Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל ויסקוזי לפאן קלאץ' (עריכה: טויוטה היילקס)

amirmoshe
שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, חושד אצלי בפאן קלאץ' ולאחר קריאה מעמיקה בתחום הבנתי שיש דרך ממשית לשפץ במקום להחליף. ויש אפילו נוזל מקורי של טויוטה ב3 רמות צמיגות.

הבעיה היא שטויוטה לא מביאים את זה לארץ.

מישהו נתקל בנוזל שכזה בארץ?

הבנתי גם שבמכוניות r/c יש נוזל כזה בדיפרנציאל מוגבל החלקה.

בתודה מראש

משה

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב ונוזל בדיוק מדובר?

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא טויוטה היילקס. הנוזל הוא נוזל ויסקוזי הנמצא בתוך הפאן קלאץ שתפקידו להצמיד את המאוורר ולשחרר אותו לפי הטמפ'.

משיטוט ברשת יש כזה נוזל הבעיה שכל בקבוק מכיל 18 מ"ל. ולהיילקס צריך בערך 40 מ"ל. מחירו של הבחבוק סביר - 60 שח בערך הבעחה היא במשלוח - 90 שח ליח'

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה משקיע כסף, אני מציע לך לקבע את המצמד בצורה לא הרסנית, על מנת לבדוק אם זו בכלל התקלה שלך.

איזה דגם רכב במדויק יש לך? אם תוכל גם לתאר את התנאים שבהם יש התחממות אז אולי תקבל עזרה נוספת באבחון.

אגב, אצלי בהיילקס 4x4 95 יש פאן-קלאץ' מקובע של היילקס 98 טורבו עם מניפה של פרה-ראנר 2001 ( 10 כנפיים במקום 7 ) . הקירור והמיזוג מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנן שלום, את מערכת הקירור שלך אני מכיר מג'יפולוג. והשאיפה שלי היא להמנע מרכישת פאן קלאץ' מקורי חדש (1150 שח לפני מעמ). השאיפה היא לנסות למצוא את החומר הזה ולנסות לתקן. אם בכל זאת אמצא מערכת כמו שלך אני יותר מאשמח.

כמו כן לאחר קריאה מעמיקה בנושא הנסיון לשפץ את זה הפך אצלי למעיין אתגר. הנושא הוא נרחב מאוד. יש מספר צמיגויות שערבוב שלהם ייתן תוצאות ביניים. אם זה יעניין מישהו אוכל להעלות מאמרים שמצאתי בנושא.

לגהי קיבוע זמני הבנתי שאתה קיבעת עם פנימית שלא החזיקה מעמד. נכון?

אצלי הסימפטומים הם בעליות יש עליית טמפ' לכיוון השני שליש. ובעמידה לכיוון החצי. בנסיעה במישור או בירידה עומד יציב על רבע. הוחלף טרמוסטט ופקק רדיאטור למקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין בשם הפדנטיות אני מעוניין לשפר את המצב.. :-)

ידוע לך מאיפה אני יכול להשיג מאוורר של פרי ראנר ומה עלותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, מצאתי בארץ נוזל ויסקוזי בצמיגות 10000. הוספתי אל תוך הפאן קלאץ' המקורי. והממזר שב לנשוף חזק! אם זה יעניין מישהו אפרט יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...