Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן מישהו שרוצה לעשות פרוייקט דיטילינג קטן לרכב שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור הוכחתם שאתם מבלבלים כל היום את המוח, אבל שצריך לעשות משהו לכולכם רועדות הביצים ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל שאתם לא קופצים על ההזדמנות לנסות משהו על צבע במצב טוב , אם הוא היה רוצה מקצוענים הוא היה פונה לאנשי מקצוע ,הוא יודע לאן הוא פנה, אז כל מי שרשם, RSM,רופני,שארקי,GHOSTBUSTER,וכל השאר שהגיבו כאן כל אחד ואחד יכול לעשות פרוייקט מאוד יפה בלי בעיה, ולא בשביל הרווח אלא בשביל הניסיון שלכם...

בקיצור הוכחתם שאתם מבלבלים כל היום את המוח, אבל שצריך לעשות משהו לכולכם רועדות הביצים ;-)

חבל שאי אפשר לאחד תגובות כי זאת הייתה יכולה להיות תגובה מדוייקת.

משום מה למרות שרובנו יכולים אנחנו לא עושים את זה על רכבים אחרים, למה ?

אין לי תשובה אבל קודם כל זה שונה שעושים משהו לעצמך מאשר למישהו אחר, ושנית וחשוב יותר (אצלי לפחות) אנחנו מפחדים, הנזק יכול להיות בלתי הפיך ואם אני לא בטוח במליון אחוז שאני יודע מה אני עושה במדוייק אני מעדיף לעשות את הניסויים על האוטו שלי.

אגב, פות"ש עוד לא הגדיר מספיק מה הוא רוצה, אם הוא רוצה רק פלסטלינה ואוטם אני מוכן לעשות ניסויים על האוטו שלו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשמת אתה צריך:

*פלסטלינה.

*אולי פוליש עדין.

*גלייז.

*אוטם/ווקס.

מאיזה אזור אתה?

אתה יכול לצרף תמונות של הרכב באור יום, אם יש פגמים אז עדיף שתצלם אותם.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מראה שאין לך שום קשר לעולם הזה, היחד פה שמבלבל את המוח זה אתה.

כמה סיבות שאף אחד לא קופץ על זה:

1. מי שקצת מבין יודע שהוא יכול לעשות נזק גם בעבודה נכונה, לאנשים כמונו הנזק הזה יבלוט לעין לא כמו אדם שאין לו מושג כמוך בערך אושרי.

2. עדיין לא ראינו את מצב הרכב.

3. התהליך שמצוין פה הוא תהליך ארוך מאוד, מעל 4 שעות. איזה סכום אתה חושב שאפילו אדם לא מקצועי יקח על נגיד 4 שעות מטישות?

4. רובנו פה עוסקים בדייטלינג על הרכבים שלנו כתחביב\אהבה.

5. עם כל הכבוד למנהל הפורום, הוא לא נשמע כזה רציני, לא טרח להגיב פה על התגובות האחרונות.

אז אושרי תשאיר את הפנינים שלך למקומות אחרים תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה פוליש לרכב שלי, על אחת כמה

וכמה שלא לדבר על רכב של מישהו אחר, למה? כי אני לא יודע בוודאות איך עושים פוליש נכון ועל כן קיים סיכוי שאעשה נזק.

אושרי, בקשר לרעידות בביצים, מי שמרגיש "גבר" לקחת מכונה, פדים ופוליש ולעבור על רכב בלי שהוא יודע מה לעשות ואיך...זה בן אדם פזיז ולא חכם (ניסוח עדין) שלא היה מתקרב לרכב שלי כי כנראה שאין לו הערכה לטיפוח אמיתי ואיכותי ברכב ולא שואף לשלמות.

לסיום, יש פה כמה חבר'ה שכן הייתי מפקיר בידיהם את הרכב. השאלה היא למה הם לא לוקחים את המשימה הזו..או שכבר לקחו?

נשמח לעדכונים משלומי וכמובן תמונות של לפני ואחרי.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sharki, אתייחס לתגובה שלך כי היא קצת יותר רצינית משל קודמך, שנראה לי שצריך קודם ללמוד לכבד אחרים, ולפני שהוא קופץ

שיברר קודם מה יודע או לא יודע מי שהוא ממהר כל כך להגיב לו.

קודם כל שים לב שההודעה נכתבה עם סיום של קריצה, ולא באה להעליב מישהו, אלא דווקא לדרבן את אלה שפתאום רועדות להם

הביצים, כי מה כבר שלומי ביקש? פלסטלינה, אולי פוליש עדין, גלייז ואוטם? את זה קשה לבצע? אתם כל היום פה טוחנים על איך

ומה עשיתם, ופתאום אין אחד שמוכן בכלל לקבוע איתו ולראות את הרכב ואז להחליט ולסכם על הכל?

