Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 90,000 לטויוטה קורולה 2010

eliko988
שימו לב! השרשור הזה בן 3871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[quote=eyals05;4090144

מהנסיון שלי במוסך המורשה בו אני מטפל, מעולם לא ניסו להשחיל לי דברים שלא צריך והיו מקצוענים בכל דבר.

כמה היה עולה לי אותו הטיפול במוסך לא מורשה? 30% פחות? והיו מנסים להשחיל לי דברים אחרים כדי לכסות את הפער. קשה למצוא מוסך הגון והוגן. כשאתה מוצא אחד, כדאי להידבק אליו גם אם זה אומר לשלם עוד כמה שקלים.

אייל, קראתי בעיון רב את ההודעה שלך.

אני לא מכיר את המוסך שבו אתה מטפל (אולי כן). בכל מקרה אין בכוונתי, חס ושלום להוציא כאן שם רע או לשון הרע על אף אחד.

אבל אני רוצה להגיד לך, שאל תהיה כל-כך בטוח שהמוסכי "מורשה-מרכזי" הם מלאכים. הם לא "מעל לטבע".

גם להם יש תאוות ממון ויש להם גם יעדים (יעדי מכירה-הכנסות) שהם צריכים לעמוד בהם.

ואני אספר מקרה שקרה לי לפני כ-5 שנים. ואני אשתדל לקצר.

אני לא מציין את סוג הרכב ולא את שם המוסך ולא את העיר בכוונה.

כשאחותי היקרה והחביבה קנתה את רכבה הקודם, היא מהרה למוסך המורשה-מרכזי לעשות טיפול.

כמובן שנפגעתי, הרי אני מכונאי הרבה שנים, וטיפלתי ברכבים כאלו בעבר, מטפל בהווה ואטפל כנראה גם בעתיד.

ראוי לציין, כשהיא קנתה את הרכב, בדקנו אותו בנוסף אצלנו במוסך. המוכר ציין שהוא החליף ברקסים קדמיים לפני כחודשיים.

ולשאלתי הוא נסע כ- 1000-1500 ק"מ מאז. לא פיקרנו את הגלגלים, אבל דרך הגלגל ובעיקר במבט מהחלק הפנימי-אחורי עשה רושם שהוא דובר אמת.

כשאחותי הייתה במוסך, היא התקשרה אליי ואמרה שצריך גם להחליף ברקסים קדמיים...(קיבלתי הלם!)

אמרתי לה שיחכו עם זה כי אני בדרך ורוצה לראות ולאשר. זה היה יום שישי שאני לא עבדתי (המחיר היה סביבות 800 ש"ח)

כשהגעתי, הנציג שירות קיבל אותי יפה מאוד (ממש צבוע) והוביל אותי אחרי כבוד אל הליפט (רק לטובתו, חבל שלא שאל במה אני עוסק)

בקיצור, הוא מראה לי את הברקסים, ואני הרגשתי שכאילו בהפתעה נתנו לי איזה מכה בראש או ששפכו עליי מים קרים. קפאתי במקום... הברקסים חדשים! עברתי לצד השני, אמרתי אולי שם ישנה בעיה... אבל גם: חדשים!

שאלתי אותו מה עושים? הוא התחיל להגיד לי, אפשר להחליף רק רפידות וכדו'....

פה כבר לא יכולתי להתאפק... הראתי לו את הידיים שלי ושאלתי אותו: "אתה רוצה לנחש מה המקצוע שלי? ואיפה אני עובד?"

ואז נחשפתי בפניו. (אני עבדתי כמכונאי באותה הרשת מוסכים...)

הוא כמעט התעלף... אמרתי את השמות של המנהל שלי ואת שלו את שם מנהל הרשת המוסכים ושאלתי אם הוא מכיר ומאמין לי

כאן הוא כבר היה בשלבי גסיסה והתחיל להחזיק את עצמו שלא ליפול.

המקרה נגמר שהתחלתי להתפרע שם. המכונאי שעבד על האוטו לחץ לי את היד. וקיבלנו "מחווה" משהו כמו 50% הנחה.

כל זה סיפרתי על-מנת להמחיש את המצב. אצלי הם נפלו, אבל כמה לפניי ואחריי הם הצליחו?

כנראה שאחותי אמרה שהיא רק עכשיו קנתה את הרכב זה הם חשבו שאפשר "לעגל פינה"

אגב, הם הצליחו חלקית בתוכנית שלהם. כי בכל זאת נאלצתי להחליף את הברקסים...(כמובן שלבד) אחרי איומים מאחותי ומאימא שלי: "הבת שלי לא תיסע ברכב לא תקין ובלי ברקסים".

ומצד אחותי: "אני מחר חוזרת למוסך להחליף ברקסים".

לא עזר כלום. הרפידות החדשות-ישנות היו בתא מטען עד לפני כשבועיים, עת הרכב נמכר... מזכרת מאותו מקרה...

אני מקווה שלא חפרתי.

אגב, לשיטה הזאת קוראים: "שיטת מצליח"

כל סוף הוא התחלה חדשה, העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב הנ"ל יש מצתי אירידיום. ניתן למצוא מקורי בebay ב11 דולר.

פילטר שמן מקורי יעלה כמה דולרים בודדים מחו"ל. פילטר אוויר מקורי-כנ"ל.

