Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כן כן, אני אמרתי את זה: אני רוצה מכונית יפנית! (או -אוו חדשה עם 405 כ"ס)

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שתגיד יוסי. רק שאני מצטער, אבל להגיד שעלית פעם על איזו אימפרזה כסופה (כאילו שזה משנה) של חבר שלך וזה גורם לך לדעת שרק כזאת אתה רוצה, זה דבילי. בנוגע ליחס מחיר מול תמורה - אם אתה מדבר על ה-10% הפרש בין הסובארו לאיוו - מאיפה לך שהתמורה של האיוו לא גבוהה יותר גם בהתחשב באותם 10%? ובנוגע למלכת היופי - האימפרזה לא הייתה מקבלת את חביבת הקהל, היא הייתה מקבלת את המקום הראשון מהסוף. שום דבר בה לא חביב. וולגרי, מגושם, מקושקש - כן. אבל מלכת היופי? חביבת הקהל? הצחקת אותי...

רוני

:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

אחד הרכבים היותר מכוערים בארץ..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבורת עיוורים שכמותכם. זה אפילו לא עבר לעמוד הבא...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=49989

רוני

לא עיוורים אלא אנאלפבתים - זה אנגלית לא לכולם יש רצון\כוח\יכולת\בולבול קטן.

ליאור האמריקאים כבודם במקומו מונח אבל יאללה תפנה מקום בלב לקצת אקשן יפאני וחד כתער.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתגיד יוסי. רק שאני מצטער, אבל להגיד שעלית פעם על איזו אימפרזה כסופה (כאילו שזה משנה) של חבר שלך וזה גורם לך לדעת שרק כזאת אתה רוצה, זה דבילי. בנוגע ליחס מחיר מול תמורה - אם אתה מדבר על ה-10% הפרש בין הסובארו לאיוו - מאיפה לך שהתמורה של האיוו לא גבוהה יותר גם בהתחשב באותם 10%? ובנוגע למלכת היופי - האימפרזה לא הייתה מקבלת את חביבת הקהל, היא הייתה מקבלת את המקום הראשון מהסוף. שום דבר בה לא חביב. וולגרי, מגושם, מקושקש - כן. אבל מלכת היופי? חביבת הקהל? הצחקת אותי...

נ.ב. - racing is my game? עם סובארו לאונה? אני מקווה שזה מין הומור עצמי מעוות שכזה...

רוני

לא מסכים.

לא עם זה שיוסי הוא בחור מיוחד (מאוד מיוחד), אם זה אני דווקא מסכים.

אבל האימפרזה מכוער ? וולגארית ? מגושמת ? מקושקשת ?

אתה יכול להסתכל על אסתי שחורה נוצצת ולהגיד עליה את כל הדברים הללו ? אני ממש לא.

אני אישית לא מסוג האנשים שיכולים להפריד בין יופי למה שיש מתחת למכסה המנוע אבל בכל מקרה אין אפשר לקרוא לה מכוערת.

נ.ב.

יוסי GET A LIFE.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי בעיני המתבונן. אני יכול לומר לך שראיתי הרבה תמונות של STI חדשה ובכולן היא נראית מוגזמת. אבל כשראיתי אותה במציאות ממש התחלתי לצחוק. הכל שם מוגזם. החישוקים, הספוילר, הכונס, הפנסים - הכל בומבסטי ואגרסיבי. זה לא בהכרח רע (למרות תשומת הלב השלילית שזה נותן), אבל אני גם לא יכול לקרוא לזה יפה. זה גם לא מתוכנן להיות יפה, ככה שזה בסדר גמור.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב די מה ניסגר מה זה מסכת ירידות. לבן אדם יש טעם מיוחד, וטעם משלו

כמו ש RS משוחד על סקודות ויש פה עוד כמה אנשים שמכורים ליצרנים מסויימים

יוסי בלי להעליב

אבל איך אתה יכול לעשות השוואה בין שתי מכוניות כשעל אחת רק עשית סיבוב ובשניה לא ישבת אפילו

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לכם שהסובארו שווה את האיבו?

מישהו מכם השווה?

כי אפילו הגרסה הנחותה שקיימת כאן אצלנו ועל הנייר היא פחות מהירה מהSTI, לוקחת את הSTI!

ד"א בקשר לאוו הספציפית... אמנם אוטו מ-ד-ה-י-ם אבל אני לא מבין למה מתרכזים בזה שהיא אונסת אקזוטיקות...

אמנם בכמה חלקיקי שניות בהתחלה היא תוביל אבל מה אז?

זה מוביל למסקנה שמי שיקנה את האוטו הזה לרייסים... יקנה אוטו לurban racing :) (למרווחים ממש קצרים)

בוא בוא פתיחות... אז מה אם אתה 911 טורבו.. אני לוקח אותך... ב100 מטרים הראשונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. - racing is my game? עם סובארו לאונה? אני מקווה שזה מין הומור עצמי מעוות שכזה...

רוני

גם וגם.....

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב די מה ניסגר מה זה מסכת ירידות. לבן אדם יש טעם מיוחד, וטעם משלו

כמו ש RS משוחד על סקודות ויש פה עוד כמה אנשים שמכורים ליצרנים מסויימים

יוסי בלי להעליב

אבל איך אתה יכול לעשות השוואה בין שתי מכוניות כשעל אחת רק עשית סיבוב ובשניה לא ישבת אפילו

לא נעלבתי :)

פשוט אמרתי שאני מעדיף את האימפרזה (קראתי גם כמה השוואות באינטרנט).

ואני אומר שאם הייתי יכול לבחור באיזה רכב אני רוצה, מבין שניהן, הייתי בוחר באימפרזה.

