Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן מישהו שרוצה לעשות פרוייקט דיטילינג קטן לרכב שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

shandor, הסבירו לך שההתקפה על אושרי הייתה לא במקום ומדובר בחבר וותיק עם ידע עשיר מאוד בתחום הדיטיילינג. חבל שאתה בוחר להמשיך בקו שלך שגם הוא תורם את חלקו לכך שהפורום הזה ניראה כמו שהוא ניראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסכים מאוד שהרמה ירדה, לקראת פסח אנשים הביאו לי רכבים, לא פירסמתי אף לא אחד, אין לי כוח לתגובות טיפשיות ומעייפות. נפתחים המון שרשורים עם שאלות עוקבות כמו איך לשטוף נכון וכדומה, וברור שלשם כך הפורום נועד, אבל זה מעייף לחזור על הדברים כל הזמן, יש חיפוש אבל אנשים לא משתשים בו.

אנשים כמו מר הונדה ודומיו פשוט מוציאים את החשק להגיב בכלל, אני חושב שלא הגבתי בצורה רצינית כבר תקופה ארוכה.

.

אכן מרגישים שלאחרונה אין כמעט פרויקטים שעולים, במיוחד מאנשים שכנראה עושים פרויקט אחד בשבוע שבועיים לפחות. חבל שזה ככה, אין כמו פרויקט של מישהו אחר כדי לתת חשק ודירבון לעבוד על הרכב שלך.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לתת במה למישהו, רציתי גם שכסף שאני משלם ילך לחבר פורום ולא לאיש מקצוע זר

היי שוב, אושרי.

חייב להודות שאני מתקשה להבין את הביטוי "איש מקצוע זר"....באיש מקצוע זר, אתה בטח מדבר על דיטיילר שזה מקצועו והוא כנראה שפיץ בתחום ובעל נסיון עשיר.

אני נמצא בפורום דיטיילינג, לקרוא לאיש מקצוע בתחום הזה "זר" נשמע לי קצת צורם.

כולנו, בעיקר המתחילים והחבר'ה בלי הנסיון העשיר, צריכים לשאוף להיות כמו אותם אנשי מקצוע יום אחד ולקרוא להם זרים לנו או זרים לפורום זה קצת מוזר.

עצם זה שהם עוסקים בדיטיילינג עושה אותם משויכים אלינו בצורה כזו או אחרת.

רק אדם אחד יכול לשפוך קצת אור על השרשור המתדרדר הזה עם תמונות מהטיפול ברכב שלו ושסוף סוף נדע מי איש המקצוע/חבר הפורום המסתורי שעשה את הטיפול ברכב שלו.

לפחות ששלומי יתן לנו רמז אם נבחר איש כזה או מתי יגיעו תמונות מהתהליך....בסוף נגלה שלמרות הכל בסוף הוא פנה לאלטר שיעשה לנו סרטון לפורום :lol:

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shandor, הסבירו לך שההתקפה על אושרי הייתה לא במקום ומדובר בחבר וותיק עם ידע עשיר מאוד בתחום הדיטיילינג. חבל שאתה בוחר להמשיך בקו שלך שגם הוא תורם את חלקו לכך שהפורום הזה ניראה כמו שהוא ניראה.

קודם כל לא תקפתי, ונגיד ותקפתי לא הבנתי למה אתה תחליט אם דברי במקום או לא?

זכותי להביע דעה על הודעה זה עדיין פורום, ואני חושב שמי שפוגע ברמת הפורום היא הודעה כמו ההודעה של אושרי, אבל צודק הוא חבר\מכר שלך, ויש לו 3000 הודעות אז זה הופך את ההודעה שלו למלאת תוכן ועמוקה. כל משתמש אחר שהיה רושם תהודעת ספאם שהוא כתב היה מקבל ביקורת.

תעזבו אותכם משטויות, תפסיקו לסנגר, תפסיקו לנפח דברים, ההודעה שלי באה למקד את השרשור חבל שמהצד השני של ההודעה היה אחד מגיבורי הפורום.

תחזרו לנושא. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שוב, אושרי.

חייב להודות שאני מתקשה להבין את הביטוי "איש מקצוע זר"....באיש מקצוע זר, אתה בטח מדבר על דיטיילר שזה מקצועו והוא כנראה שפיץ בתחום ובעל נסיון עשיר.

אני נמצא בפורום דיטיילינג, לקרוא לאיש מקצוע בתחום הזה "זר" נשמע לי קצת צורם.

כולנו, בעיקר המתחילים והחבר'ה בלי הנסיון העשיר, צריכים לשאוף להיות כמו אותם אנשי מקצוע יום אחד ולקרוא להם זרים לנו או זרים לפורום זה קצת מוזר.

עצם זה שהם עוסקים בדיטיילינג עושה אותם משויכים אלינו בצורה כזו או אחרת.

Sharki, אין מה לעשות, מי שלא חבר בפורום ותורם באופן פעיל לחברים כאן, הוא לצערי ״זר״.

אני תמיד אעדיף לתת פרנסה למישהו שהוא חבר פורום, ולא לאיזה בעל מקצוע שלא חבר כאן.

אבל זה אני. יש הרבה שלא חושבים ככה, וזו זכותם, איש איש הישר בעיניו יעשה.

ולגבי השיוך של אנשי הדיטיילינג שאינם חברים כאן, הם לא שייכים אלינו, כמו שכל בעלי המוסכים

לא שייכים לפורום בעצם היותם בעלי מוסך. זה לא פוסל בעל מוסך להיות חבר פורום, אבל עצם היותו

בעל מוסך לא נותנת לו שום שייכות לפורום ואנשיו, ואותו דבר לגבי תחום הדיטיילינג.

וכמו שציינתי בעבר, יש חברי פורום שאינם נופלים משום דיטיילר מקצועי אחר, והיו כאן פרוייקטים שהוכיחו

את זה. יש כאן אנשים עם ידע שיכולים לשים בכיס הקטן את אותם אלה המכונים מקצוענים, ומהם כל

חברי הפורום יכולים ללמוד ולרכוש נסיון.

לגבי מה יעשה או עשה שלומי, אין לי מושג, אבל אני כתבתי מה לדעתי עבר לו בראש. ובניגוד למה שניסה לרמוז

מישהו בשרשור, אני לא מקורב אליו, ומכיר אותו כמו כל חבר פורום ותיק אחר.

ורק אוסיף משהו לסיום, כי מבחינתי מיציתי את השרשור הזה. קחו דברים בפרופורצ׳יה, ולפעמים גם בצחוק.

החיים זה לא שחור לבן, יש הרבה אפור באמצע. פורום דיטיילינג היה מקום שהיה כיף להכנס לבקר בו, ומיום ליום

פחות ופחות אנשים רציניים נכנסים ו/או כותבים בו, וחבל.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות החפירות בשרשור הזה הוציאה לי את החשק להתעסק בו.

חשבתי לתומי שזה יהיה נחמד ומעניין אם מישהו מהפורום יעשה את הפרוייקט. כנראה שטעיתי.

עזבו, ירדתי מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...