Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ר פשוט שהסתבך, סיאט איביזה 2013

shlomy212
שימו לב! השרשור הזה בן 3535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי כמו שאמרת אין לי דרך להוכיח זאת, לא פה ולא בבית משפט,

כן ציפתי לסוג של אמונה בדברי מצד המסוך והייתה אמונה רק לא היה מי שיקח את האחריות, היצרן הפיל את התיק על הסוכנות, והסוכנות לא החליטה איך להתמודד עם זה עד כו' רשמתי מכתה למר גל מזור יו"ר חטיבת סיאט מקווה שמשם תבוא הישועה,

ההצעה לנסות לפתוח את הברגים ידנית באמצעות ספרי תהיה מבחינתי האופציה האחרונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדובר בגלגל ספציפי, שאר הגלגלים יוצאים בצורה תקינה,

הנאבה הזו שאתה מדבר נתנו לי הצעת מחיר עליה במוסך המורשה קלדס ראשון 1400ש"ח במידה וצריך להחליפה,

והמוסך המורשה פשוט לא מוכן לטפל בזה ללא אישור שלי לקחת אחריות במידה ויהיה נזק.

עריכה אחרונה על ידי shlomy212
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שתשלם אגורה מעבר לעלות תיקון התקר בגלגל.

בסוכנות הרכיבו עקום? שיקחו אחריות.

השיטה עם הספריי צריכה להיות אחת האופציות הראשונות שלך.

אגב, מה זה "לא מצליחים לפתוח?" ניסו לפתוח עם מפתח בלחץ אויר והאום לא זז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי שלי, לא מזמן הייתי צריך לפרק את אחד הג'אנטים במוסך ומשום מה עם הפטיש אויר הוא לא הצליח לפתוח אותו (שבוע לפני אני הרכבתי את הג'אנט בבית וכנראה סגרתי ממש חזק ), הוצאתי את המפתח מהאוטו, קפצתי על המפתח 2-3 פעמים והופל'ה הבורג השתחרר.

אולי שוווה לך לנסות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו באיסוזו צבאית הנהג גם קפץ ושבר את הבורג.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול להוכיח שהגאנט לא פורק ע״י כך שהצמיג אף פעם לא עבר תיקון והרזרבי עדיין ללא שחיקה.

למה לו לפרק גלגל ללא סיבה לתיקון ? זה הגיון סביר שזו הפעם הראשונה שמנסים לפרק את הגלגל לצורך תיקון תקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שידנית אצליח לפתוח את הבורג, אבל אם אגרום לנזק אצטרך לסת באחריות,

מחר אני אהיה במוסך המרכזי מהפניה של הסוכנות, יהיה חם ומגניב:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול להוכיח שהגאנט לא פורק ע״י כך שהצמיג אף פעם לא עבר תיקון והרזרבי עדיין ללא שחיקה.

למה לו לפרק גלגל ללא סיבה לתיקון ? זה הגיון סביר שזו הפעם הראשונה שמנסים לפרק את הגלגל לצורך תיקון תקר.

תמיר פשוט תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי איך מגיעים למצב כזה שפתיחת בורג תשבור ג'אנט, ואני לא בטוח שאני רוצה לדעת. :?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי שלי, לא מזמן הייתי צריך לפרק את אחד הג'אנטים במוסך ומשום מה עם הפטיש אויר הוא לא הצליח לפתוח אותו (שבוע לפני אני הרכבתי את הג'אנט בבית וכנראה סגרתי ממש חזק ), הוצאתי את המפתח מהאוטו, קפצתי על המפתח 2-3 פעמים והופל'ה הבורג השתחרר.

אולי שוווה לך לנסות את זה.

זה בגלל שהשתמשת בפטיש אוויר זול (כנראה סיני, מצוי ברוב המוחלט של המוסכים בישראל), מנסיון רב מאוד.

פטיש אוויר איכותי (ויקר, לצערי הרב) יפתח כל בורג שאתה תפתח בעזרת קפיצה.

לפותח השרשור, רעש, בלאגן, הקלטות מלאות של כל אינטרקציה שלך איתם, זה מה שאתה צריך לעשות.

לפתוח כל שיחה ב"שלום, עם מי אני מדבר" ולרשום. תוכל גם להודיע במידת הרצון שלך שהשיחה הזו מוקלטת.

לצערי הרב מאוד, זו השפה שהישראלים מדברים.

אה וטיפ להבא, אם יש עשרות עד מאות תגובות שליליות ביותר על השירות של צ'מפיון, אל תקנה מהם בפעם הבאה.

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסה מתאימה + מאריך הכי קצר שיש. + ידית פתיחה (קבועה, לא ראצ'ט) + צינור חלול באורך מטר.

פותח כל בורג שיש. באחריות.

עושים בעדינות (בגלל המומנט הגדול.) יש שליטה על הכוח ועל הסיבוב.

פתחתי כך ברגים של נגררים/ משאיות/ רכבים/ וכלים שעמדו שנים עם הברגים במקום.

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...