Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בליינדר - מזוהה ע"י המשטרה?

Gilad_172
שימו לב! השרשור הזה בן 7110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בליינדר בן שלוש שנים בערך. (RD3 אם אני לא טועה)

עד היום טפו טפו טפו הוא לא איכזב, ולדעתי חסך לי כבר כמה אלפי שקלים וחודשי שלילה...

אבא של חבר שלי אמר לי היום שהמשטרה כבר למדה לזהות את הבליינדר ושיש משבש חדש, בעל עיינית אחת בלבד (לפי מה שהבנתי) - מישהו נתקל בזה?

מישהו נעצר ע"י שוטר בטענה שיש לו משבש, במידה וכן - מה עשה השוטר?

תודה

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משבש בעל עינית אחת -לא בטוח בקשר לאפקטיביות שלו.

המשטרה מכירה את הבליינדר כבר המון זמן (= לפחות שנתיים) , אבל כרגע אין בחוק תשובה אמיתית להפעלת המכשיר. לפחות בתחנה אחת (זכרון יעקב) יש פלקט עם (בין היתר) תמונת הבליינדר.

עצרו כמה חבר'ה עם המכשיר , לא הוגש כתב אישום - הם נצטוו לפרק את המכשור מהרכב.

אם אתה משתמש בתבונה ,סיכויי התפיסה קטנים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לגבי זה,היה אחד שנגדו הוגש כתב אישום,

בעיתון של שבת ידיעות אחרונות עשו כותרת כאילו המציאו את העולם וכתבו חדש משבש לייזר:roll:

ההסבר הוא שעדיין המשטרה לא יכולה להוכיח(זאת שאלתך)שאכן הופעל המשבש מתי שהשוטר ירה ויכול להיות שהוא קיבל הודעת שגיאה בלי קשר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר הוא שעדיין המשטרה לא יכולה להוכיח(זאת שאלתך)שאכן הופעל המשבש מתי שהשוטר ירה ויכול להיות שהוא קיבל הודעת שגיאה בלי קשר...

אכן כך.

יתרון הבליינדר מול משבשים אחרים, זה שהוא לא נותן קריאת שגיאה EO-07 (קריאת שיבוש),

אלא EO-01/2, שזה רעידות, תקלה במכשיר וכד'

בזמן ממלו"ז- שימוש נכון במכשיר, יהיה לרדת למהירות החוקית ולכבות המכשיר.

יתכן ותעיתי בשמות הקריאות.

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

להשתמש בתבונה במשבש..

1.בזמן שאתה נוסע קצת מעל המהירות המומלצת של מדינת ישראל המנע לשמוע מוזיקה בעוצמה גבוהה כדי שתשמע בזמן את ההתרעה,כמובן שתמיד יש את האינטליגנטים שלא מכבים את המשבש ומחפשים מרדפים אבל עד שלא יהיה לך הנהג הצעיר, רכב עם לפחות 300 כ"ס ורישיון טיס ורישיון להרוג וכמובן תעודת מתנדב עדיף שתמנע מלבחור באופציה השניה.

2.ברגע שרעש ההתראה מתחיל סימן שכנראה דפקת יירוט לשוטר, באותה שניה יש לך בין 7 ל 10 שניות להאט את הרכב למהירות חוקית ולכבות מיד את המשבש,באותן שניות מרגע הירוט השוטר מאפס את הממלז ומכוון שנית לרכבך, משום שהוא קיבל קריאה של שגיאה של זוית\מטרה לא נרכשה ולא היה ניסיון ירוט e-07 [בתנאי שיש לך משבש בלינדר בלבד,לא מכיר אחרים ממליץ אישית רק עליו].

3.כדי לצאת בחיים מסיטואציה שכזאת ואם המשבש ברשותך, השאיפה שהשוטר החביב לא יחשוד בכלום ושבנסיון השני כן יקבל קריאת מהירות אולם היא תהיה חוקית למהדרין ויתבאס ויעבור לנסות לתפוס קבב אחר...

אין בהודעה זאת שום המלצה לעבור על החוק,לעשות רייסים,או כל פעילות מהנה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

להשתמש בתבונה במשבש..

1.בזמן שאתה נוסע קצת מעל המהירות המומלצת של מדינת ישראל המנע לשמוע מוזיקה בעוצמה גבוהה כדי שתשמע בזמן את ההתרעה.

לא מדוייק!

יש מנגנון הגברה לבליינדר שמשתיק את המערכת.

להלן לינק: http://www.topspeed.co.il/defenceNTests/index.asp?articleID=2

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

להשתמש בתבונה במשבש..

1.בזמן שאתה נוסע קצת מעל המהירות המומלצת של מדינת ישראל המנע לשמוע מוזיקה בעוצמה גבוהה כדי שתשמע בזמן את ההתרעה,כמובן שתמיד יש את האינטליגנטים שלא מכבים את המשבש ומחפשים מרדפים אבל עד שלא יהיה לך הנהג הצעיר, רכב עם לפחות 300 כ"ס ורישיון טיס ורישיון להרוג וכמובן תעודת מתנדב עדיף שתמנע מלבחור באופציה השניה.

