Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי צעד ענקי: התחלתי ערוץ יוטיוב!

ברווז

פוסטים מומלצים

מצטרף לברכות - קבל ח"ח על היוזמה ועל כל הידע שאתה מעביר לנו :-).

מתחיל לעקוב :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוזמה יפה. רק שתי הערות:

1. אף אחד לא רואה סרטי יוטיוב באורך כזה (אולי חוץ מגיימרים). בטח שלא באופן רצוף. לטעמי הטקסטים צריכים להיות מהירים ומדויקים יותר והעריכה הרבה יותר אגרסיבית.

2. לאורך רוב הסרטון, מה שאתה עושה נמצא מחוץ לפוקוס. איך שהמצלמה ממוקמת, הפוקוס הוא תמיד על השולחן אבל אתה מבצע את רוב הדברים כמה עשרות סנטימטרים קרוב יותר למצלמה, וזה נראה מטושטש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארווז . מברוק ובהצלחה.

הסתכלתי על סרטונים הנגרים. הם זורמים יותר. מהירים יותר.

אני מציע לך. תשב ערב. תסתכל על 20-30 סרטוני עץ. אלקטרוניקה וכו.

ותנסה להבין מה עובד שם, ומה לא.

ואחד מהם. זה לדעתי שיש דיבוב לחלק אחרי העריכה. ואיכות הסאונד טובה יותר. ניתן להבין את מה שאומרים בקלות

ושוב בהצלחה בהצלחה בהצלחה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ברווז, אהבתי את הרעיון והיוזמה!

תרשה לי גם לשבח את העברית הצחה שלך ואת הדרך הכיפית והפשוטה יחסית

בה אתה מעביר את הסרטון ומסביר את החומר.

כיף לצפות בשאיפה שגם אעזר באחד הסרטונים שלך ביום מן הימים.

אתה בטוח שצפית בסרטון שלי? :lol::lol::lol:

תודה!

מצטרף לברכות - קבל ח"ח על היוזמה ועל כל הידע שאתה מעביר לנו :-).

מתחיל לעקוב :-).

תודה!

יוזמה יפה. רק שתי הערות:

1. אף אחד לא רואה סרטי יוטיוב באורך כזה (אולי חוץ מגיימרים). בטח שלא באופן רצוף. לטעמי הטקסטים צריכים להיות מהירים ומדויקים יותר והעריכה הרבה יותר אגרסיבית.

צודק, עקרונית. ארחיב למטה.

2. לאורך רוב הסרטון, מה שאתה עושה נמצא מחוץ לפוקוס. איך שהמצלמה ממוקמת, הפוקוס הוא תמיד על השולחן אבל אתה מבצע את רוב הדברים כמה עשרות סנטימטרים קרוב יותר למצלמה, וזה נראה מטושטש.

רוני

את ההערה השנייה קיבלתי בכיף. שמתי לב לזה בעצמי אחרי שערכתי ובזמן שערכתי. מקווה שבסרטונים הבאים זה יהיה יותר טוב.

לגבי ההערה הראשונה.

אני אישית צופה בסרטונים של 20, 30 ואף 40 דקות ולרוב בלי למצמץ, אם זה משהו מעניין עבורי, וזה בעיקר סרטוני נגרות וסרטוני ביקורת על סיג"א של בלוגר ספציפי. ויש גם סרטוני ביקורות ובבל"ת של יותר משעה, אגב... זה כבר מוגזם.

הסרטון 40 דקות האחרון שראיתי היה של מורה לנגרות בשם פול סלרס, שבו הוא הראה איך מתקנים מקצוע ישן.

ולמה אני משעמם אותך עם הפרטים האלו?