פילטר מזגן תחליפי יעלה 40 שקל.

ניתן למצוא מוסך שיסכים לעשות רק את העבודה תמורת סכום נמוך יותר (זו לא תורה מסיני וכל מוסך שמכבד את עצמו ידע להחליף פלאגים).

כבר חסכת כמעט 40 אחוז מהמחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, קראתי בעיון רב את ההודעה שלך.

אני לא מכיר את המוסך שבו אתה מטפל (אולי כן). בכל מקרה אין בכוונתי, חס ושלום להוציא כאן שם רע או לשון הרע על אף אחד.

אבל אני רוצה להגיד לך, שאל תהיה כל-כך בטוח שהמוסכי "מורשה-מרכזי" הם מלאכים. הם לא "מעל לטבע".

גם להם יש תאוות ממון ויש להם גם יעדים (יעדי מכירה-הכנסות) שהם צריכים לעמוד בהם.

ואני אספר מקרה שקרה לי לפני כ-5 שנים. ואני אשתדל לקצר.

אני לא מציין את סוג הרכב ולא את שם המוסך ולא את העיר בכוונה.

כשאחותי היקרה והחביבה קנתה את רכבה הקודם, היא מהרה למוסך המורשה-מרכזי לעשות טיפול.

כמובן שנפגעתי, הרי אני מכונאי הרבה שנים, וטיפלתי ברכבים כאלו בעבר, מטפל בהווה ואטפל כנראה גם בעתיד.

ראוי לציין, כשהיא קנתה את הרכב, בדקנו אותו בנוסף אצלנו במוסך. המוכר ציין שהוא החליף ברקסים קדמיים לפני כחודשיים.

ולשאלתי הוא נסע כ- 1000-1500 ק"מ מאז. לא פיקרנו את הגלגלים, אבל דרך הגלגל ובעיקר במבט מהחלק הפנימי-אחורי עשה רושם שהוא דובר אמת.

כשאחותי הייתה במוסך, היא התקשרה אליי ואמרה שצריך גם להחליף ברקסים קדמיים...(קיבלתי הלם!)

אמרתי לה שיחכו עם זה כי אני בדרך ורוצה לראות ולאשר. זה היה יום שישי שאני לא עבדתי (המחיר היה סביבות 800 ש"ח)

כשהגעתי, הנציג שירות קיבל אותי יפה מאוד (ממש צבוע) והוביל אותי אחרי כבוד אל הליפט (רק לטובתו, חבל שלא שאל במה אני עוסק)

בקיצור, הוא מראה לי את הברקסים, ואני הרגשתי שכאילו בהפתעה נתנו לי איזה מכה בראש או ששפכו עליי מים קרים. קפאתי במקום... הברקסים חדשים! עברתי לצד השני, אמרתי אולי שם ישנה בעיה... אבל גם: חדשים!

שאלתי אותו מה עושים? הוא התחיל להגיד לי, אפשר להחליף רק רפידות וכדו'....

פה כבר לא יכולתי להתאפק... הראתי לו את הידיים שלי ושאלתי אותו: "אתה רוצה לנחש מה המקצוע שלי? ואיפה אני עובד?"

ואז נחשפתי בפניו. (אני עבדתי כמכונאי באותה הרשת מוסכים...)

הוא כמעט התעלף... אמרתי את השמות של המנהל שלי ואת שלו את שם מנהל הרשת המוסכים ושאלתי אם הוא מכיר ומאמין לי

כאן הוא כבר היה בשלבי גסיסה והתחיל להחזיק את עצמו שלא ליפול.

המקרה נגמר שהתחלתי להתפרע שם. המכונאי שעבד על האוטו לחץ לי את היד. וקיבלנו "מחווה" משהו כמו 50% הנחה.

כל זה סיפרתי על-מנת להמחיש את המצב. אצלי הם נפלו, אבל כמה לפניי ואחריי הם הצליחו?

כנראה שאחותי אמרה שהיא רק עכשיו קנתה את הרכב זה הם חשבו שאפשר "לעגל פינה"

אגב, הם הצליחו חלקית בתוכנית שלהם. כי בכל זאת נאלצתי להחליף את הברקסים...(כמובן שלבד) אחרי איומים מאחותי ומאימא שלי: "הבת שלי לא תיסע ברכב לא תקין ובלי ברקסים".

ומצד אחותי: "אני מחר חוזרת למוסך להחליף ברקסים".

לא עזר כלום. הרפידות החדשות-ישנות היו בתא מטען עד לפני כשבועיים, עת הרכב נמכר... מזכרת מאותו מקרה...

אני מקווה שלא חפרתי.

אגב, לשיטה הזאת קוראים: "שיטת מצליח"

אהלן מיקצוען

קראתי את הסיפור ומאוד מעריך את ההגינות בזה שהחלטת לא לפרסם את השם של המוסך

הבעיה שניכנסתי לאיביי לחפש את הפלגים והתבלבלתי כי יש הרבה סוגים איך אני מוצא את החלקים בידיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי רק לעדכן שבסוף עשיתי את הטיפול בסוכנות ולקחו לי 1160 שח כולל מע"מ

מה שכן את השמן גיר צריך להחליף ושאלתי אותו מה המחיר?

והוא ענה 450 שח בלי להתבלבל השאלה אם מישהו יודע מה הסוג שמן ומה האלטרנטיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...