2.ברגע שרעש ההתראה מתחיל סימן שכנראה דפקת יירוט לשוטר, באותה שניה יש לך בין 7 ל 10 שניות להאט את הרכב למהירות חוקית ולכבות מיד את המשבש,באותן שניות מרגע הירוט השוטר מאפס את הממלז ומכוון שנית לרכבך, משום שהוא קיבל קריאה של שגיאה של זוית\מטרה לא נרכשה ולא היה ניסיון ירוט e-07 [בתנאי שיש לך משבש בלינדר בלבד,לא מכיר אחרים ממליץ אישית רק עליו].

3.כדי לצאת בחיים מסיטואציה שכזאת ואם המשבש ברשותך, השאיפה שהשוטר החביב לא יחשוד בכלום ושבנסיון השני כן יקבל קריאת מהירות אולם היא תהיה חוקית למהדרין ויתבאס ויעבור לנסות לתפוס קבב אחר...

הייתי נוכח פעם אחת במעצר של רכב עם משבש, כיוון שהשוטר שם לב שהפנסים הקדמיים של הרכב "יורדים" בזמן הלזירה (משמע הרכב האט). אמנם לא היה בכך כדי להוכיח שהופעל פה משבש, אך זה היה מספיק כדי לעצור את הרכב לבדיקה. כמובן שתוך שניה וחצי הוא גילה את המשבש ודרש להסיר אותו בו במקום (עם קאטר שהיה לו, כנראה שנפלנו על בתיה עוזיאל).

לדעתי, כל זמן שאין דרך ממש טובה להסוות את לוחיות המשבש, לי אין את הסבלנות להסיר ולהתקין אותו כל יומיים. בינתיים נמשיך לפתח חושים של נרדף.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נוכח פעם אחת במעצר של רכב עם משבש, כיוון שהשוטר שם לב שהפנסים הקדמיים של הרכב "יורדים" בזמן הלזירה (משמע הרכב האט). אמנם לא היה בכך כדי להוכיח שהופעל פה משבש, אך זה היה מספיק כדי לעצור את הרכב לבדיקה. כמובן שתוך שניה וחצי הוא גילה את המשבש ודרש להסיר אותו בו במקום (עם קאטר שהיה לו, כנראה שנפלנו על בתיה עוזיאל).

לדעתי, כל זמן שאין דרך ממש טובה להסוות את לוחיות המשבש, לי אין את הסבלנות להסיר ולהתקין אותו כל יומיים. בינתיים נמשיך לפתח חושים של נרדף.

יניב

קשקוש כל רכב שרואה שממל"זים עליו מאט... דיי בכך לבצע חיפוש בכל רכב שיהיה.. זה מה שאני מבין מדבריך.

למשטרה צריך להיות צו חיפוש ברכב כדי לבצע חיפוש ברכב כל שהוא אחרת אין אפשרות לבצע חיפוש.

אם ממקמים את הסוויטצ' במקום נחבא (מתחת להגה וכו') אין אפשרות לגלות את זה (ואת המשבשים במקום מספיק ניסתר ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש כל רכב שרואה שממל"זים עליו מאט... דיי בכך לבצע חיפוש בכל רכב שיהיה.. זה מה שאני מבין מדבריך.

למשטרה צריך להיות צו חיפוש ברכב כדי לבצע חיפוש ברכב כל שהוא אחרת אין אפשרות לבצע חיפוש.

אם ממקמים את הסוויטצ' במקום נחבא (מתחת להגה וכו') אין אפשרות לגלות את זה (ואת המשבשים במקום מספיק ניסתר ) .

הוא לא ביצע חיפוש ברכב. הוא פשוט הלך לקדמתו וראה זוג לוחיות קטנות שלא משאירות מקום לדמיון.

לגבי כל רכב שמאט כשמממלזים אותו... ראיתי כבר לא מעט שוטרים שהופכים את ההיסתוות לאומנות.

אם הוא ממש ירצה לחפש אותך, הוא ישלח אותך לבוחן מיידית.

בסה"כ הם הולכים ומשתכללים ממש כמו שהאמצעים נגדם הולכים ומשתכללים.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לטעון עד מחר שזה זה... אם בעל הבית מחליט לומר שזה לא השוטר יכול לקפוץ עד השמיים. אין לו צו חיפוש. זה שאנשים מסגירים את עצמם ומודים באשמה זה משהו אחר.

כמו כן בוחן רכב בודק למיטב ידעתי שיפורים למיניהן ותוספות אשר מסכנות חיים לא תוספות מסוג זה.

לדעתי עדיין צריך צו כדי לחפש את זה ולהוכיח שזה הבליינדר כדין.

שימוש בבוחן בתור אמצעי לפתיחת מכסה מנוע על מנת לראות שזה בליינדר אינו חוקי בעליל.

ככה זה למיטב ידעתי.. תקן אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...