אני מבין הראשונים שכתב פה שיש קבוצה של חברי פורום שלא נופלים ביכולות והידע שלהם מדיטיילרים מובילים שהשמות שלהם

נזרקים לאוויר בכל פעם שמישהו מבקש המלצה על בעל מקצוע.

בא בנאדם, רוצה לתת למישהו הזדמנות לקפוץ קצת למים החצי עמוקים, ומה כולם עושים? אומרים לו שהוא לא רציני, ושאי אפשר

לקחת אחריות על דבר כזה, ושבכלל אי אפשר לתמחר את זה. זה נראה או נשמע לך הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי, לצערי רוב האנשים שלא נופלים מיכולתם מדיטיילרים מובילים כבר לא נמצאים פה, תשים לב מה קורה בפורום הזה (אני מאמין שאתה עדיין נכנס לפה מידי פעם, ואני זוכר שבעבר גם אתה הייתה פה הרבה יותר) הרמה ירדה פלאים, אנשים מקצועיים פשוט לא מפרסמים פה פרוייקטים (והם עובדים ולא מעט) ואנשים לא מקצועיים מפרסמים פה שטויות.

אני יכול להעיד באופן אישי שאני מעדיף לשלוח לקבוצת ווטסאפ מצומצמת תמונות של הרכב אחרי שטיפה\ אחרי ווקס\ אחרי פוליש ולשאול שם שאלות במקום בפורום כי שם התגובות יהיו נורמאליות וחבל לי כי אני מאמין שיש עוד שמעדיפים לעשות את זה וחבל לי כי בסך הכל כולם יוצאים מופסדים מזה.

אגב, עם כל הכבוד לשלומי (ויש לא מעט) שרשורים עם כותרת כמו של זה מורידים את הרמה של הפורום, תנסה לפתוח בפורום יעוץ שרשור "מי רוצה להמליץ לי על רכב חדש ?", או בפורום טכני "מי רוצה לפתור לי בעיה קטנה ברכב". ניחוש שלי, הם ינעלו עוד לפני שתספיק לפרסם אותם.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni, אני מסכים שהרמה ירדה, ויש לא מעט שטויות שמפורסמות בפורום. אבל לגבי ההודעה של שלומי, אני חושב שההשוואה

שלך לא נכונה, או לא מדוייקת. הוא הגדיר בערך מה הוא רוצה, גם אם לא במונחים מקצועיים. מה הבעיה להסביר לו מה אפשר או

אי אפשר לעשות, או לחלופין לפנות אליו בה״פ ולקבוע איתו כדי לראות מה צריך ולסכם את הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את ההודעות הראשונות, ההסברים שם די מפורטים לטעמי.

שאדם צריך עזרה\ מחפש שירות, המינימום שאני מצפה ממנו (על אחת כמה וכמה שזה מנהל פורום) זה להסביר את המצב (אחרי צביעה, כדאי לציין את זה, זה משנה לגמרי את העבודה, צבע של BMW מהמפעל הוא קשה הרבה הרבה יותר ואילו כזה מהארץ בדרך כלל לא כ"כ אז צריך למשל פוליש יותר עדין אולי) ואפילו חשוב יותר מאיזה איזור הוא.

אני מניח שאם פות"ש כבר לא מגיב כאן הוא כנראה מצא מישהו שיעשה לו את העבודה הזאת, נותר לנו רק לקוות שמבצע העבודה יודע מה הוא עושה.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מניח שאחרי שהוא ראה את התגובות, הוא אמר לעצמו ״עזוב אותך מבלאגנים, רציתי לתת במה למישהו,

רציתי גם שכסף שאני משלם ילך לחבר פורום ולא לאיש מקצוע זר, אבל אין לי כוח אליהם. נלך באמת לאחד מאנשי

המקצוע, נשלם לו מה שצריך, ושלום על ישראל״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רשמתי שמוכן לעזור, ביקשתי תמונה.

לא קיבלתי.

אתה חושב שזה היה אחרי שפותח השרשור כ״כ התייאש ואמר לעצמו "עזובותך״?

או שסתם כבד לצלם את האוטו ולהעלות תמונה, כדי שהחבר׳ה שמבלבלים את המוח פה כל היום, כהגדרך, יבינו על מה מדובר?

רוצה עזרה? בכיף, עזרתי לים אנשים גם פה וגם בשאר הפורומים שרשום בהם, נהנה מזה.

רוצה לשלם? אהלן וסהלן, אהנה עוד יותר.

תמונה הייתה עוזרת ללא ספק, אפילו זה לא קיבלנו/קיבלתי.

התייאש מהר מידי החבר.

ההצעה שלי עדיין עומדת בעינה, נשמע שאתה מקורב אליו.

