Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצר ועבה - ראלי מרתון 24 השעות, יוון 2013

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצר ועבה - ראלי מרתון 24 השעות, יוון 2013

ראלי 24 השעות ביוון יתקיים בסוף השבוע הקרוב ויוצאים אליו 3 צוותים ישראלי במשלחת מורחבת במטרה לחזור עם גביעים. ראלי 24 השעות הוא האחרון בסדרת מרוצים המרכיבות את הבלקן קאפ (Balkan Cup) ובסיומו יוכרזו אלופי הסדרה לשנת 2013 כאשר צוות פוינטר הוותיק מועמד מוביל

http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=ARTICLES&catId=245&articleId=9581

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי יוון: 24 שעות של אבק

28.11.13 ניצן אביבי

שלושה צוותים ישראלים יוצאים לראלי-אנדורנס ביוון – מרוץ של 24 שעות

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30620

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי ה-24 שעות ביוון הוא האחרון בסדרת תחרויות המרכיבות את הבלקן קאפ (Balkan Cup) ובסיומה יוכרזו אלופי הסדרה לשנת 2013. לראלי זה תצא משלחת ישראלית מורחבת - נאחל להם בהצלחה

http://nazzima.com/view_article.php?a=2158

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Boaz Korpel with ‎איריס סגל‎ and 3 others

**מבזק ספורט מוטורי**מבזק ספורט מוטורי***מבזק ספורט מוטורי*

צוות פוינטר - רז היימן והלל סגל סיימו לפני זמן קצר את ראלי מרתון 24 השעות ביוון במקום השני בפודיום והתוצאה הזאת מבטיחה להם את תואר אלופי בלקן קאפ 2013. שי שמעוני ומיקי יוחאי צוות גתוס כל גדר סיימו במקום השמיני אחרי מאבק אדיר באיתני הטבע ובתקלות שהתגלו בהאנטר שהיה קשוח ושרד את המאבק. תוצאות סופיות לרבות המיקום של צוות רסטה - יובל שרון ונמרוד (קיד) אופיר יפורסמו בהמשך. כבוד לכל המשתתפים שייצגו את עצמם ואת נותני החסות שלהם ואת אוהדי הספורט המוטורי בישראל בצורה מכובדת ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...