Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו 1.2 ידנית - סיכום קצר

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך נתונים לגבי צריכה בעיר וצריכה משולבת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנסיעה רגילה שגרתית כל הזמן בפקקים ושעות העומס של תל אביב ונתיבי איילון - סביבות 1:15, כשאני לא מרחם ולא מנסה לחסוך. גיר ידני.

מחץ לעיר נדיר שאני אראה מתחת ל 1:20 .

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך השוואה, אצלי בנסיעה שהיא לא לגמרי רחמים אבל לא לגמרי לחיצות, יוצא לי משהו כמו 12 ק"מ לליטר בעיר, ומחוץ לעיר גם לי נדיר לקבל פחות מ20. כמובן שמדובר בשיוט ב90 קמ"ש, ונסיעה בכביש מהיר גוררת צריכה של יותר קרוב ל18 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך 1:12 בעיר?

אני בפקקים של ראשון-שני-קלאצ'- ראשון-שני-שלישי-שני-קלאצ'...

איילון ב 08:00 בבוקר ו 17:00 אחה"צ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עברו כמה חודשים מאז העדכון האחרון, האוטו גמא 17,000 ק"מ, ונוספו שתי שריטות על האוטו - אחת ממנשא אופניים שהתקנתי לא נכון, והשני מנהגת מאותגרת שהחליטה שהיא יכולה לעבור, והיא טעתה :evil: מילא.

אתמול בבוקר בוצעה נסיעה לקריות וחזרה - למעלה מ 200 ק"מ. המתווה היה כביש החוף, מנהרות הכרמל, עוקף קריות - וחזרה באותה הדרך.

עם ההתנעה איפסתי את מד המרחק וצריכת הדלק. עם החזרה הביתה נרשמה צריכת דלק ממוצעת של 4.2 ליטר ל 100 ק"מ, שהם כ 23.8 ק"מ לליטר. אם ניקח אופטימיות יתרה של המערכת - ונפחית 5% מצריכת הדלק - נקבל 1:22.6 ואם נפחית 10% נקבל 1:21.4. בכל מקרה מדובר בצריכת דלק מצויינת.

הנסיעה כולה היתה במהירות שבין 85 ל 95 קמ"ש, כאשר תאוצות ביניים או מעצירה מלאה נעשות במתינות.

תקלות - עדיין אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד קינאתי באנשים שמסוגלים לנהוג ב85 קמ"ש ולעשות 100ק"מ בפחות מ30 שקל.

שאפו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אכן חסכוני מאוד במהירויות כאלה, אני קצת מתקשה לשמור על המהירות הנ"ל, יותר בכיוון 100-110. אני גם נוסע המון בעיר.

צריכה ממוצעת אצלי היא 6.6 ל100 ק"מ. כלומר 1 ל15 בערך, אני מרוצה, אני גם יודע והצלחתי להגיע לכיוון 1 ל19, אבל אני מתייאש לפעמים מלנהוג ככה ;)

אגב, בגלל זה אני מזמין ממש עוד כמה ימים את כל הכפתורים של הבקרת שיוט ומתקין, יעזור לי לחסוך, וזה גם ממש נוח.

תקלות גם אצלי אין כלום. טפו טפו טפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו אכן מספקת חבילה מצויינת, מרווח פנים, אבזור מספק, בטיחות אקטיבית ופסיבית , צריכת דלק טובה, וביצועים מספקים בהחלט. והכל עטוף באריזה יפה מאוד (עניין של טעם..) ואמינות ללא רבב!!

מתגעגע.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על מאזדה 3 1.6, ביומיום אני על אלפא ג'ולייטה 1.4T והמאזדה ממש עגלה.

נ.ב. בשונה מקודמי, במקרה שאני מתאר ההבדלים בין שני הרכבים הם בעיקר בכח ופחות בצריכת דלק. :lol:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הUAZ-469 ביום יום אני על קיה ריו 1.2 והUAZ ממש עגלה.

מה אתה משווה בכלל? ברור שהמאזדה יותר חזקה ושהריו עגלה ליידה. אבל מה? הריו עולה איזה 40 אלף פחות.

עריכה אחרונה על ידי Yanlin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדכון תקופתי - השבוע הרכב חגג 20,000 ק"מ.

תקלות - עדיין אין.

צריכת דלק - מצויינת.

הרכב עושה בדיוק מה שמצופה ממנו. לא יותר, לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...