כי הפרטים שהיו בסרטונים הם העיקר בסרטוני בנייה, לפחות באלו שבהם לא מצורף קובץ הוראות חיתוך, הרכבה, התקנה או ביצוע. הידע, הדרך, הניסיון שנצבר אצל יוצר הסרטון באים לביטוי לאורך הסרטון, וקשה לוותר על דברים שמבחינת כושר ריכוז הם גבוליים במקרה הטוב, אבל מבחינת הפרוייקט הם חשובים.

אם לא הייתי צריך להסביר מה אני עושה בכל שלב, הסרטון היה בערך 5 דקות, כי אני יודע מה אני עושה. המטרה היא להסביר מה אני עושה שגם אחרים יוכלו להבין ולעשות.

עדיין ארוך מדיי, זה נכון. את הסרטון שצילמתי אתמול אני עשיתי תוך התחשבות בנקודה הזו, והוא כנראה יהיה קצר הרבה יותר. כמה נקודות עריכה שלמדתי מאחד הבלוגרים האהובים עליי- סטיב רמזי, WWMM. הוא פיתח את יוטיוב לממש מדע, והוא גם מסביר איך לעשות את הסרטונים קצרים ועדיין להעביר את המידע בצורה טובה. יש עוד דרכים, אבל זה כבר תלוי בכישורי עריכה מתקדמים, שאין לי עדיין.

באופן אירוני, אני ממש אהבתי את הערוץ שלו לפני שהוא החליט מעין "להתמסחר" והסרטונים היו ארוכים הרבה יותר. הם גם היו כיפיים הרבה יותר...

, מה עוד אפשר לבקש?

הוא היה השראה עבורי להיכנס לתחום של עבודות בעץ.עד שלא נתקלתי בערוץ שלו, בניתי פה ושם שטויות אבל לא שום דבר רציני.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארווז . מברוק ובהצלחה.

הסתכלתי על סרטונים הנגרים. הם זורמים יותר. מהירים יותר.

אני מציע לך. תשב ערב. תסתכל על 20-30 סרטוני עץ. אלקטרוניקה וכו.

ותנסה להבין מה עובד שם, ומה לא.

ואחד מהם. זה לדעתי שיש דיבוב לחלק אחרי העריכה. ואיכות הסאונד טובה יותר. ניתן להבין את מה שאומרים בקלות

ושוב בהצלחה בהצלחה בהצלחה.

תודה!

20-30 סרטוני עץ זה ערב ממוצע אצלי :lol:

אני מנתח את הסרטונים שלהם מהבחינה הזו כבר כמה חודשים, בזמן ששיעשעתי את עצמי עם הרעיון של ערוץ משלי.

אני עדיין לומד להשתמש בתוכנת העריכה שלי, ואפשר להגיד שאני גם "לומד לדבר" כי סרטונים זה משהו אחר לגמרי מחיי היום יום.

משתפשפים תוך כדי עשייה, ידידי. לאט לאט נגיע למשהו טוב.

מוטי, פנה את התיבה שלך קצת... איזה חמשה-שה הודעות. היא מלאה לגמרי. שמור את כולם בקובץ טקסט ותמחק הכל... כך ישאר לך עותק נגיש במחשב אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק פנס ולא בדיוק סולארי..

סטריפ לדים מחובר לסוללה בסה"כ.

טיפ, אל תעשה סירטוני DIY של 20 דקות במהלכן אתה מחבר 2 חוטי חשמל. מיותר..

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

20-30 סרטוני עץ זה ערב ממוצע אצלי :lol:

אני מנתח את הסרטונים שלהם מהבחינה הזו כבר כמה חודשים, בזמן ששיעשעתי את עצמי עם הרעיון של ערוץ משלי.

אני עדיין לומד להשתמש בתוכנת העריכה שלי, ואפשר להגיד שאני גם "לומד לדבר" כי סרטונים זה משהו אחר לגמרי מחיי היום יום.

משתפשפים תוך כדי עשייה, ידידי. לאט לאט נגיע למשהו טוב.

