Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריגה של 300 ק"מ והמוסך לא מכיר באחריות. מה מקובל?

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החוק היבש לצד המוסך / היבואן. 300 ק"מ חריגה כן ו470 ק"מ למשל לא. איפה שמים את הגבול?! מבחינת שימור לקוחות והיגיון בריא, טוב יעשו בכלמוביל אם יבואו לקראתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רכשתי את הרכב בשבוע שעבר (ערב יום העצמאות) , באותו יום בוצעה הבדיקה כשמד הק"מ מראה 100130 .

הרכב נבדק בבאר שבע ובעל הרכב הגיע מאיזור אשקלון - קריית גת . כלומר יתכן ובאותו יום או יום לפני כן נחצה קו ה 100000 ק"מ...

אז אתה בדקת את הרכב אחרי תום האחריות. אין שום סיבה שילכו לקראתך.

אם עוד לא העברת בעלות אז שהמוכר ינסה לקבל השתתפות מהמוסך כשהרכב עדיין על שמו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין

קנית רכב בן 3 שעבר 100,000 ק"מ, כלומר 33,333 ק"מ בשנה (שזה בערך פי 2 מהממוצע), ושתי התקלות היחידות שלו זה משאבת מים ומפסק חלון חשמלי - גג 2000 שקלים. קנית אותו באלפי שקלים מתחת למחירון, ואתה בא בטענות ליבואן שהוא לא בסדר?

זו כמובן זכותך לנסות לסחוט את הלימון עד טיפת המיץ האחרונה, גם אם היא כבר באה מהקליפה - אבל לי זה נראה כמו ניסיון ללחץ על היבואן.

ידעת שהרכב נטחן בק"מ.

ידעת שיש שתי תקלות.

הורדת אלפי שקלים מהמחירון לדבריך (כנראה גם בגלל הק"מ וגם בגלל התקלות), וכעת אתה פונה ליבואן בשביל להרוויח עוד כמה שקלים?

אני חלילה לא שופט אותך, ויכול להיות שגם אני הייתי מנסה להוציא עוד כמה שקלים מהרכישה, אבל כשזה לא מצליח צריך לדעת לעצור.

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אלה שני דברים נפרדים.

הוא קנה רכב במחיר X שהתאים לשני הצדדים והיבואן לא צד בזה. היבואן מצידו נתן אחריות של 100KKM וזכותו של הלקוח לממש אותה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, שאני אבין

קנית רכב בן 3 שעבר 100,000 ק"מ, כלומר 33,333 ק"מ בשנה (שזה בערך פי 2 מהממוצע), ושתי התקלות היחידות שלו זה משאבת מים ומפסק חלון חשמלי - גג 2000 שקלים. קנית אותו באלפי שקלים מתחת למחירון, ואתה בא בטענות ליבואן שהוא לא בסדר?

זו כמובן זכותך לנסות לסחוט את הלימון עד טיפת המיץ האחרונה, גם אם היא כבר באה מהקליפה - אבל לי זה נראה כמו ניסיון ללחץ על היבואן.

ידעת שהרכב נטחן בק"מ..

לאט לאט...

1. הרכב הוא דיזל והק"מ לא משמעותי כל כך - הכי טוב שמצאתי היה עם 70K בערך ובמצב אומלל , הרכב שמצאתי , נראה במצב חדש ! , כולל פנים הרכב , חיצוני ומנוע .

2. בבדיקה לא יחסתי חשיבות למשאבת המיים כי הנחתי שיש אחריות יבואן (טעות שלי).

3. אין לי טענות מול היבואן ! , שאלתי עוד מההתחלה את חברי הפורום מה נהוג ומקובל ?

4. עלות משאבת המיים + המפסק במוסך מורשה יבואן כ 3000 ש"ח (רק המפסק זה 1000 ש"ח) .

5. לא הורדתי במחיר בגלל התקלות ולא בגלל הק"מ - המחיר הוסכם מראש ונסגר כך כי היה מתאים למוכר למכור במחיר זה ולי היה מתאים לקנות במחיר הזה (היה משא ומתן הוגן ושקוף).

6. כרגע אני מקווה שהיבואן יבא לקראתי , ואם לא , את המפסק של הגג אני אנסה להשיג מפירוק כי אני לא הולך לשלם על זה 1000 ש"ח , מעדיף להוציא את זה על הברקסים וטיימינג שאצתרך לעשות בסוף השנה . לגבי משאבת המיים - נראה , עוד לא החלטתי .

7. עדיין אני חושב שכיוון :

• ששני התקלות כנראה קרו לפני תפוגת האחריות ( אומנם התגלו 130 ק"מ אחרי סוף האחריות).
  • הרכב טופל כל חייו במוסכי היבואן

זה יהיה ראוי שהיבואן יכסה את התיקון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הרגע טלפון מהמוסך ...

משאבת המיים + המפסק לגג יכוסה ע"י האחריות ב~90% על חלקים אלו בלבד!

חלקים נלווים (מיים + אטמים + אולי רצועה ) לא יכוסה

העבודה של המוסך - לא יכוסה .

להערכתי יצא סה"כ בערך 1200 ש"ח מהכיס שלי .

אני חושב שסה"כ היבואן+ מוסך התנהלו באופן הוגן .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצפה ליותר, אבל כנראה שגם אני לא הייתי ממשיך להילחם. בסהכ לא רע- תתחדש ותהנה מהאוטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיום בתחום ההגיון.

תהנה מהרכישה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לכם עידכון:

קודם כל -המלצה חמה על המוסך - מוסך יונדאי דני סמרלי הוד השרון

יצאתי מאוד מרוצה !

הרכב יצא מהמוסך לאחר החלפת משאבה + החלפת מפסק בגג .

היתאפשר לי להיות ליד הרכב , ונראה שעשו עבודה מקצועית ,

בסוף עבודה בדקו לחץ במערכת הקירור

הריצו את המנוע ~20 דקות ובדקו שוב שאין נזילות .

חיכו שיתקרר ובדקו שוב שאין נזילות .

ובסוף נסיעת מבחן קצרה ושיחררו .

כל העלות יצאה ~ 1000 ש"ח , מזה הורידו לי עלות של הבדיקה שעשיתי אצלהם בשבוע שעבר

סה"כ שלמתי ~700 ש"ח .

ובנוסף סידרו לי שלט אחד לרכב שלא עבד .

גם היחס היה מעולה , אחרי ש"ביליתי" כל השבת על דיטילינג ופוליש לרכב ,

ביקשתי שישימו לב , ואכן התיחסו באדיבות ובסבלנות .

באמת שאפו !

20140519_142807.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...