Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סובארו XV ידני 1.6 ליטר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובקשר ל-XV 1.6, עד כמה הוא עגלה ביחס למשפחתית ממוצעת?

עגלה זה אנדרסטייטמנט.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שmenir1 הגיב לעניין, הייטי בעלת מנוע עדיף בהרבה, גם 1.2 וגם 1.8, ולשבילי קק"ל לא צריך לא הילוך כח ולא הנעה כפולה - לראייה, אלפי רכבי ליסינג מציפים את השבילים האלה בכל סופ"ש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהפכו את השרשור הזה להתנגחות אישית.

אני הייתי בוחר בסובארו ולא ביטי, אבל זה אני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבחן עצמו אומרים לך שהאוטו אינו נעצר אך ורק בשבילי קק"ל. הוא מציג יכולת מעבר, מה ששום ג'יפון שופוני לא יציג.

מבחינת אמינות אין מה להשוות בין היטי לסובארו ואני מאמין שנקודות הזכות הולכות ליפנית.

אבי רכש את האוטו הזה לא מזמן, ואני יכול לומר שנכון הוא לא מיועד לחורכי אספלט או לתקיפת פניות בנס הרים, אבל מה שבטוח הוא יודע לעשות את מה שהוא אמור לעשות. הוא נוח, בטוח, אמין, בעל יכולת שטח מפתיעה והמנוע בהחלט מספק לאלו שלא צריכים או רוצים לתקוף את המקום במשפט מעל.

הגיר קצת מרסן אותו, אבל הוא נוח בטירוף ואני מדגיש את הנוח מכיוון שהוא עושה את העבודה על הצד הרך ביותר. מבחינת יכולת הפעולה שלו בשטח את זה לא בדקתי עדיין.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל-XV 1.6, עד כמה הוא עגלה ביחס למשפחתית ממוצעת?

שניה יותר איטי מאשר ה B3 המקבילה, זה בטח לא רכב זריז אבל לשימוש של מרבית הנהגים על הכביש, ה 13.6 ש שלוקח לה להגיע ל 100 הם סבירים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...