מוזמן להודיע לו.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד שהרמה ירדה, לקראת פסח אנשים הביאו לי רכבים, לא פירסמתי אף לא אחד, אין לי כוח לתגובות טיפשיות ומעייפות. נפתחים המון שרשורים עם שאלות עוקבות כמו איך לשטוף נכון וכדומה, וברור שלשם כך הפורום נועד, אבל זה מעייף לחזור על הדברים כל הזמן, יש חיפוש אבל אנשים לא משתשים בו.

אנשים כמו מר הונדה ודומיו פשוט מוציאים את החשק להגיב בכלל, אני חושב שלא הגבתי בצורה רצינית כבר תקופה ארוכה.

לפותח השרשור, חד וחלק ופשוט ללא בלבולי מוח, אם אתה רוצה טיפול חיצוני בלבד, ללא פוליש, כלומר פלסטלינה גלייז ואוטם אני יותר מאשמח לעזור ולבצע, אני מרחובות, אתה מוזמן, הקפה עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מראה שאין לך שום קשר לעולם הזה, היחד פה שמבלבל את המוח זה אתה.

כמה סיבות שאף אחד לא קופץ על זה:

1. מי שקצת מבין יודע שהוא יכול לעשות נזק גם בעבודה נכונה, לאנשים כמונו הנזק הזה יבלוט לעין לא כמו אדם שאין לו מושג כמוך בערך אושרי.

2. עדיין לא ראינו את מצב הרכב.

3. התהליך שמצוין פה הוא תהליך ארוך מאוד, מעל 4 שעות. איזה סכום אתה חושב שאפילו אדם לא מקצועי יקח על נגיד 4 שעות מטישות?

4. רובנו פה עוסקים בדייטלינג על הרכבים שלנו כתחביב\אהבה.

5. עם כל הכבוד למנהל הפורום, הוא לא נשמע כזה רציני, לא טרח להגיב פה על התגובות האחרונות.

אז אושרי תשאיר את הפנינים שלך למקומות אחרים תודה.

לא המשכתי לקראו את השרשור עד הסוף כי הרמה שאלייה ירדת מאד נמוכה וזה באמת עושה חשק לא לכתוב כאן יותר, אושרי הוא מבין הותיקים בפורום ובכלל, לי אישית יצא בזכותו לנסות חומרים ולהכנס יותר לעומקו של עולם הדיטילינג, אז להגיד שאין לו קשר לעולם הזה לדעתי זאת שטות גמורה, קח את מה שאני אומר ברוח טובה, ולפני שאתה יורה דברים לאוויר בצורה כזאת תברר רק מי הבנאדם.

שבתם שלום

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד שהרמה ירדה, לקראת פסח אנשים הביאו לי רכבים, לא פירסמתי אף לא אחד, אין לי כוח לתגובות טיפשיות ומעייפות. נפתחים המון שרשורים עם שאלות עוקבות כמו איך לשטוף נכון וכדומה, וברור שלשם כך הפורום נועד, אבל זה מעייף לחזור על הדברים כל הזמן, יש חיפוש אבל אנשים לא משתשים בו.

אנשים כמו מר הונדה ודומיו פשוט מוציאים את החשק להגיב בכלל, אני חושב שלא הגבתי בצורה רצינית כבר תקופה ארוכה.

לפותח השרשור, חד וחלק ופשוט ללא בלבולי מוח, אם אתה רוצה טיפול חיצוני בלבד, ללא פוליש, כלומר פלסטלינה גלייז ואוטם אני יותר מאשמח לעזור ולבצע, אני מרחובות, אתה מוזמן, הקפה עליי.

אנא צור איתי קשר בפרטי (לא ניתן לשלוח לך הודעות פרטיות עקב כך שהתיבה שלך מלאה עד אפס מקום) בקשר לדייטלינג פנימי .

בברכת חג שמח !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אצטט זה מכוון לאושרי ולזוזוט.

בקשר לפורום הדייטלינג, אני מניח שאני פה לא פחות זמן מאושרי, לא שזה פקטור גדול, והידע שלי בדייטלינג כבר לא מבוטל בכלל, דבר שני שאני עונה להודעה לא מעניין אותי אם זה מישו עם 100 הודעות הודעה אחת או 3000, אם הוא כתב שטויות אני אגיב באותה צורה.

נתחיל בזה שיש לי בעיה בדפדפן שלא מראה לי סמיילים וכדומה, כך שאם דברייך הם בצחוק מוחלט ( אני מניח שלא צחקת למרות הסמיילי) אז אני מבטל את דברי הפתיחה שלי מהתגובה הקודמת.

דבר שני בחרת לא להתייחס להודעה ה"לא רצינית שלי", כי אתה יכול לכתוב משפט כמו לבלבל תביצים ולשים עכשיו סמיילי אז זה תקין אבל לקבל פידבק מפורט למה מה שכתבת זה שטויות זה אסור.

זוזוט מצטער שהורדתי את רמת השרשור ומזל שההודעה שלך העלתה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...