Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ר פשוט שהסתבך, סיאט איביזה 2013

shlomy212
שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בין אם זה הובהר לך בדרך כלשהי ואתה לא הבנת ובין אם זה לא נאמר ואתה לא שאלת, תסכים איתי שזה לא דיל ברייקר וממילא אם ההתקנה היתה מתבצעת כראוי כלל לא היית מעלה על דעתך לבדוק את הסוגיה הזאת.

זאת לא הנקודה - אתה מבחינתך אמור להתמקד במחדל הבטיחותי החמור שעמו הרכב שוחרר מהמוסך - מחדל שרק בנס לא הסתיים בתאונה ו/או בנפגעים. אם אתה כל כך חפץ בחישוקים מקוריים, בפירוקיות לא מאוד קשה למצוא איביזה שהגיעה איתם במקור ושבעבור סכום שאינו בשמיים תוכל להעביר לבעלותך. יש גם כמה סוחרי חישוקים שרוכשים אותם מלקוחות שמעוניינים בחישוקים שאינם מקוריים, שווה גם לבדוק איתם.

כך או כך, החישוקים שכרגע יש לך אינם מהווים בעיה בטיחותית כלשהי כל עוד הם מותקנים כיאות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי משא ומתן בתהליך מכירת הרכב שילמתי עבור המגנזיום 500 ש"ח בלבד אז אני לא מרגיש פריאייר,

אבל היום בדיעבד הבנתי איך הצלחתי להוציא אותם בסכום הזה ואולי אם הייתי מתאמץ גם את זה לא הייתי משלם,

והאמת שהם נראים בסדר גמור מבחינתי

רק מעיקה עלי ההרגשה שלא הכל נעשה כשר ושקוף, ומבחינתי הניצחון הוא שגם אני וגם כל מי שראה את השרשור הזה לא יטעה בעתיד, במיוחד לא עם צ'מפיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי שני דברים לא מובנים לי:

1. כתוב "התקנה מקומית", מה חשבת שזה אומר?

2. ידוע שהמסים על רכב חדש בישראל הם כמעט 100% (או יותר מ-100%), לפיכך ג'אנטים שעולים לך 500 שקל, אילו היו מגיעים עם הרכב היו צריכים לעלות ליבואן 250 שקלים, וזאת בהנחה שהוא לא מרוויח על כך שקל, נראה לך הגיוני? במיוחד במדינה שבה ג'אנטים סיניים עלומי שם במבצע כזה או אחר עולים מעל אלפיה לפחות?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. ידוע שהמסים על רכב חדש בישראל הם כמעט 100% (או יותר מ-100%), לפיכך ג'אנטים שעולים לך 500 שקל, אילו היו מגיעים עם הרכב היו צריכים לעלות ליבואן 250 שקלים, וזאת בהנחה שהוא לא מרוויח על כך שקל, נראה לך הגיוני? במיוחד במדינה שבה ג'אנטים סיניים עלומי שם במבצע כזה או אחר עולים מעל אלפיה לפחות?

זו דעתך ואני מכבד אותה, אבל חולק

בטוח שהרבה טעו במקום שאני טעיתי

בכל אופן התקשר צורי מהמוסך המרכזי אמר שהחליפו הכל נאבה + ברגים

מחר בבוקר אאסוף את האוטו, ומקווה לסכם את השרשור הנ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק מוסכם?

זה שרשום תחת הכותרת"התקנה מקומית" מגנזיום היה אמור להגיד לי שהחישוקים אינם מקוריים?

האם רק אני הייתי כזה תמים במקרה הזה?

קניתי רכב ישירות מהיבואן ולא עלה בדעתי אפילו לרגע שבורג אחד מהרכב הוא לא מקורי,

איפה השקיפות במכירה?

למה לא מצויין בהסכם "מגנזיום לא מקורי"

למה צריך להיות עו"ד כדי לרכוש רכב?

כ"כ נכון, אני ממש מחזק את דעתך , רק אנחנו הישראלים הפראיירים משלמים הון עתק על רכב , שבחו"ל עולה אולי שלושת רבעי , וחס וחלילה שנדרוש שלפחות הרכיבים שלנו יהיו מקוריים , ממש בלי בורג לא מקורי , למה לא לדרוש את זה ? כי אנחנו נשלם בכל מקרה?! וליבואן זה יעלה קצת יותר , חס וחלילה שנדרוש,אתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דעתך ואני מכבד אותה, אבל חולק

בטוח שהרבה טעו במקום שאני טעיתי

בכל אופן התקשר צורי מהמוסך המרכזי אמר שהחליפו הכל נאבה + ברגים

מחר בבוקר אאסוף את האוטו, ומקווה לסכם את השרשור הנ"ל

מה זאת אומרת דעתי? אני שאלתי שתי שאלות, לא הצגתי תשובות ולא את דעתי, מעניין אותי מה אתה חשבת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת דעתי? אני שאלתי שתי שאלות, לא הצגתי תשובות ולא את דעתי, מעניין אותי מה אתה חשבת.

