Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת בוחן - קופלונג פגום - 250 ש"ח קנס

asher
שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יום שלישי בבוקר נעצרתי לבדיקה שיגרתית ע"י משרד התחבורה ע"י שני בוחני תנועה ולאחר שבדקו את האוטו מכל הכיוונים האפשריים ,בדיקה מעמיקה אף יותר מטסט! הליקויי היחיד שנמצא באוטו הוא סדק בקופלונג .

הבוחן דרש ממני ללכת למוסך ולהחליף את החלק לאחר חצי שעה הייתי במוסך והחלק הוחלף.

האם מגיע לי קנס על סך 250 ש"ח על כך שאני נוהג ברכב "לקויי"

חשוב לציין שלא היה אף סימן לכך שהקופלונג פגום כגון חופש הבהגה ,דבר שהיה דורש בדיקה מעמיקה או ביקור במוסך, כמו כן הרכב עבר טסט כשר לפני חודשים בודדים.

ושאלתי האם מגיע לי דו"ח על כך שלא ידעתי שהקופלונג סדוק! הראי לא כל בוקר אני נכנס מתחת לאוטו ובודק את הקופלונג!

האם כדאי לגשת למשפט או לשלם את הדו"ח??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופלונג הוא החלק המחבר בין מוט ההגה למסרק ההגה. חלק זה הוא מתכתי מצופה בגומי קשיח על מנת לקבל גמישות..

אגב הרכב הוא סיטרון בי אקס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכן מגיע לך קנס... (לפי החוק אסור להזיז אוטו מהמקום שלו בלי לבדוק אותו קודם..:x , עוד חוק מטומטם במדינה שלנו...)

אבל אני חושב שלא היו צריכים לתת לך דוח... אני בטוח שכל בן אדם נורמלי שאומרים לו שיש לו בעיה בהגה ישר הולך לסדר אותה.. אז אפשר היה רק לבקש ממך לסדר את זה

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בקופלונג שהיה סדוק אבל לא היו שום סימנים מזהים של בעיה!

איך אני אמור לדעת שיש לי משהו פגום באוטו?? למה מגיע לי עונש?

אני בטוח שאף בן אדם לא כל בוקר בודק את כל האוטו שלו ועוד מנקודת מוצא שאין שום סימנים המעידים על בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת דוח? שלח בקשה לביטול דוח בדואר רשום (תקרא את האותיות הקטנות בגב הדו"ח) מהסיבה שרק בדיקה במוסך מאפשרת איתור התקלה, תצרף אישור מוסך על כך. כנראה שיבוטל הדוח, בכל מקרה אין לך מה להפסיד.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסיטרואן בי אקס ועצרו אותי בהרצליה.

תגידו כל בדיקה שיגרתית של בוחן רכב היא מעמיקה יותר מטסט או שזה בגלל שמדובר בבי אקס?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שהם עוצרים לרוב מכוניות ישנות כי שם סביר להניח שהם ימצאו יותר תקלות, המטרה היא יותר לבדוק תקינות הרכב מבחינת בטיחות למשל צמיגים וכ"ו. בין היתר הם רואים גם דברים אחרים וכנראה מתריעים עליהם גם בנוסף לדוח המטופש.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד שעוצרים אותו,הלך עליו,לא סתאם הם מבזבזים עליך חצי שעה ,תמיד הם ימצאו משהו,לא יעזור כלום,ככה זה במדינה שלנו...

לא משנה ביאיקס או כל רכב אחר,ברגע שנעצרת ...תתחיל לקרא שמע ישראל...אכלת אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...