Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לטייל בו השבוע

ARKODrama
שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מחפש לעשות טיול מחר/מחרתיים עם אמא שלי ודודה שלי, אבל אני לא מכיר הרבה מקומות לטייל בהם.

התכנון הוא לצאת מחולון בבוקר, לנסוע (עד 45~ דק') למקום שאפשר לטייל בו, לאכול (אין בעיה לטייל במקום X ושהאוכל יהיה 20 ק''מ צפונית לX לדוג') וזהו בגדול.

אין דרישות מיוחדות בקטע של "מה לראות", אלא להעביר את הזמן בכיף וגם קצת להנות מנופים יפים או מקום פסטורלי או סתם מקום מעניין שיש בו מה לראות. רצוי שהאוכל יהיה בקרבת מקום כמו שציינתי.

לא מעוניין ללכת למקומות "הקרובים" כמו נמל יפו/התחנה/כל מה שנמצא מטר מהבית.

תודה לעוזרים

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמורת האירוסים בנתניה אמורה להיות עכשיו בשיא פריחתה. העניין הוא שעקב החורף הקייצי שפקד אותנו אני לא באמת ידע האם הפריחה היתה במועדה או שהיא הוקדמה.

אוכל: החומוס של עוזי. הסניף של הבנים שלו נמצא באזה"ת החדש, מרחק של כ-10 דקות נסיעה מהשמורה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי ירושלים ואח"כ מסעדות באבו גוש

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמורת האירוסים בנתניה אמורה להיות עכשיו בשיא פריחתה. העניין הוא שעקב החורף הקייצי שפקד אותנו אני לא באמת ידע האם הפריחה היתה במועדה או שהיא הוקדמה.

אוכל: החומוס של עוזי. הסניף של הבנים שלו נמצא באזה"ת החדש, מרחק של כ-10 דקות נסיעה מהשמורה.

הייתי לפני שבועיים - שלוש. הייתה אז פריחה סבירה לעונה. מאוד ייתכן שכעת הפריחה בשיאה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין, ומצחיק ששניכם רשמתם אותו דבר. אנו לא מחפשים חומוסייה - אני שונא חומוס.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הבעיה. בשרים זה בסדר? יש את רובינשטיין. יש להם אחלה של עסקית, ואנטריקוט מצוין. זה גם באזה"ת החדש.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום באמת נראה מעולה ומגרה ועסקיות במחיר משתלם אבל לצערי אני לא אוכל לבד. אנו מחפשים מסעדה בסגנון של 70 סוגי סלטים 5 סוגי לאפות 3 סוגי פיתות קנקן לימונדה קנקן תפוזים שיפודים/דג ובקלוואה ותה בסוף הארוחה :lol:

הקיצר מחפשים מסעדה מזרחית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ליד רובינשטיין סניף של "גחלים". זה בדיוק סוג המסעדות שתיארת (אחד קנקן צ'יפס אחד). לי באופן אישי הוא נראה מיותר כשיש ליד את רובינשטיין, אבל כל אחד והז'אנר שלו :)

בנוסף, יש במתחם גם מסעדה שנקראת צ'צ'ו. מסעדה של אוכל מזרחי שמבשלים על פתיליות. כל מיני תבשילים ביתיים. לא אכלתי שם באופן אישי, אבל מחובבי הז'אנר שמעתי שהיא מצוינת. (וגם המחיר לא יקר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ליד רובינשטיין סניף של "גחלים". זה בדיוק סוג המסעדות שתיארת (אחד קנקן צ'יפס אחד). לי באופן אישי הוא נראה מיותר כשיש ליד את רובינשטיין, אבל כל אחד והז'אנר שלו :)

בנוסף, יש במתחם גם מסעדה שנקראת צ'צ'ו. מסעדה של אוכל מזרחי שמבשלים על פתיליות. כל מיני תבשילים ביתיים. לא אכלתי שם באופן אישי, אבל מחובבי הז'אנר שמעתי שהיא מצוינת. (וגם המחיר לא יקר).

אני מבין אותך. אם הייתי לבד או עם חברים הייתי הולך לשם זה באמת נראה מעולה ואני אקפוץ יום אחד כי מזדמן לי להיות בפולג. צ'צ'ו נשמע מעולה.

תודה רבה ניקו/אלעד.

רק שאלה אחרונה: איך אני בודק אם באמת יש עכשיו פריחה באזור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום להימנע מצ'צ'ו. היתה לי שם חוויה לא חיובית, בלשון המעטה.

לעומת זאת, ממליץ בחום להגיע למסעדת יונס בתחנת הדלק של אבן יהודה, מול תל יצחק. היא עונה בול לקריטריונים שהצבת, השירות מצוין, סוגי הסלטים רבים מספור, הבשר מעולה והפיתות נאפות במקום בטאבון. ואיך לא - יש גם קנקן לימונדה צוננת ובקלאוות עם קפה בסוף. תענוג.

כדי להגיע לשם, עליך להוסיף לזמן הנסיעה שלך כ-7 דקות נוספות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הולך עם כיוון של ישה : הרי ירושלים. נופים ירוקים ופריחה יש בהרבה מקומות. תוכלו לבקר במערת הנטיפים אם הדור הקודם עדיין לא היה בה, אם ארוחת בוקר מאוחרת תהיה טובה אז תכוון אל בר בהר, אם תחשקו בארוחת בשרים לכו לאבו גוש. בדרך יש פארק ארה"ב, המסרק, אפשר למצוא הרבה אתרים 'קטנים' נוספים לפי תחום העניין או רק לצפיה קלה, באתרי טיולים תוכל לראות לאיפה קל להגיע ובהליכה קצרה רואים פריחה צבעונית ויפה.

מרחקי הנסיעה בין המקומות קצרים יחסית

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הביקורות באינטרנט רוב המסעדות באבו גוש פונות לתיירים, יש אמת בדבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום להימנע מצ'צ'ו. היתה לי שם חוויה לא חיובית, בלשון המעטה.

לעומת זאת, ממליץ בחום להגיע למסעדת יונס בתחנת הדלק של אבן יהודה, מול תל יצחק. היא עונה בול לקריטריונים שהצבת, השירות מצוין, סוגי הסלטים רבים מספור, הבשר מעולה והפיתות נאפות במקום בטאבון. ואיך לא - יש גם קנקן לימונדה צוננת ובקלאוות עם קפה בסוף. תענוג.

כדי להגיע לשם, עליך להוסיף לזמן הנסיעה שלך כ-7 דקות נוספות.

יונס מסעדה מצויינת! בהחלט אחת הטובות בתחומה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעדה מזרחית מעולה (עממית, לא גורמה) עם מיליון סוגי סלטים טריים וטעימים מאוד - מסעדת אחלה בכפר-סבא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...