אני לא מבין למה זה צריך לגרור תחקורים ונסיונות השפלה של רוני ולחזור לוויכוח הדיאל.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי סתם בשביל הרקורד האבו יותר טובה מן האימפרזה בכל התחומים.

אחיזה - אין וויכוח

בלימה - אין וויכוח

מהירות (תלוי בדגמים)

ומהרגשת הגה ועד המנורה בבגאז האבו מתעלה על האימפרזה. נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטעם משלו

כמו ש RS משוחד על סקודות.

במה חטאתי? אני פשוט חובב סקודה :-)

חוץ מזה , אתה לא יודע , אבל אני גם חובב מושבע של בימרים :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה חטאתי? אני פשוט חובב סקודה :-)

חוץ מזה , אתה לא יודע , אבל אני גם חובב מושבע של בימרים :wink:

אני לא אמרתי שחטאת להפך

אני די מעריך את זה שאדם מתמקד בדגם אחד

ויודע כל פרט עליו לדוג' איפה מיוצרת מע' של החלונות חשמל של הרכב

אני יחדש ויגיד לכם\לך שאני חובב מושבע של VAG ופיאט

לכל אחד יש את ''השריטה'' שלו וזה מה שניסיתי להגיד

אני לא התכוונתי להעליב או משהו

הכוונה שלי הייתה הפוכה לגמרי

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי סתם בשביל הרקורד האבו יותר טובה מן האימפרזה בכל התחומים.

אחיזה - אין וויכוח

בלימה - אין וויכוח

מהירות (תלוי בדגמים)

ומהרגשת הגה ועד המנורה בבגאז האבו מתעלה על האימפרזה. נקודה.

סבבה ואתה יודע מה? אין לי בעיה עם זה, אז שעל הנייר יהיה רשום שהאבוו עדיפה מהאימפרזה ע"י כך וכך נתונים. So what? אני אוהב את האימפרזה, אני מעדיף אותה באופן אישי מאשר את האבוו והייתי קונה אותה אם הייתה לי היכולת הכספית.

בינינו, אני מעדיף את הדגמים היותר ישנים של האימפרזה, העיצוב לדעתי הרבה יותר יפה באופן יחסי ובאמת האימפרזות של היום הרבה יותר מדיי מוגזמות ומהנדסי סובארו לדעתי צריכים להוריד הילוך מבחינת העיצוב הקרבי שלהם.

תבינו אני לא קוטבי בעניין הזה, פשוט באופן אישי אני מעדיף את הסובארו אימפרזה והיא חלום שלי כבר שנים מספר.

יוסי.

הנה האימפרזה האולטימטיבית לטעמי..

subaru_impreza_2-5gt_1996.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבוגרים שביננו

1.לא אכנס כאן לעיצובן של הEVO 8/STI, אך באם תקלפו את ההכרה והתת מודע, מביצועיהן ומהתזה המגובשת שלכם ושל רבים וטובים על שתיהן, תגלו מכוניות קופסתיות מספויילרות.

2.בשנת 1986 ערך רוני אהרונוביץ מבחן דרכים לפיז'ו 205GTI 1.9, ולפניכם ציטוט הכותרת שזה נתן לה -" שברה את הכלים - הפיז'ו 205GTI 1.9, מחדירה את המכוניות המרובעות לטריטוריה של המכוניות האקזוטיות" -ציטוט מתוך גליון אוטו מספר 10 נובמבר 1986.

3.הביצועים של ה FQ400, פשוט פורצים גבולות למכוניות מסוגה, 100-0 ב 3.5 שניותגורסות אספאלט, ולמהירות מירבית של למבורג'יני קונטאש ז"ל, מדהים.

זאת בתוספת טיבול בשילדה, הנעה כפולה, היגוי חד, שפע בקרות, וחומרים מרוכבים, כל אלו הופכים את ה FQ400, לאחת המכוניות המושלמות לנהיגה ספורטיבית מאומצת, בלי וויתור על שימושיות יומיומית(למרות כי ב CAR, כתבו שלקחת בה את הילדים זו התעללות), אך זו גבוהה בעשרות מונים לעומת אקזוטיות שרובן אינן מתוכננות לשימושיות, ויפה כי זו מלווה באחריות היצרן לשלוש שנים, וכן אותו פרט שולי כי ייוצרו ירק 100 יחידות.

זו באמת זכאית לכותרת שנתן רוני אהרונוביץ בזמנו ל 205GTI 1.9, ה FQ400, ב-א-מ-ת ניתצה את הכלים עד לרסיס האחרון.... והחדירה את המכוניות המרובעות לטריטוריה של המכוניות האקזוטיות.

*נ.ב

רק אציין כי אני לעומת רובכם, נהגתי בEVO 8, אכן בגירסה שיובאה ארצה אך בכל זאת EVO 8, נהיגת התרשמות פרסמתי גם כאן, ובכן פרסמתי כתבה במקס טיונינג.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב למיצובישי על האוטו הנדיר והמדהים הזה. באמת הישג לא קטן להם על הדגם המיוחד הזה.

מעניין רק מה תוציא סדנת prodrive בתשובה לאיבו הזאת?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א בקשר לאוו הספציפית... אמנם אוטו מ-ד-ה-י-ם אבל אני לא מבין למה מתרכזים בזה שהיא אונסת אקזוטיקות...

אמנם בכמה חלקיקי שניות בהתחלה היא תוביל אבל מה אז?

הקבלה לוויכוח שמוכר מה"עולם האמיתי"....למי יש יותר גדול :-D (ולא, הקלישאה שלמי שיש מכוניות גדולות יש קטן ולהיפך היא לא נכונה בעליל :wink: )

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...