי ..אני עשיתי אצל המוסכניק שלי טיפול 90 אלף לטויוטה 2008 , כולל בלמים קדמיים +2 צמיגים חדשים קדמיים טובים +פלגים(שעולים 450 שקל בארץ) +שמן מנוע +פילטר אויר +העברת הרכב טסט שכולל אגרה 100 שקלים עלה לי 2000 שקל שאני מאמין שבמורשה היה עולה לי כפול..ואללה לא מאמין יותר למוסכים מורשים אחרי מה שאני קורא כאן , הם בעצמם אחבלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל בד"כ רק במוסכים מורשים. אבל מעצבן אותי שעמישראל אוהב להכפיש את המוסכים של האירופאיות יותר מכל מוסך אחר ובקושי שומעים על "פאשלות" של מוסכים מיבואנים אחרים.

גם ב- 2 ההונדות שהיו לי טיפלתי במוסך מורשה של הונדה, בכל רכבי ה VAG שהיו לי ושיש למשפחה טיפלתי במוסך מורשה של צ'מפיון בב"ש ותמיד הייתי מרוצה,

יש מוסכים מורשי יבואן טובים עם מחירים הוגנים שלצערי לא זוכים לבמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבזמן הטיפול ניתקו לך מצבר מה שגרם למצערת להתאפס והיא כנראה תפוסה מפיח.בקש במוסך שינקו מצערת זה עבודה של כמה דקות.

משאבות מים בדגם הזה נוטות לנזול ורצוי להחליף לפני שעף הפולי ,מסנן דלק כפי שנאמר הוא חלק מהמשאבה והמצוף ולא תמיד מוחלף יזום אלה לבקשת הלקוח.

אני מטפל בד"כ רק במוסכים מורשים. אבל מעצבן אותי שעמישראל אוהב להכפיש את המוסכים של האירופאיות יותר מכל מוסך אחר ובקושי שומעים על "פאשלות" של מוסכים מיבואנים אחרים.

גם ב- 2 ההונדות שהיו לי טיפלתי במוסך מורשה של הונדה, בכל רכבי ה VAG שהיו לי ושיש למשפחה טיפלתי במוסך מורשה של צ'מפיון בב"ש ותמיד הייתי מרוצה,

יש מוסכים מורשי יבואן טובים עם מחירים הוגנים שלצערי לא זוכים לבמה.

איתמר ידידי,

הפוסט הזה אינו נועד להכפיש שמו של מוסך כזה או אחר.

כמוך, גם אני מטפל ברכבים שלי במוסכים מורשים, אולי אתה בעל ניסיון גדול יותר בטיפול ברכבים אך אני יודע היטב מתי משהו לא כשורה.

בכל אופן, ביקשתי לתת לי עצות או רעיונות מה זה יכול להיות ומה עליי לבדוק במקרה שכזה...אתה מוזמן להצטרף לדיון ולא לכעוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...