Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת סיאט לאון 2014

pashok.tr
שימו לב! השרשור הזה בן 3660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

סוף סוף החלטתי על רכב שאני רוצה לקנות והוא סיאט לאון 2014 בגימור 1.2TSI 105HP DSG 5D STYLE.

איזה חוות דעת אתם יכולים לתת על הרכב?

כיום יש לי ספארק 2011 עם 54K שאיתה אני מעוניין לעשות טרייד אין על הלאון.

לגבי צרכים שלי מהרכב הם:

1. רכב אמין וחזק.

2. אוטומט.

3. חסכוני.

4. ספורטיבי.

5. יציב ובטיחותי.

אני נוסע כול יום לעבודה משהו כמו 15 ק"מ לכול כיוון ובסופ"שים אני נוסע משהו כמו 150 ק"מ.

תודה מראש.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הלאון פשוט גולף מאובזרת, שבאיטרציה הנוכחית שלה לא נופלת (כמעט) באיכות מהגולף. רכב מצוין והוא בלי ספק הבחירה שלי בקטגוריה. תמורה מעולה לכסף.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל סיאט לאון החדשה מדובר בתמורה לא רעה בכלל לכסף. אם כי לאור הצרכים שלך, אני לא בטוח שזה הדגם המושלם...

1. אמין וחזק - גרסת ה-1.2 ליטר נוסעת יפה אבל היא לא ממש חזקה. לגבי אמינות - אני רק אציין שנתיים אחריות ואת צמד המילים TSI+DSG.

4. ספורטיבי - היא לא ספורטיבית. אולי יחסית לספארק שלך כן, אבל באופן כללי היא לא ספורטיבית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, שמתי לב שאתה טוען מזה זמן שה-1.2 לא מרגיש "חזק", או "ספורטיבי" - ואולי הוא אכן לא ראוי לתארים כאלו בתור מישהו שנוהג\נהג על מכוניות חזקות בהרבה. אבל, לבוגר שברולט ספארק שלו 125K לבזבז על רכב, אני לא חושב שיש משהו ראוי יותר. A1 תתן יותר כוח, ספורטיביות ויוקרה (יחסית, כן?) אבל ההבדל באבזור עצום.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, יחסית לספארק בהחלט מדובר במכונית חזקה וספורטיבית.

אגב, לא ראיתי שאבזור מופיע ברשימת הדרישות של הבחור כלל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הצעה קיבלת על הספארק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהתכוונתי לחזק הכוונה היא לא לנסוע 40 קמ"ש בעליה ולעלות ל4K סל"ד בהילוך שני.

בזה אני בטוח שהלאון טובה יותר מהספארק. כול שאר הן דרישות לרכב רגיל פשוט יסע יותר טוב מהספארק.

איך הלאון מבחינת הוצאות על טיפולים?

איזו הצעה קיבלת על הספארק?

עוד לא קיבלתי, אני מחכה למבצעים שיש לסיאט ב18-20.6.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בחירה מצויינת.

2. ממליץ בחום לנסות למכור את הרכב לבד (אפילו באותו המחיר כמו שיציאו לך בטרייד אין), ככה תוכל לקבל יותר

מבצעים והנחות (בדוק).

האבולוציה שלי:

Polo GTI 2013 -> Peugeot 208 GTi 2016 Manual

Mazda 3 2012 -> Seat Leon FR DSG 2010 -> Chevrolet Spark 2013

Peugeot 309 Manual 1991 -> Toyota Corolla (1992) automatic -> Mazda 3 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שמחר (18.6) מתחילים ימי מבצעים בסיאט.

אני מודע לזה תודה. אני מחר קופץ לסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את השרשור אבל אם אתה מעוניין בסיאט תדע שדיברו איתי והשבוע-שבוע הבא אמור להיות יום מכירות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל סיאט לאון החדשה מדובר בתמורה לא רעה בכלל לכסף. אם כי לאור הצרכים שלך, אני לא בטוח שזה הדגם המושלם...

1. אמין וחזק - גרסת ה-1.2 ליטר נוסעת יפה אבל היא לא ממש חזקה. לגבי אמינות - אני רק אציין שנתיים אחריות ואת צמד המילים TSI+DSG.

4. ספורטיבי - היא לא ספורטיבית. אולי יחסית לספארק שלך כן, אבל באופן כללי היא לא ספורטיבית.

כל מילה. שים לב שהם מנסים לחייב בתוספת ₪ על כל צבע שהוא לא לבן, אבל מוכנים לרדת מזה במו"מ.

צביקה, שמתי לב שאתה טוען מזה זמן שה-1.2 לא מרגיש "חזק", או "ספורטיבי" - ואולי הוא אכן לא ראוי לתארים כאלו בתור מישהו שנוהג\נהג על מכוניות חזקות בהרבה. אבל, לבוגר שברולט ספארק שלו 125K לבזבז על רכב, אני לא חושב שיש משהו ראוי יותר. A1 תתן יותר כוח, ספורטיביות ויוקרה (יחסית, כן?) אבל ההבדל באבזור עצום.

זה ממש לא מנוע "חזק". יש היום מנועי 1.6 חזקים יותר (כן, אפילו שאין להם טורבו). ה- 122/140 זה כבר סיפור אחר [ה- 122 לא דרמטי, כן? אבל עדיף].

לגבי משהו ראוי יותר בדרישות שלו (שאני מניח שמראה ספורטיבי גובר על "ספורטיביות") - אני הייתי הולך על רנו קופה יד2, עדיין באחריות. בחדשות - יש סוניק RS, ואולי דברים אחרים קצת קטנים יותר - אבל חזקים יותר. אפילו בסיאט עצמם (ע"ע טולדו...)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי בסוכנות לגבי רכישה של הלאון, הציעו לי את הדגם סטייל שדיברתי עליו ב127000 כולל מערכת חיישני רוורס גרפיים במערכת מולטימדיה וכולל כול האגרות.

העסקה במימון. על הספארק שלי אוטודיל מוכנים לתת 32000 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...