אוקי אני עונה

1. "התקנה מקומית"? פשוטו כמשמעו, הרכיבו את המגנזיום בארץ, מגנזיום שתכנן היצרן עבור הרכב, ולא מגנזיום שניקנה משוק הפשפשים (בלי להעליב) עם ציור של הלוגו כמו שמחקים מותגים,

כשאתה הולך לשוק וקונה חולצות של אדידס אתה יכול לתהות האם זה מקורי גנוב או חיקוי עם לוגו תואם, אבל כשאתה ניכנס לחנות מוכרת של אדידס פה אין מקום לתהות,

אני קניתי את הדגם הכי פשוט שהיה באולם התצוגה והיה לי ברור שהרכב לא יגיע עם הרמת גימור הכי גבוה וכל תוספת כזו תעלה לי כסף אז שילמתי,

2.לא מכיר את הנתונים האלה ולא מתעסק בתחום ביום יום אז לצערי אין לי תשובה

עריכה אחרונה על ידי shlomy212
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אוקיי, אתה מודע לעובדה שסיאט (או לצורך העניין פולקסווגן) לא מייצרים ג'אנטים, אלא קונים אותם מחברות שכן מייצרות?

לכן אין דבר כזה "ג'אנטים שתכנן היצרן כשיצר את הרכב", מה גם שברמות גימור שונות לא פעם מגיעים ג'אנטים אחרים ואפילו במידות אחרות.

לפעם הבאה - כל דבר שכתוב "התקנה מקומית" משמע לא הגיע ככה מהיצרן, אין שום קשר בין היצרן לחלק שמורכב, זה יכול להיות ג'אנטים, מיגון, חיישני רוורס, מצלמת רוורס, מערכת מולטימדיה ועוד ועוד.

2. גם אני לא מתעסק בתחום יום יום, אבל כנראה מתעסק קצת יותר ממך, לפעם הבאה ב-500 שקל לא קונים ג'אנטים קלים מאיכות טובה, אלא אם כן זה יד שנייה.

אגב באמת עניין אותי אם זה רק אני חשבתי על הדברים האלה או לא בגלל זה שאלתי.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קל להטעות אנשים בצורה הזאת. רואים בתמונה את הג'אנט מתנוסס לו עם תג מחיר מפוצץ בויטרינה של היבואן. מה הסיכוי שמישהו שלא מבין יותר מדי ידע שזה ג'אנט אפטרמרקט זול?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בסה"כ זה האוטו החדש הראשון שלי, תקרא לי תמים, אבל אני לומד כל מה שאתה ואנשים טובים פה רשמו לי, ובעתיד אוכל לצחוק אחרון :)

"אין חכם כבעל ניסיון"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמחיר מפוצץ אין לך הרבה סיכוי לדעת שזה ג'אנט אפטרמרקט ומה האיכות שלו.

כשהמחיר הוא 500 שקל זה חייב להיות ג'אנט אפטרמרקט זול.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמחיר מפוצץ אין לך הרבה סיכוי לדעת שזה ג'אנט אפטרמרקט ומה האיכות שלו.

כשהמחיר הוא 500 שקל זה חייב להיות ג'אנט אפטרמרקט זול.

כך בחשבון ששילמתי רק 500 ש"ח אחרי ויכוחים לא פשוטים, היה ממש קשה לנחש שזה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם מוכרים לך 4 ג'אנטים ככה סתם אז כן. כשמוכרים לך רכב ביחד, גורמים לך לחשוב שבאים לקראתך ועושים לך הנחה "רק 500 ש"ח" לג'אנט שבוויטרינה כתוב עליו מחיר מפוצץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה שאני ואתה יודעים ש"התקנה מקומית" זה מכבסת מילים לחלק סיני זול שתשלם עליו ביוקר - ממש לא אומר שכולם צריכים להבין את זה ככה. אגב, אם הזמנתי סט מגנזיום מקורי והרכב כבר בארץ - אז ההתקנה גם תהיה מקומית, הרי לא ישלחו את הרכב לספרד שפאולו ירכיב עליו גלגלים.

2. אין שום קשר או התאמה בין המחיר שאתה משלם על התוספת לעלות ליבואן או ליצרן. זאת אחת הדרכים של היבואן להרוויח המון או לצ'פר, יותר קל לשחק עם מחירי תוספות מאשר עם מחיר הרכב.

אבל שוב - הסיפור עם הג'אנט המקורי/לא מקורי זה לא עיקר העניין - אלא החוסר לקיחת אחריות והתנהלות חובבנית של מערך המוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...