Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ר פשוט שהסתבך, סיאט איביזה 2013

shlomy212
שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוגמה נוספת להתנהלות לקויה של צ'מפיון:

במעמד מסירת הרכב החדש (איביזה) נדלקה נורת ביקורת של כרית האוויר ( ציון אפס בבקרת איכות של רדיו מילאנו) ובנוסף המגנזיום "המקורי"שהזמנתי לא הורכב על הרכב בשל עיכובים במשלוח לארץ.

ממש לא נחמד להגיע עם רכב חדש למוסך פעמיים - פעם לאיפוס תקלת כרית האוויר ופעם נוספת לאחר חודש להרכבת המגנזיום.

הצפייה שלי מרכב חדש, לפחות בשנה הראשונה, לבקר במוסך רק בטיפול תקופתי.

פניתי לשרות הלקוחות אבל חוץ מהבנה והסכמה לא קיבלתי כלום.

הם יכלו לקנות את שביעות רצוני בזול עם איזה קופון לטיפול קטן.

האטימות שלהם מאוד מקוממת. אני כבר שנים רבות עם רכבים שלהם וגם בני משפחה קרובים.

אני ממש לא בטוח שהרכב הבא שלי יהיה שלהם ורק בגלל השירות.

הרכבים עצמם מצוינים למרות כל התקלות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטח שהייתי נוכח. גם פה יש סיפור.

סוכן המכירות אמר לי שהחישוקים צריכים להגיע תוך חודש מספרד.

כעבור חודש שהגעתי לפינצ'ריה שעובדת עם המוסך המורשה להחלפה זכיתי לראות את החישוקים ה"מקוריים" באריזה ועליה כתוב בענק "Made In Chaina".

כמובן שלא הופתעתי כי כולם הרי יודעים שהתוספות שמקבלים מצ'מפיון הם מהתקנה מקומית יחסית זולה.

ובנוסף הייתי צריך לחזור לפינצ'ריה פעם נוספת לאיזון החישוקים הקדמיים בשל רעידות בכביש המהיר.

לפחות כל מחלות הילדות האלה מאחורי ועכשיו הכל עובד כמו שצריך. חבל רק שהדרך לשם לא הייתה נעימה כל כך.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
זו דעתך ואני מכבד אותה, אבל חולק

בטוח שהרבה טעו במקום שאני טעיתי

בכל אופן התקשר צורי מהמוסך המרכזי אמר שהחליפו הכל נאבה + ברגים

מחר בבוקר אאסוף את האוטו, ומקווה לסכם את השרשור הנ"ל

שלומי, אני שמח שהסיפור נגמר לטובתך.

בכל אופן, אל תקשיב לסנגורי היבואנים. אני מבטיח לך שגם אם הוא לא "טעה", הוא דאג מאוד להסתיר כמה שאפשר את העובדה שמדובר בג'אנט לא מקורי.

לשאלתך, במדינת היהודים, אתה אכן צריך ללכת עם עו"ד כדי לרכוש רכב.

וכמובן להביא מהנדס רכב כשאתה הולך למוסך, ככה זה בארץ החאפרים והגנבים.

בגלל כל מגני היבואים למיניהם, עדין מותר להם לכתוב לך "התקנה מקומית" במקום "התקנת ג'אנטים זיוף של המקור" ועדין מותר להם להדביק לך סמל "סיאט" באמצע הג'אנט כדי שבטעות לא תשים לב, כמו שהרוב לא שמים לב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...