מוטי, פנה את התיבה שלך קצת... איזה חמשה-שה הודעות. היא מלאה לגמרי. שמור את כולם בקובץ טקסט ותמחק הכל... כך ישאר לך עותק נגיש במחשב אחר כך.

פיניתי, תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק פנס ולא בדיוק סולארי..

סטריפ לדים מחובר לסוללה בסה"כ.

טיפ, אל תעשה סירטוני DIY של 20 דקות במהלכן אתה מחבר 2 חוטי חשמל. מיותר..

בהצלחה!

תודה!

בשבילי ובשבילך זה סטריפ לדים מחובר לסוללה, שמחברים ב-5 דקות (כולל זמן ההתחממות של המלחם) וזהו. בשביל אנשים מסויימים זה משהו מגניב שלא היה להם מושג שניתן לעשות בכלל, ובשביל אנשים אחרים זה משהו שעושה להם חשק להיכנס לעולם של חשמל ואלקטרוניקה ואפילו עבור אנשים אחרים זה משהו שהם לא חשבו שניתן לעשות לבד אלא רק לקנות מוכן. לא כולם מגיעים מרקע של DIY, ולא כולם מגיעים מרקע של ידע בחשמל, אפילו בסיסי. נתקלתי כבר בטיפוסים שלא יודעים לקדוח בקיר ומתקשים בהברגת בורג, כך שיש הרבה סוגי אנשים בעולם. ואם אני כבר מנסה להעביר מידע, אני מנסה להיות יסודי- אבל עדיין לעבוד על מגבלות הזמן של סרטון וידאו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה אחד חדש! ניקוי שימון ותחזוקה לאולר לדרמן.

צולמו בינתיים עוד וידאו של בניות, ויש עוד כמה בקנה :twisted:

כן, אני יודע שיצא ארוך, במיוחד לאור העובדה של: כמה אפשר כבר לדבר על שימון לדרמן. אבל מסתבר שיש לי מה להגיד...:lol:

כולל כמה שגיאות לשון ודיקדוק. קורה לכולנו.

יש כמה טיפים שמסתתרים להם בסרטון הזה, ויש כמה נקודות שלא עלו (ארוך גם ככה), בנוסף על כמה שנחתכו בעריכה עקב חוסר עניין לציבור.

כמו עם הסרטון הקודם, אשמח לתגובות (לא רק פה- בעיקר בעמוד הסרטון. תגובות מקדמות סרטונים יותר מהר), ללייק אם אהבתם וזה עזר\עוזר\יעזור לכם, וכמובן שיתוף לכל מי שאתם חושבים שהמידע הזה יעזור לו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עוד אחד לאוסף- והפעם, ארוך בכוונה תחילה. רציתי להראות בסרטון הזה קצת מדרך החשיבה שלי, איך אני בונה תוך התקדמות ומטפל בבעיות או שינויים שאני רוצה לעשות על הדרך.

וזה אחרי שהורדתי בעריכה מעל 10 דקות...

אנסה לעשות את הבאים קצרים יותר. אני מבטיח.

אז, כל מי שמתעסק בהלחמות ובא לו לעשות סטנד לסליל של בדיל-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זו דרך... :lol:

האמת? כל עוד זה עובד, עושה את מה שזה אמור לעשות, זה התקדמות בכיוון הנכון.

סטנד למלחם כבר יש לי, והבדיל שאני משתמש בו מכיל מספיק משחה לצרכים הבלתי מקצועיים שלי. אחרת יכול להיות שהייתי מנסה לארגן גם כן משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אם כבר אז כבר...

גם אני העליתי סרטון ראשון לערוץ שלי היום.

הערוץ של יוסי

לצערי לא דיברתי אנגלית תקופה לא קצרה ואני גם קצת חולה אז ההגייה שלי לא כמו שאני רוצה אותה.

זה ישתפר בעתיד.

יש לי כרגע עוד 20 תסריטים שמחכים שאני אעשה אותם ואני מקווה שזה יהיה במהלך השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...